|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kumare
6.8.2008 15:00:00   
maša2008
Zanima me če so kumare primerne za 7-mesečnika? Jih katera dela svojemu otroku in kako?
Hvala in lp!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kumare
6.8.2008 15:04:25   
Vrtnica79
Ja, kot kumarčno omako ji pripravim. Pa še pire zraven in papa kot velikauser posted image




_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu maša2008)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kumare
6.8.2008 15:04:42   
noe
Jaz mu ne bi dala surovih. Mogoče tople, poiskusiš čisto malo za prvič.
Mene je grozn peku želodec, če sem jedla surove, tako da sedaj jem samo tople s kromperjem. Moj jih pa je surove, samo olupljene in posoljene pa je vredu.

(odgovor članu maša2008)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kumare
6.8.2008 15:32:38   
Irena88
Ja kumare v omaki, pa naj bojo domače, ker če bi vedela, kako vzgajajo trgovinske kumare je niti od blizu nebi pogledala.

(odgovor članu maša2008)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kumare
6.8.2008 16:22:17   
Tisana
Pri vsej izbiri zelenjave v tem letnem času jaz naši še ne dajem kumar, ker ful napenjajo, sploh če so surove.

(odgovor članu Irena88)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kumare
6.8.2008 16:26:17   
anita4
Tudi mi smom že pridni papali kumare v omaki , pa bomo stari 8 mesecev.
Ni bilo nobenih problemov, zraven sem pa nardila pire v pire pa na koncu malo pretlačila purana ali pa piščanca kuhanega, njami , njami , imamo zelo radi.


_____________________________

Und alles nur weil ich dich liebe...und ich nicht weiss wie ich dir sagen soll,
komm ich zeig dir wie gross meine liebe ist
und bringe mich fuer dich um.

(odgovor članu Tisana)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kumare
6.8.2008 17:29:35   
Vrtnica79
IZVIRNO SPOROČILO: Irena88

ker če bi vedela, kako vzgajajo trgovinske kumare je niti od blizu nebi pogledala.




A daj no, resuser posted image



_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu Irena88)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kumare
6.8.2008 20:24:28   
butt3rfly

IZVIRNO SPOROČILO: Vrtnica79

IZVIRNO SPOROČILO: Irena88

ker če bi vedela, kako vzgajajo trgovinske kumare je niti od blizu nebi pogledala.




A daj no, resuser posted image




heheuser posted image

tople kumare s pretlačenim krompirjem so najbolšeuser posted image


_____________________________

Hale: "Are you accusing me of being in someones pocket, you hypocrite son-of-a-bitch? You've been on Clay's tit since you were a goddamn uniformed officer. He barks and you jump. Whole town knows it. "Chief of Police". What a goddamn joke."

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kumare
6.8.2008 21:50:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Irena88

Ja kumare v omaki, pa naj bojo domače, ker če bi vedela, kako vzgajajo trgovinske kumare je niti od blizu nebi pogledala.


Kako pa jih narediš? user posted image

(odgovor članu Irena88)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kumare
7.8.2008 14:05:13   
maša2008
Tudi  mene zanima kako pripravite kumare v omaki? Saj vem da je čudno, ampak res jih ne znam user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kumare
7.8.2008 14:11:00   
Sonnja
IZVIRNO SPOROČILO: maša2008

Tudi  mene zanima kako pripravite kumare v omaki? Saj vem da je čudno, ampak res jih ne znam user posted image


podpisuser posted image

(odgovor članu maša2008)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kumare
7.8.2008 14:27:13   
lane31
Torej ravno danes kuhala......naribaš kumare - morda bolje odstraniti peške.....prepražiš čebulo nato žlico moke ,streseš kumare ,zaliješ z vodo ,sol,muškatni orešček,kumina mleta,česen v prahu  in jaz dam še sladko papriko za barvo ,podušiš do mehkega ,po želji še smetana zraven user posted image

_____________________________

Ko te bom poljubila za lahko noč,
te bom še tesneje
in še malo dlje stiskala k sebi.
Takrat se bom zahvalila Bogu zate.
Ničesar drugega ga ne bom prosila,
kot le za še en dan s teboj...

(odgovor članu Sonnja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kumare
7.8.2008 22:19:25   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: lane31

Torej ravno danes kuhala......naribaš kumare - morda bolje odstraniti peške.....prepražiš čebulo nato žlico moke ,streseš kumare ,zaliješ z vodo ,sol,muškatni orešček,kumina mleta,česen v prahu  in jaz dam še sladko papriko za barvo ,podušiš do mehkega ,po želji še smetana zraven user posted image


Isto, samo brez moke. Je čisto nepotrebna, sploh ker na koncu dodam kislo smetano.
Aja, pa pešk ne odstranim.

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kumare
8.8.2008 7:46:13   
simin
IZVIRNO SPOROČILO: Naja3

IZVIRNO SPOROČILO: lane31

Torej ravno danes kuhala......naribaš kumare - morda bolje odstraniti peške.....prepražiš čebulo nato žlico moke ,streseš kumare ,zaliješ z vodo ,sol,muškatni orešček,kumina mleta,česen v prahu  in jaz dam še sladko papriko za barvo ,podušiš do mehkega ,po želji še smetana zraven user posted image


Isto, samo brez moke. Je čisto nepotrebna, sploh ker na koncu dodam kislo smetano.
Aja, pa pešk ne odstranim.


pri nas delamo isto, mogoče včasih dodam malo mletega mesa k čebuli, ko se praži, pa pol naprej isti postopek. tudi brez moke. mnjam...

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako dojenček "reče" RAD TE IMAM?
Dojenček rad gleda obraze, maminega pa ima najraje, zato ji nenehno namenja nežne poglede. V bistvu vsakokrat ko dojenče...
Seks po porodu: Ste vedeli?
Približno šest tednov po porodu, ko se konča čišča, naj bi par spet lahko pričel s spolnimi odnosi. Moški seveda nekolik...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?