|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ukinjen UZ v 30-32 tednu?
3.3.2005 11:13:42   
SašaS
Včeraj bi morala imet UZ v 30-32 tednu - kontrola rasti....še pred 1m sva se z ginekologinjo pogovarjale o tem...
Pa je pregled zgledal kot običajno... UZ 1 minuta (še manj) in fertig(vedno ima tak pregled) ...pričakovala pa sem tak UZ kot je bila morfologija... Vprašala je seveda nisem nič, ker sem bila preveč šokirana, da je že konc...
Sem pa vprašala kasneje sestro in je rekla, da je UZ v 30-32. tednu ukinila zavarovalnica?????
Odšla sem z dolgim nosom, sem se pa že potolažila. OK, meni naredi vedno na hitro UZ, kaj pa tiste, ki lahko pridejo na UZ samo 2x poleg Nuhalne? Zdaj samo še v 20tem tednu? Toliko o dodatnem zavarovanju....

Morala sem sem malo razkurit, pa brez zamere....
lepo se imejte....
Saša
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Ukinjen UZ v 30-32 tednu?
3.3.2005 11:25:27   
lutka
Ja to je tudi mene raz......,ko sem izvedela,da si po novem upravičen samo do dveh UZ.

Ko je meni to povedala moja G.sem jo gledala zabodeno ko bik:)-:)-:)-.Je rekla: Ja kaj ste pa mislili,da bomo za vsako delale Uz,Kebru povejte,on je napisal ta zakon:hudicek:.HALOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO.

No meni se je potem opravičila,ko je videla da nosim dvojčke.Tiste, ki imajo več plodno nosečnost so upraveičene do več UZ.

Ampak,saj se tudi pri enem lahko zakomplicira,ne:zmeden:?

Plačujemo pa lahko:hudicek::hudicek:.

lp:rozica::rozica:

(odgovor članu SašaS)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Ukinjen UZ v 30-32 tednu?
3.3.2005 11:52:25   
Erdbeere
No in jest se pol sprašujem, čemu sploh plačujemo dodatno zavarovanje...sej je zdej izak že vse za plačt...po moje je sam obvezno zavarovanje že čist dost, če hočeš kaj več morš pa itak plačat....groza

(odgovor članu SašaS)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Ukinjen UZ v 30-32 tednu?
3.3.2005 12:05:32   
barbaw
Meni je pa sestra povedala, da so ukinili in me spraševala, če mi bodo naredili tretji UZ, saj sem že v 33t. Sem mojo g. vprasala kako pa kaj, pa je rekla, da mi ga bo naredila v 36t, pa verjetno zato, ker so na prejšnjem UZ videli, da ima moj mali prečno lego. Saj niso več normalni. Radi bi večjo rodnost, moraš vsega hudiča plačat, da te pregledajo, pa nič ne naredijo za to, da bi ženske imele več možnosti. Kakšen smisel ima navaden pregled na tri leta, ko pa vsi svarijo pred rakom materničnega vratu. Brezveze. Jaz sem nehala brat časopise in gledat polemične oddaje, ker me preveč razkurijo. Tako ali tako ne moremo nič naredit, saj nas noben ne posluša, če pa že, pa nič ne naredi.

Najboljše je, da poskrbimo za naš naraščaj kolikor se le da brez sekiranja.

Lepo se imejte

(odgovor članu SašaS)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Ukinjen UZ v 30-32 tednu?
3.3.2005 12:59:02   
Anonimen
A da bi naj bil ukinjen??jaz sem bila v torek na pregledu, pa mi je rekla da bo naslednic uz, da vidimo ce se je otrocek obrnil.takrat bom pa ravno v 32tednu:bravo:

(odgovor članu SašaS)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Ukinjen UZ v 30-32 tednu?
3.3.2005 14:01:01   
ninocka
a je mogoče kera gledala učeri na TVSLO eno oddajo (ne vem naslova) - sem lih šaltala po programih in sem slišala, da je nekdo (je bil tudi gost v studiu) predlagal nek nov zakon. Kot sem jst razumela (pa nisem vsega slišala, zato se lahko motim), da naj bi pari, ki nimajo otrok plačevali nek davek državi :zmeden:, povišali pa naj bi se starševski dodatki. S tem zakonom naj bi se spodbudila rodnost v SLO. Meni se zdi to čisto grozno - kaj naj zdej pari, ki iz zdravstvenih razlogov ne morejo imeti otroka, poleg vse bolečine, ki jim to povzroča, pa še državi davek plačujejo? :( A so mal nori, al kaj? :zmeden:
Jst sem bla čist razp... :grrr:

A mogoče kera kaj več ve o tej temi?

LP, :rozica:

(odgovor članu SašaS)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Ukinjen UZ v 30-32 tednu?
3.3.2005 15:13:40   
Anonimen
ja v igri je zakon, ki naj bi parom,ki so starejsi od 25 let in brez otrok-placevali davek.Tolko je meni znano:pujs:

(odgovor članu SašaS)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   Ukinjen UZ v 30-32 tednu?
3.3.2005 15:20:17   
lunca77
ja sam po moje iz te moke ne bo kruha. vsaj upam, da je sploh še kdo k ma kej soli na glavi pa da se bomo uprli. sicer je baje tko, da tisti, ki ne bi mogli imeti otrok naj bi bili upravičeni davka, ampak prosim pr vsej tej super:(( gmotni situaciji naj si ljudje pri 25 ih umislijo otroka?!? kje bodo pa živeli in od česa? pol bo pa sploh fino ko bodo ljudje kr povprek otroke delali pa že zdej nekateri zanje ne skrbijo tko kot bi morali, jih tepejo in podobno:hudicek::hudicek::hudicek:. no ja to je samo moje mnenje ampak da ma kdo j... sploh kej tazga predlagat.


lp lunca77 33t+4d

(odgovor članu SašaS)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Ukinjen UZ v 30-32 tednu?
8.3.2005 9:53:27   
tejč
UZ ukinjen? Ne me strašit, punce, jaz ga imam bojda v četrtek, pa že komi čakam...:ups::ups:

(odgovor članu SašaS)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Ukinjen UZ v 30-32 tednu?
9.3.2005 7:31:49   
SašaS
Tejč,

jst sem odšla z dolgim nosom...Sporoči, kako si opravila......

LP,
Saša

(odgovor članu SašaS)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?