|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Baby gym?
1.3.2005 11:02:39   
Pikapolonica
Ja, toliko jih je. Eden ima to, pa nima tega, drugi ima tisto pa nima onega....

Na kaj naj bom pozorna, oz. kakšne imate ve in kako ste zadovoljne z njimi?

LP, Pikapolonica :pika: in Tia
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Baby gym?
1.3.2005 11:09:29   
malika
Ko sem ga jaz kupovala, sem gledala predvsem na to, da bodo žive barve in da so igračke mehke in da oddajajo različne glasove.
Lahko rečem, da nismo mimo vdarili in sem zadovoljna s nakupom, ker se je mali res igral in zamotil s njim.
Kupili pa smo ga v Toysu -Bruin.

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Baby gym?
1.3.2005 11:26:10   
babylove
Če smem razširit debato - ali bi lahko dodale še linke do vaših baby-gym?

Jaz se zaganjam v nakup tele po nasvetu Ninike&Neje:
http://www.fisher-price.com/fr/products/product.asp?id=2181



(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Baby gym?
1.3.2005 11:28:20   
Jančika_
Mi imamo čudovit lesen mostiček, plastika nama z Joejem ni bila všeč. Uporabljamo ga od 1,5 meseca in je še vedno vsak dan v uporabi. Nima muzike, sva pa gor obesila pojočo lunico in zdaj že zna sam potegnit za trakec, da mu špila. Vidiš ga lahko v Joejevem albumu.

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Baby gym?
1.3.2005 11:31:15   
tjaga
Pri nas smo pa nabavili Tommy Multi 6, se je že pri Gašperju obnesel, pa potihem upamo, da ga tudi Tjaša v kratkem "pograbi". Da ne bo samo na rokah :zmeden: .

:kava::kuza::kava::kuza:

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Baby gym?
1.3.2005 12:38:45   
dory
Mi imamo baby gym...tamal ga do enega osmega meseca ni glih uposteval..zdej pa sam vstane in zacne igrat in noro plesat...torej pozna ampak ucinkovita zadeva :)

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Baby gym?
1.3.2005 22:30:04   
andrejaz
Pri nas imamo od Tomy Multi 6 http://www.soncek.si/shop/page/detail/id/1816/
Po mojem ni tako bistveno, kakšne so originalne igrače gor obešene (plišatne ali plastične). Jaz jih velikokrat zamenjam. Trenutno ima gor pritrjeno kar eno igračo od Fisher Price, ki jo potegneš da zaigra (v obliki levčka) in pisano žogo, ki sem jo dobila s telegramom.
:sloncek:

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




oblačila
Lelly28 RR

Kaj naredite z oblačili, ki so jih vaši otroci prerastli?

shranim za naslednjega oz. nekoga v družini (40%)

podarim prijateljem (5%)

podarim ljudem v stiski (5%)

prodam na internetu (50%)


Število vseh glasov: 20

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!