|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   je kateri ostalo kaj rovamycina
4.8.2008 9:34:16   
gbranka
pozdravljene

je mogoče kateri, k ise je zdravila za toksoplazmozo ostalo kaj rovamycina. meni ga namreč zmanjka, pa bom 12 dni brez. Imela sem že ac, pa je bil izvid negatven, sedaj pa me ne morejo natočiti na kontrolo prej kot 20.8. Teh 12 dni ne bi rada bila brez zdravil, ker bi me potem spet skrbelo do konca nosečnosti, če se ni mogoče plod okužil v teh 12 dneh.
hvala za odgovor

_____________________________

lp
Branka
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: je kateri ostalo kaj rovamycina
4.8.2008 13:17:26   
Naja30
A G ti ne more dat recepta?

(odgovor članu gbranka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: je kateri ostalo kaj rovamycina
4.8.2008 14:34:47   
gloria
gbranka ti kr pojdi v lj.in ti more en napisat recept za rovamycin....edina butasta stvar je ko ih lahk sam gor dobiš.....jaz sem ih tud imela sam za en dan še pa sem gor klicala pa so kao nekaj jamral da ne morem pridit da ni dr.in sem pisala Pušenjaku kaj naj nardim......drug dan je moj šel gor in mu ih niso hotli dat ko je pa omenil da je dr.Pušenjak povedal da ih morem dobit je takoj šla do njega da je podpisal recept....

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: je kateri ostalo kaj rovamycina
4.8.2008 14:38:42   
gbranka
hvala.

jaz moram v sredo ponovno poklicat. sicer sem pa danes s Pušenjakom na ZS in pravi, da ni tako hudo, če prekinem za kak dan. Vseeno upam, da jih bom dobila. jih bom probala nahecat, da mi jih dajo do 20.8, potem pa bo itak Premrujeva povedala ali bova nadaljevali s terapijo ali ne.


_____________________________

lp
Branka

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: je kateri ostalo kaj rovamycina
4.8.2008 14:41:39   
gloria
....ok jaz sem tudi dosti šla na njegove besede....nekak mu najbolj zaupam....res pa je da si bolj miren ko pa do česa pride pa sam sebe kriviš...dober obavi...

(odgovor članu gbranka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: je kateri ostalo kaj rovamycina
4.8.2008 14:46:44   
gbranka
hvala.

vprašala sem ga tudi glede poroda. pravi da ni važno kje, pomembna so navodila od zdravnika (dr. Premru). ter povedal mi je tudi, da od 400 njemu znanih okužb s tokso so se samo 3 ali 4 otroci (plodi) okužili s tokso med nosečnostjo. zelo spodbuden odgovor. in da misli, da glede na to, da sem se jaz okužila čsito na zaečtku nsoečnosti, ni veliko možnosti, da bi se otrok sedaj okužil, tudi če preneham s terapijo. Me je lepo potolažil. res. in sem mu zelo hvaležna.

_____________________________

lp
Branka

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: je kateri ostalo kaj rovamycina
4.8.2008 14:55:20   
gloria
....iste besede je namenil tudi meni in ti povem da me je edino ON znal potolažit....ko me je kaj zanimal sem se sam na njega obrnila tak da res je zlati....do takrt sem pa mislila da se mi bo zmešal še posebi ko mi je moj gin.povedala da bo potrebno narditi splav.....lahk si misliš kok je bil presenečen ko je dobil izvide da je vse ok....

(odgovor članu gbranka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: je kateri ostalo kaj rovamycina
5.8.2008 7:32:01   
gbranka
ja in koliko mamic je naredilo splav zaradi okuženosti s tokso. Pa so bili po vsej verjetnosti otročki zdravi. Narava običajno sama poskrbi, da plod odmre, če ima kakšne večje nepravilnosti.
včasih nas zna kdo zares krepko prestrašiti, a ne?

_____________________________

lp
Branka

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: je kateri ostalo kaj rovamycina
5.8.2008 14:03:51   
gloria

IZVIRNO SPOROČILO: gbranka

ja in koliko mamic je naredilo splav zaradi okuženosti s tokso. Pa so bili po vsej verjetnosti otročki zdravi. Narava običajno sama poskrbi, da plod odmre, če ima kakšne večje nepravilnosti.
včasih nas zna kdo zares krepko prestrašiti, a ne?



....res je...men je že v lj.rekla da bi že uz pokazal kakšno nepravilnost....HB da se je vse tako končalo....danes sem bila na pregledu in je vse ok...sem že dobila napotnico za rodituser posted image user posted image user posted image ...

(odgovor članu gbranka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: je kateri ostalo kaj rovamycina
6.8.2008 12:31:11   
gbranka
dobila rovamicyn. sem poklicala v pat. ambulanto in so rekli naj kar pridem pa mi bodo napsali recept. in so ga. Tako da ga imam sedaj za en mesec. sem prov vesela, da sem brez skrbi.

_____________________________

lp
Branka

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: je kateri ostalo kaj rovamycina
6.8.2008 13:16:10   
gloria
gbranak o fajn zdej boš pa res mirna...

(odgovor članu gbranka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?