|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako kaj trebuščki pri julijkah - nadaljevanje
28.2.2005 20:25:59   
Meceno
Sem malo prestavila , da bo lazje , pa da pridemo malo na plano spet .:bravo::bravo::bravo:

Hja no , moj buši je mogoče majhen , ker sem suha :zmeden2:, sam bo , bo :bravo:enkrat tut velik , pol se vam bom pa pokazala v vsem svojem obličju okroglosti :)-:)-:)-:)-, boste videle punce , mogoče vas še prehitim.:sloncek:

v glavnem mi G. sploh ni rekla da sem suhica ,no , bila je tiho :zmeden2:, ni še nič rekla .8)

Lp vsem :nosecka:, mal :rozica::rozica::rozica: , ne pozabit trebuščkov pobožat oz :duda:




Neposredna povezava do sporočila: 1
   Kako kaj trebuščki pri julijkah - nadaljevanje
28.2.2005 20:28:13   
Meceno
Pravljica - , odgovoriti moraš na vprašanje kako si , te sprašuje BPJ.

Lp:nosecka:

(odgovor članu Meceno)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Kako kaj trebuščki pri julijkah - nadaljevanje
28.2.2005 20:30:58   
Meceno
Sori sem se zmotila PBJ te sprašuje .
Oprosti PBJ :ups:

(odgovor članu Meceno)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Kako kaj trebuščki pri julijkah - nadaljevanje
28.2.2005 21:01:23   
pravljica
joj meceno, dej nehi no, teb nima kej eksplodirat...:)-
je dons tolk tem, da sploh nisem več spremljala, če je še katera odgovarjala za nazaj
pbj, jst sem uredu...glede na to da sem še vedno na bolniški in upam da bo do konca tako ;)
mene je pa res strah za kg...zdaj mi je res vseeno, ampak vem kako je potem, ko vse visi s tebe, pa nikamor ne zgine :(...čokolada mi pa takooo paše, da morm vsake tolk časa po žlico pa po nutello, kdo bi si mislil...samo upam, da ne bo pikec preveč teh maščob odnesel, jaz bom pa že nekako

(odgovor članu Meceno)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Kako kaj trebuščki pri julijkah - nadaljevanje
1.3.2005 7:37:19   
CIPRESA
No da se javim še jaz, mož je včeraj ko je prišel domov pozabil kupit film, tko da svojega ( ne morem napisati trebuščka, ker to več ni) še ne morem slikati :grrr::grrr::grrr:, mi je pa obljubil da ga bo kupil danes. Drugače pa sem še vedno na + 4KG, me pa zanima koliko časa bom ostala, po moje se zdaj začne tista faza ko bom vsak dan širša.

Imam pa malo bolj povečan izcedek, kar pravijo da je v nosečnosti čisto vredu, se moram pač navadit, ker tega prej nisem toliko opazila, zdaj pa itak opazim vsako malo malenkost.

En sončen pozdrav iz Kamnika :nosecka: CIPRESA

(odgovor članu Meceno)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Kako kaj trebuščki pri julijkah - nadaljevanje
1.3.2005 9:13:23   
Grascakinja
Ojjjjj!

Še jaz! Mi imamo rok 3.7.,
smo na plus 3,5 ali 4 kilcah,
buši je pa ogroooooooomen. Res, ko da bi imela dvojčke. Al pa prehitevala za en mesec pa pol... hudooo... se bojim, da bom imela polno strij, ker sem nagnjena k temu, čeprav se pridno mažem.
Brca pa naše dete tudi, kot da trenira nogomet ali pa ritmično gimnastiko... še ne vemo al bo :modri: al :roza: (bodoča mama sluti na :roza:)
Zdaj imamo fotoaparat pa bom kake slikce gor dala, da bomo mal primerjale.

Lep pozdrav vsem, lepo bušije božat, počivat, uživat, zdravo papat!!! :rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu Meceno)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Kako kaj trebuščki pri julijkah - nadaljevanje
1.3.2005 9:42:45   
PBJ
Ja, naše dete je tudi zelo živahno. Pred spanjem imam precej problemov, ker takrat telovadi na vse načine...jaz pa mu pojem uspavanko, ga božam...pa nič...samo upam, da ne bo kasneje tudi tako in bo zamenjal noč za dan. Kaj pravite?:(

Pravljica, jaz sem še tudi na bolniški...G mi jo podaljša vsak mesec...sicer pa se še ne počutim dobro, da bi že šla v službo, čeprav jo že zelo pogrešam. Najbolj grozno jo to, da moraš biti ves čas doma, samo sprehodi...v Evroparku nisem bila že od novembra:zmeden:, prej pa sem bila tam tudi 2X tedensko:sloncek:

Sicer pa punce, saj je že M A R E C, juuupi!!!!!!!!

