|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zamenjava celotnega obroka za gosto hrano
8.3.2005 10:05:06   
Bejba
Ker imamo doma majhnega požeruščka (ki je kljub temu še vedno pravi maneken :)-), smo kar hitro prešli na celotne goste obroke. V soboto bo Anže dopolnil 5 mesecev, pa sva že dva obroka popolnoma zamenjala z gostim in sier zjutraj, ko vstane (okoli osmih, pol devetih) poje sadje (banana, jabolko), zvečer pred spanjem pa riževo kašico z okusom sadja po žlici (130 ml) in še kakšnih 80 ml mleka.
Včasih popoldne dobi tudi malo korenčka (pol frutka)
Sedaj pa me zanima ali smo prehitro prešaltali na goste obroke?
Vendar pa je Anže pokazal izredno zanimanje za "žlico" in tudi zelo lepo papa. Ne vem pa kdaj mu je zadosti, ker nikoli ne pokaže :zmeden:.
Sedaj me pa zanima kaj mu lahko pri teh starosti še dajem za zajtrk, kosilo, večerjo poleg zgoraj naštetega?
Ali lahko tudi popoldanski obrok počasi zamenjamo za zelenjavico ali je prezgodaj?

Prosim, povejte mi tudi koliko so količinsko pojedli vaši otroci goste hrane na obrok.
Anže poje zjutraj npr. pol banane in pol jabolka skupaj zmešana (potem mu ne dam nič več mleka), zvečer pa kot sem že napisala 130 ml goste riževe kašice in čez kakšnih 80 ml mleka (pa bi on še pil, kolikor bi dobil :zmeden:).
Drugače je njegov mlečni obrok ponavadi 200 ml mleka.

Upam, da nisem preveč zakomplicirala in mi boste znale odgovoriti.

PA LEPO PRAZNOVANJE DNEVA ŽENA VAM ŽELIM!:rozica::rozica::rozica:

Hvala

LP; Bejba :rozica:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Zamenjava celotnega obroka za gosto hrano
8.3.2005 12:23:28   
*HONEY*
Niste nič prehitri!
Nike pri petih mesecih sploh ni več hotla po flaški pit.Tako da je samo po žlici jedla.
Od začetka sem ji kupovala kašice v prahu od hippa ki se mešajo z vodo.Za zajterk in večerjo različna okusa.
Čez dan pa pasirano sadje in zelenjava,full rada je imela pire in prekuhano pasirano jabolko,pa juhice-zelnjavne in kurje z zlatimi krogljicami-pasirano,pa špinačo sma tudi že jedle.Pa žemljico(že zaradi zobkov jih imajo radi)...
Ne mu zdaj kr naenkrat nehat mleka dajat.Ampak si razdelita in na 2,3 dni poskušajta vedno kako stvar več;)

LP

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 2
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
VIDEO: Prvih 60 sekund življenja
video
V prvi minuti po rojstvu se zgodi veliko prelomnih stvari. Katerih? Poglejte si v videu.




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?