|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Hiconcil
13.8.2008 14:25:46   
PikicaStonoga
Pozdravljena dekleta!
Zanima me, če je katera od vas v nosečnosti jemala ta antibiotik.
Noseča sem 29. tednov in mi je osebna zdravnica danes predpisala Hiconcil zaradi začetnega vnetja dihal (začetni bronhitis) - težko diham in boli me v levi rami, tako da ponoči ne spim.
LP! 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Hiconcil
13.8.2008 14:27:59   
Anonimen
Uporabi iskalnik že več tem na temo hiconciluser posted image

(odgovor članu PikicaStonoga)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Hiconcil
13.8.2008 14:31:35   
Ploha
ja sem jemala Hiconcil zaradi bakterije streptokok, ni nč hudga,...te mogoče kaj posebnega zanima

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Hiconcil
13.8.2008 14:56:05   
PikicaStonoga
Ne ne Plohanč psebnega me ne zanima, samo saj veš vsaka nosečnica rae dvakrat preveri kaj sme in kaj ne, čeprav zdravnik reče, da lahko - se pač malo bojimo za sovjwe sončke.

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Hiconcil
13.8.2008 17:15:21   
bskrle
Zagotvo je boje pozdraviti bronhitis kot imeti pljučnico. Zagotovo pa zdravniki ne pišejo nosečnicam antibiotike na blef. Bodi brez skrbi.

(odgovor članu PikicaStonoga)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Hiconcil
13.8.2008 18:56:22   
mml
IZVIRNO SPOROČILO: PikicaStonoga

Ne ne Plohanč psebnega me ne zanima, samo saj veš vsaka nosečnica rae dvakrat preveri kaj sme in kaj ne, čeprav zdravnik reče, da lahko - se pač malo bojimo za sovjwe sončke.


Hiconcil je penicilinski antibiotik, ki je čisto varen v nosečnosti...


...mi je pa zanimivo, da bolj zaupaš mnenju punc na forumu kot pa zdravniku...

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu PikicaStonoga)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Hiconcil
13.8.2008 20:38:42   
PikicaStonoga
Zaupam zdravniku, samo sprašujem za mnenje, kako pogosto se pač zdravniku kljub nosečnosti poslužujejo antibiotikov. Mnenja pač a ne

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Hiconcil
13.8.2008 22:01:00   
Lea2007
Meni je ravno včeraj napisal hikoncil...Zaradi streptokoka...Ploha zanima me, ali si ti dobila tudi pri porodu antibiotik v žilo...Moja kolegica sploh ni dobila nobenih antibiotiov-mislm tablet, samo pri porodu v žilo, sej je pa revčka ful strgala, mene je tega ful strah. A je biu porod zaradi SB kej bol kompliciran.

(odgovor članu PikicaStonoga)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Hiconcil
13.8.2008 23:12:45   
Ploha
ojoj lea pomeoje boš ti zelo kmalu zvedela in to pred mano, jst sm komaj 16 tednov noseča tko da bi jaz tebe prosila za izkušnje, te bom kasneje za rokav pocukala, e boš pri volji???user posted image

(odgovor članu Lea2007)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?