|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   test
11.8.2008 19:22:02   
Anonimen
Spet eno bedasto vprašanje, ki ga bo razrešil le čas ampak moram napisat. Je možno, da bi bc pokazal rahlo user posted image , cb pa takoj z naslednjim urinom-. Test delan 3 dni pred user posted image .
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: test
11.8.2008 19:26:28   
murkica
CB je veliko bolj točen kot BC. Vendar nikoli se ne ve. Tudi na testu piše, da je točen prvi dan izostanka M. Tako, da počakaj še te tri dni in ponovi test!!! Želim ti seveda, da zagledaš user posted image

_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: test
11.8.2008 19:50:11   
blanč
Saj bom ponovila test zjutraj. A mora bit pri cb široka črtica? Men se je naredila vodoravna tako tanka, kot bi jo z tehničnim svinčnikom narisal. Verjetno bi morala biti debelejša.

(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: test
11.8.2008 20:25:03   
blanč
IZVIRNO SPOROČILO: blanč

Saj bom ponovila test zjutraj. A mora bit pri cb široka črtica? Men se je naredila vodoravna tako tanka, kot bi jo z tehničnim svinčnikom narisal. Verjetno bi morala biti debelejša.


ha, ha, ha, tolk o anonimnostiuser posted image

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: test
11.8.2008 20:42:10   
lučka 25
IZVIRNO SPOROČILO: blanč

IZVIRNO SPOROČILO: blanč

Saj bom ponovila test zjutraj. A mora bit pri cb široka črtica? Men se je naredila vodoravna tako tanka, kot bi jo z tehničnim svinčnikom narisal. Verjetno bi morala biti debelejša.


ha, ha, ha, tolk o anonimnostiuser posted image


Blanč, blanč, blanč. user posted image

Potrpi še 3 dni, boš bolj sigurna. Al pa vsaj do 13.8. Jaz držim pesti, da bo potem druga črtica bolj vidna. user posted image user posted image  user posted image user posted image  user posted image user posted image  user posted image user posted image  user posted image user posted image  user posted image user posted image  user posted image user posted image  user posted image user posted image  user posted image user posted image  user posted image user posted image  user posted image user posted image  user posted image user posted image  

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: test
11.8.2008 21:21:13   
blanč
Če se moram začet špikat, pa bi bla rada 100% da nisem user posted image , saj verjetnost je majhna, obstaja pauser posted image

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: test
11.8.2008 22:43:14   
pinkiponki
 Pri meni je bila druga fuuul tanka, rahla, pa sem bila potem noseča.

_____________________________

pozdravček od mene

Včasih sonček2*, zdaj pinkiponki
Taja 13.10.2004
Jaš 27.9.2006
Tin 1.6.2009
http://www.moj-album.com/album/6793309/




(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: test
11.8.2008 22:49:57   
lučka 25
IZVIRNO SPOROČILO: blanč

Če se moram začet špikat, pa bi bla rada 100% da nisem user posted image , saj verjetnost je majhna, obstaja pauser posted image


te zastopim. Sem jaz tudi kar tri teste naredila pred postopkom, ki jih prej v treh letih nisem.
Bi pa res bilo fino, da ti v sredo zjutraj pred prvo špiko, na testu pokaže user posted image . user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: test
12.8.2008 7:43:24   
blanč
jp, fajn bi blouser posted image

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: test
12.8.2008 7:51:08   
spps
blanč,držim pestiuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: test
12.8.2008 9:15:45   
cati
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Spet eno bedasto vprašanje, ki ga bo razrešil le čas ampak moram napisat. Je možno, da bi bc pokazal rahlo user posted image , cb pa takoj z naslednjim urinom-. Test delan 3 dni pred user posted image .


Ja je možno ker je še vsebnost bhcg v urinu nizka in ga v naslednjem ni bilo dovolj. Močnodržim pesti da naslednjič vidiš močni user posted image user posted image user posted image user posted image .
Jaz sem na 2 dni delala teste ker je bila prvič zelo slabo vidna črtica čez dva dni že bolj potem pa še bolj sedaj pa sem 14 t user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: test
12.8.2008 17:58:47   
Skye
Upam, da ugledaš + user posted image user posted image user posted image user posted image ...no to je moj prvi pozitivni CB test lanskega leta user posted image ...za tem je črtica postajala vedno bolj močna in debelejša user posted image

user posted image




_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu cati)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?