|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   orgazem
15.8.2008 14:41:04   
Anonimen
punce, ali se vaš parnter pri vsakem sexu potrudi za vas? vedno doživite orgazem? enega, mogoče več?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: orgazem
15.8.2008 15:01:22   
ronja
Seveda se pri vsakem seksu potrudi zame, zato tudi doživim praktično vedno vsaj en orgazem (razen, kadar naju kaj - beri: kdo, beri: tamala) zmoti vmesuser posted image . Navadno enega že pred združitvijo, potem pa je število odvisno od tega, koliko časa traja oz, koliko ga imava na voljo in malo od položajev (eni so pač bolj vroči kot drugi). Sem pa imela glede tega vedno srečo, ker so vsi trije moji fantje radi videli, da je obema lepo - no, saj se to navsezadnje tudi njim najbolj splača, ker je tudi njim lepše, pa še rajši greš naslednjič z njimi v posteljouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: orgazem
15.8.2008 15:18:39   
ursa30
vedno se potrudi zame, tako da vedno doživim orgazem..enega sigurno user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
15.8.2008 15:41:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ursa30)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: orgazem
15.8.2008 15:52:03   
Anonimen
Meni pa ni še nikoli večkrat prišlo med enim seksom.
Me res zanima kako do tega pride.

Pa ne me prosim obsojat

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: orgazem
15.8.2008 17:30:34   
Anonimen
midva sva že vrsto let skupaj.Pa nikoli ni bil na to pozoren.enostavno,ko je njemu prišlo,je končal,pa če sem jaz bila še čist paf.
Orgazem doživim edino,če me na začetku oralno zadovolji,drugače nikoli.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: orgazem
15.8.2008 17:46:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Meni pa ni še nikoli večkrat prišlo med enim seksom.
Me res zanima kako do tega pride.

Pa ne me prosim obsojat


Ja, zakaj bi te pa zato kdo obsojal? 
Nič ni narobe s tabo, da te ne bo to skrbelo. Ljudje smo si različni, enim pač pride večkrat, drugim pa samo enkrat. Če se čutiš zadovoljena in zadovoljna, potem ne vidim problema.

Sicer pa okoli 30% žensk nikoli ali zelo redko doživi orgazem. Kar nekam žalostna statistika.

Kar se mene tiče, je moj pogled na seks na splošno tak, da je največji užitek in izpolnitev, če partneja pripraviš do užitka. Velja v obeh smereh user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: orgazem
15.8.2008 18:59:45   
ronja
prva anonimna, povej mu, da bi ti še, kar direkt! Saj te lahko oralno ali s prsti zadovolji tudi po svojem orgazmu. Včasih so fantje pač napaljeni in se lahko stvar prehitro konča in takrat pač drugače poskrbijo za svojo lubico, če so pametni, ker je tako večja verjetnost, da ona to ostaneuser posted image . Če ne bo hotel, potem pa ti enkrat njega pusti tik pred koncem in mu lepo povej, da se ti tako počutiš, kadar on na sredi neha. PO moje bo hitro skapiral, da tako ne gre in boš veliko bolj zadovoljena. Vso srečo!

druga anonimna, tudi meni ni jasno, zakaj bi te kdo obsojal! Je tudi odvisno, kakšen orgazem doživiš, po kakšnem si tako paf, da ne gre nikamor več, včasih je pa več takih, ki se stopnjujejo. Glavno, da je tebi luštno. Če bi morala zbrat najboljše sekse, ne bi nujno zbrala tisth, pri katerih mi je največkrat prišlo. Glavno,  da je fajn, skratka - no, (vsaj) enkrat na seks je pa že fajn.user posted image Brez tega bi mi nekaj manjkalo...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: orgazem
15.8.2008 20:18:44   
Anonimen
Orgazem doživim edino,če me na začetku oralno zadovolji,drugače nikoli.
tud jaz

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: orgazem
15.8.2008 20:32:17   
macka22
Ej dej mi razložte kako hudiča vsi orgazmerate,kot po tekočem traku.To se ne ujema z statistiko.In kdaj potem poskrbite za vse ostalo poleg otrok.Jaz imam dva otroka službo obveznosti pa čeprav imava z partnerjev enakovreden odnos pri domačih opravilih zvećer samo še okrog padem.Pa dobr zdej je v tujini in stradam ampak tudi ko je doma nemormo neke maratone delat so obveznosti in tudi spat mormo gdaj pa tamal se zbuja pa tavelk poslusa pa ceu jajc.Zato mi pa ni jasn.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
15.8.2008 20:55:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu macka22)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: orgazem
15.8.2008 23:00:08   
eya
Če si orgazma želiš, potem to svojemu partnerju povej...da ti bo lahko izpolnil tvoje želje.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: orgazem
15.8.2008 23:05:02   
Anonimen
Ja če pa nikoli ne vpraša.
Jaz sploh ne vem,če ve,ko mi pride,imam občutek da ne veuser posted image

(odgovor članu eya)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: orgazem
15.8.2008 23:15:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ja če pa nikoli ne vpraša.
Jaz sploh ne vem,če ve,ko mi pride,imam občutek da ne veuser posted image


Ja, a te mora glih vprašat?? Sama mu povej!!!