Pazite nase in na vaše :angel:

(odgovor članu Meceno)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Kako kaj trebuščki pri julijkah - nadaljevanje
1.3.2005 9:44:10   
bobek05
Jaz imam tudi rok 3.7., pri kg pa sem malo bolj pridna (+ 7 kg). Ful imam apetit, kar naprej bi nekaj jedla, pa tudi sladkarijam se ŽAL premalo izogibam. Da bom ogromna, sem vedela že od vsega začetka, ker je bila tudi moja mama, ampak nikoli si nisem mislila, da bom takšna tro-delna omara. Saj sploh nisem debela, le trebuh je takooooooo gromozanski (pred nekaj dnevi sem merila obseg - 104 cm). 1. nosečniške hlače sem morala obleči pri 2,5 mesecih, pa mi zdaj več niso prav (je bil samo zgornji del raztegljiv). Smola pa taka. Pa tudi plašček sem kupila malo večji in sem ga včeraj morala nesti šivilji, da mi prestavi gumbe... Kaj te zime ne bo konec?
Tudi moj sonček že pridno brca (od prejšnjega pon. vsak dan). Naslednji teden (v tor.) imam UZ - mogoče bomo izvedeli spol. Meni vsi pravijo, da bo fantek (ga nosim strašno od spodaj in navzven - mislim, da si bomna koncu pretegnila hrbet, ker me že zdaj boli)... Meni pa je v bistvu vseeno.

Aja, :nosecka: sem pa 1., tako da se mi zaenkrat še ne sanja kaj me čaka. Malo me pa vseeno skrbi kako bom izgledala na koncu.:zmeden2:
Mož mi pravi, da bo :duda: glede na moj trebuh imel 6 kg. Saj vem, da me straši, ampak on jih je imel pri porodu 4,5 kg (sedaj je velik 2 m). Mene bo kap...:((:((:((:((:((:((

(odgovor članu Meceno)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Kako kaj trebuščki pri julijkah - nadaljevanje
1.3.2005 10:24:27   
rouzi
moj trebušček je že en mesec enako velik. tako zdaj ne morem več reči, da je ogromen, prej se mi je res zdelo. je pa tak, okrogel. ne tako špičast. pravjo, da to kaže na punčko..
sem si pa dala odrezat stare kavbojke in prišit gor elastično blago. še ne vem kako bo, komaj čakam poskusit!

lepo se imejte mamice. moja pikica se je zdaj umirila, drugače pa je dopoldne v službi najbolj živahna.:sloncek:

(odgovor članu Meceno)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Kako kaj trebuščki pri julijkah - nadaljevanje
1.3.2005 11:12:08   
pravljica
joj bobek, si me spomnila na cotke, ki sem jih dobila od kolegice...ker sta oba bolj pri ta majhnih, je začela s številko 42! seveda malečke v to ni nikoli spravila :) ampak tudi midva sva oba bol mala, tak da si nisem mogla kaj, da teh "mini" pajackov ne bi vzela od nje...sem prvič vidla tako male številke...veš kak so cart 9nebesa

(odgovor članu Meceno)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Kako kaj trebuščki pri julijkah - nadaljevanje
1.3.2005 13:17:16   
Romcka
halo pupike:)
Moja bebika tok lustno telovadi...od zacetka prejsnjega tedna nisem bila 100% da je to, to..sedaj pa ze konkretno vadi fuzbal...vcasih se zacne nekaj obracat in je tak lustno, ko kar malo ven kje pogleda:))
Zadnjic sem sla na ene pevske vaje in smo malo kitaro spilali, pa je imel ta mali celi zur:)) tak da bo ali fuzbaler ali Fredi Miler:)
Moj busi pridno raste ...pa se se kr nisem navadla na to..tak da ko se kdaj pogledam v kako ogledalo, mi gre kr na smeh:) Pa veste se kej...ze itak sem vedno izgledala, kot da se pasem v osnovno solo, samo zaj mi je pa to ze motece, ker me v trgovinah z otroskimi recmi, noben resno ne vzame....smrc...smrc...cez 10 let bo ze boljs:)
Uzivajte in vlikkkkkkk se smejte:)
R

(odgovor članu Meceno)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Kako kaj trebuščki pri julijkah - nadaljevanje
1.3.2005 19:00:54   
Anonimen
Hej julijke!
Se mi je tole zgodilo - kar naenkrat imam trebušček tak kot se za gre :bravo: :bravo:
Danes mi je en poslovni partner rekel, da sem pa tko čedna s tem trebuškom...pa se tko pogledam in res...trebušček imam kar fajni :bravo:

Fejst ponosna!!
Bi pa tudi jaz rada, da bi bil že vsaj maj, če ne junij :ups:

(odgovor članu Meceno)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   Kako kaj trebuščki pri julijkah - nadaljevanje
2.3.2005 15:04:17   
mayci
Se moram še jaz malo javit, ker se že nekaj časa nisem.Moj PDP: 24.7. Tudi jaz prav ponosno hodim okrog s svojim lepim okroglim trebuščkom in komaj čakam, da bo še večji!:)
Sploh ne vem, kaj je z mojimi kilogrami, kar nikamor se ne premaknejo. Dobila sem šele 1,5kg in to je to.
Buši se mi sicer ne zdi premajhen. A bo kmalu drugače, kaj se vam zdi?:zmeden:
Počutim se čudovito in neskončno srečno. Včeraj sva bila z možkom na morfologiji-tako lepo je slišati, da je vse v redu in videti svojo pikico (ki zdaj ni več pikica), kako izgleda!9nebesa
Vsem :nosecka: pošiljam en lep sončen pozdravček!
Se slišimo!:kuza:

Mayci(19t2d) in :duda:

(odgovor članu Meceno)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?