|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kivi, paradižnik,..
27.9.2008 20:19:46   
madasa
ali ni paradižnik zelo alergen? V papari ci pa piše da je od 4m naprej?! In za kivi sem jaz enako čula.
Zdaj sem pa čisto zmedena.
Ali sta to alergena in je z njima za počakat oz kdaj ste jih ve uvajale?
Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kivi, paradižnik,..
27.9.2008 20:31:13   
Naja30
Jaz sem počakala, ja. Svežega paradižnika ji nisem dala do kakega leta, kivi pa prvič nekje pri 10m.

(odgovor članu madasa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kivi, paradižnik,..
27.9.2008 20:37:51   
novopecena
naj bi bio alergeno ja. poznam pa eno ki je svoji mali dala pri 4,5 mes paradižnik in ga mala naravnost obožuje-nič stranskih učinkov. čisto različno-al tvegaš in je ql alpa ne
odločitev je tvoja


_____________________________

Ljudje smo kot angeli z eno perutjo,
če hočemo leteti se moramo objeti
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
No.1 fanica mojega malega Reneja

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kivi, paradižnik,..
27.9.2008 21:08:07   
inesc
Jaz ga verjetno ne bom dala vsaj do 10 meseca, ker ima moj malček refluks, paradižnik je pa strup za to.

_____________________________

02.04.2008 smo dobili našega sončka Marka.

Jih je že 5, dva sta na poti. Kaj je že to spanje???

(odgovor članu novopecena)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kivi, paradižnik,..
27.9.2008 21:27:34   
mala pikica
Paradižnik mi dajemo od 6.meseca. Je pa res, da ga vedno olupim in odstranim koščice. Ravno zaradi koščic bi naj bil alergen. In podobno velja za kivi, ki pa mu ga še nisem dala. Bom pa kmalu glede na to, da prihaja zima in dodaten vitamin C ne bo odveč. Stari pa smo 9 mesecev.

_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu inesc)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kivi, paradižnik,..
27.9.2008 21:36:18   
madasa
Jaz bi ji tudi dala kivi, pa še domačega dobim. Ko pa bo dovolj stara bo pa še samo tisti kupljen.
Lp

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?