|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nekaj vročinskih
19.8.2008 20:55:24   
Udb
Kdaj po vaših izkušnjah vročina raste? Dop, pop, zvečer? Na koliko časa merite vročino? Predvsem me zanimajo mamice otrok, ki so imeli vročinske krče (ker vem, da smo bolj panične).
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nekaj vročinskih
19.8.2008 20:57:49   
Anonimen
Kdaj po vaših izkušnjah vročina raste? Dop, pop, zvečer?


Pozno popoldan.

A ima spet vrocino user posted image ?

(odgovor članu Udb)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nekaj vročinskih
19.8.2008 20:59:22   
Udb
Mah, prehlajen je od nedelje že. Zdaj ma tm okul 37.2 (že celo popoldne tko) - lih tisto da začenjam paničart in da ni čist pravi. Saj že spi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nekaj vročinskih
19.8.2008 21:00:37   
Anonimen
Zdaj ma tm okul 37.2


To je ravno zacetek.

K sreci ne vem....drugace je rija enkrat fajn napisala, kaksen je potek, samo se ne spomnim vec kje user posted image .

(odgovor članu Udb)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nekaj vročinskih
19.8.2008 21:03:15   
Udb
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

To je ravno zacetek.

Ja, sej lih to gruntam. Sm je mel že včeri tko, pa dons pop spet 37.2-37.4. Višje k sreči ne gre. Pa glede na to da ni bil še nikol samo prehlajen nimam občutka. user posted image Joj sem grozna! HISTERIČNA mama!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nekaj vročinskih
19.8.2008 21:04:47   
Anonimen
Joj sem grozna


Ce bi bila normalna vrocina, bi rekla da ja user posted image .

Ampak pri teh krcih...kaj pa vem; nimas dobrega obcutka, vsaj jaz ga ne bi imela.

(odgovor članu Udb)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nekaj vročinskih
19.8.2008 21:19:55   
blaža
Moj je tudi imel vročinske krče. Sedaj ima pet let in jih nima več. Vsaj upam, ker jih nima že dve leti in baje pol nehajo. Mu je pa rastla vročina pozno popoldne, sem ga pa kar naprej gledala in mu mirla na pol ure, da sem vidla, da ni zakuhal na hitro, kar se je rado zgodilo in pol, če je prišlo do 38, sem mu dala takoj kaj prodti vročini, kot so mi svetovali, da nardim zaradi krčev. Imam pa ful občutljivo roko na dotik in takoj zatipam, da če je malo vroč ali pa če ima okoli38 in je že višja vročina. In pol ustajam tudi ponoči in ga tipam med spanjem kar z roko, da ga ne budim, edino jaz sem pol fd.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: nekaj vročinskih
19.8.2008 22:24:22   
Naja31
Moja mami je vedno pravila, da je vročina najvišja zvečer. In tudi sama to ugotavljam.

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: nekaj vročinskih
20.8.2008 9:15:35   
TiaSara
Mislim, da je to tudi malo od otroka odvisno. Naš ima ponavadi najvišjo vročino okoli polnoči, tako da smo do takrat najbolj pozorni. 

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: nekaj vročinskih
20.8.2008 11:36:23   
mojca75
pri nas tam okol 18h začne naraščat bl hitro. jaz Paničarim tam ko prebije 38, do tam ne in JA smo preživeli/doživeli vročinske krče tako da te razumem. user posted image

_____________________________

Ne me ščipat v lička, ne me slint, sploh pa mi ne govort kolk sm zrasla

(odgovor članu TiaSara)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: nekaj vročinskih
20.8.2008 15:24:27   
ThinkPink
Mi smo tudi imeli vročinske krče, tako da poznam paniko, ki nastane, ko temperatura zraste malo nad 37 stop. Jaz začnem takoj ohlajati, pa tudi Calpol dam, ko pride nad 37,5. Krčev res ne bi rada tvegala za nič na svetu.

Tudi po mojih izkušnjah se temp. začne večati popoldne, zvečer, ponoči malo pade, spet narašča zjutraj, čez dan se umiri in spet popoldne pride na plano. No, naše izkušnje.

Drugače pa je moja imela vroč. krč dopoldne oz. zjutraj, ko ji je temp. ful narasla, iz 37,5 izmerjenih doma,na 39 stop. ko smo prišli do zdr. doma (cca. 10 minut vožnje).

Držim pesti, da vam bo vročina čimprej padlauser posted image .

(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?