A jedla tud ne boš, boš od lakote umrla, če te noben ne bo vprašal ali si lačna???

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: orgazem
16.8.2008 0:03:40   
eva1
IZVIRNO SPOROČILO: macka22

Ej dej mi razložte kako hudiča vsi orgazmerate,kot po tekočem traku.To se ne ujema z statistiko.In kdaj potem poskrbite za vse ostalo poleg otrok.Jaz imam dva otroka službo obveznosti pa čeprav imava z partnerjev enakovreden odnos pri domačih opravilih zvećer samo še okrog padem.Pa dobr zdej je v tujini in stradam ampak tudi ko je doma nemormo neke maratone delat so obveznosti in tudi spat mormo gdaj pa tamal se zbuja pa tavelk poslusa pa ceu jajc.Zato mi pa ni jasn.


Ja midva imava tudi dva otroka, pa oba službo v 3 smenah, pa dost sexamo, pa tudi pride mi vsakič..lahko na prste 1 roke preštejem kolikokrat mi v 10 letih ni prišlo...jaz mislim da je to čist odisno od človeka...enim več paše, drugim manj...

(odgovor članu macka22)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: orgazem
16.8.2008 0:08:09   
Anonimen
Ja če pa nikoli ne vpraša.


A ti pa nimas glasu user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: orgazem
16.8.2008 0:21:20   
Anonimen
Tak smo se navadli skozi vsa leta,pa je tak ostalo.
Orgazma pred njim nikoli ne omenjam.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: orgazem
16.8.2008 0:22:19   
Anonimen
Tak smo se navadli skozi vsa leta,pa je tak ostalo.


Potem pa ostanite navajeni user posted image .

Jezik je bil cloveku dan, da ga rabi. Tako in drugace user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: orgazem
16.8.2008 0:24:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Tak smo se navadli skozi vsa leta,pa je tak ostalo.
Orgazma pred njim nikoli ne omenjam.


Sej ga ne rabiš. Kup si vibrator, pa si orgazem sama priskrbi po tem k bo on končal. Pred njim seveda. Mogoč mu bo pa kej kaplnouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: orgazem
16.8.2008 13:07:14   
ronja
Mačka, saj ne pravimo, da ful pogosto seksamo, samo da kadar je, je zelo fajn - vprašanje je bilo, kolikokrat doživmo orgazem pri enem seksu, ni nujno maratonski. Ti časi maratonov so res mimo, ko se enkrat odločiš za . Imava pa še upanje, da se še kdaj vrnejo.

In seveda tudi midva ponavadi kar dol padeva, včasih pa en ne in prepriča še drugega. NO, zdaj pa se trudiva prepričat, da bi samo zaspala, ker ne smeva nič, tak da nama nima trenutno kdo bit fauš.
Se strinjam, da so tamali en kar se seksa tiče - najina se tudi še zbuja ponoči, sploh če karkoli začneva - takoj ve, če je bil lupček samo tak ali če bi se lahko kaj iz njega razvilo in takrat se zbudi in začne težit. Saj pravim, da je problem najt čas, ampak kadar ga pa najdeva, se pa res ne bom nazaj držala pri orgazmih.

anonimna, verjetno je res problem pretrgat molk okoli tega, sploh če že dolgo traja in sta oba tega navajena: bojiš se, kako bo pogledal, ker mu še nikoli nisi nič rekla in ti je nerodno, on ap ne vpraša, ker se pač nikoli o tem ne pogovarjata... MOgoče se lahko tega lotiš tako, da mu poveš takrat, ko ti je res ful všeč. Takrat mu po seksu rečeš: "Lubi, danes je bilo pa tako noro! To pa to mi je bilo res ful všeč in me čisto znori!" To ni nič tako strašno vulgarnega, da mu ne bi mogla rečt, njemu bo pa veliko pomenilo in mu predvsem dalo idejo, kaj te res vzburi. Boš videla, da bo to naslednjič probal spet!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: orgazem
17.8.2008 10:55:04   
Anonimen
Lahko pa si tudi med spolnim odnosom sama pomagaš.. gor pa dol po čebeli, ko je v tebi - boš vidla, kak ti bo prišlo! user posted image

menim, da imaš sama zavore.. ker če jih ne bi imela, bi mu že zdavnaj povedala.

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: orgazem
17.8.2008 15:32:17   
Anonimen
ne vem no.Ampak po moji logiki bi te že moral moški vedet,ko ženska doživi orgazem.Saj se to čutiuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: orgazem
17.8.2008 15:39:03   
ronja
Ne vem, če lahko oni to čutijo (mislim s kožo), lubi pravi, da ne. Seveda pa vidi in slišiuser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: orgazem
17.8.2008 23:15:17   
Anonimen
ne s kožo.Žensko strese in trese,nevem po moje bi moral vedetuser posted image

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: orgazem
17.8.2008 23:20:29   
eya
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

ne s kožo.Žensko strese in trese,nevem po moje bi moral vedetuser posted image


Ne vem, zakaj o tem z njim ne spregovoriš? Spijta kak kozarec vina, če se o tem težko pogovarjata, pa bo šlo lažje. Včasih je treba moškim kar povedat, kaj nam pašeuser posted image

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?