|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   samo 2 fantka v skupini
28.8.2008 18:13:49   
soncexxx
Zanima me, če je imela katera podobno izkušnjo. Naš 2-letnik je bil premeščen v novo skupino (njegovi sošolci iz prejšnjega leta namreč niso več jasličarji) o čemer sem bila pravočasno obveščena in se mi je zdelo prav, da menja skupino zdej, kot pa tik pred vstopom v šolo. Ampak nikakor mi ne gre v glavo, da bo v skupini poleg našega še samo en fantek in kar 12 punčk. Sem poklicala in so razložili, da drugače ni šlo. Da se zavedajo, da to ni najbolje ampak tako pač je...

Je med vami kdo, ki je imel kdaj podobno situacijo in kako se je obneslo?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: samo 2 fantka v skupini
28.8.2008 18:43:28   
Dashenka
Pri nas je bila pa obratna situacija: 10 fantkov in 2 punčki.

Pa so se imeli prav v redu. Plovica fantkov je bila itak bolj nežna od moje "gaunarke".

(odgovor članu soncexxx)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: samo 2 fantka v skupini
28.8.2008 19:02:20   
Anonimen
Pri nas je bilo pa 10 fantkov in 3 punčke... so pač te 3 vseskozi tiščale glave skupaj in se niso prepirale, kar je tudi nekaj user posted image .

(odgovor članu Dashenka)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: samo 2 fantka v skupini
28.8.2008 19:24:35   
Anuška79
Naš bo že tretje leto v skupini 17 fantov in 3 punčk. Imajo se super, vzgojiteljici pa tudi pravita, da tako prijetne skupine že dolgo nista imeli in da uživajo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: samo 2 fantka v skupini
28.8.2008 22:08:15   
Anonimen
Pri tamalemu od mojega so bili tudi zadnje 3 mesece 4 fantki in 12 punck, pa cist ok funkcionirajo. Na njegov RD prideta tudi samo dva fantka in 5 punc user posted image  

(odgovor članu Anuška79)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: samo 2 fantka v skupini
29.8.2008 7:24:06   
vesna.com
Tudi pri nas je blo pri ta večji zadnji dve leti v vrtcu 18 fantov in 4 deklice.Malo bolj glasni so bili, so rekle vzgojiteljice, drugač pa OK.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: samo 2 fantka v skupini
1.9.2008 20:43:35   
woozy
jps kot vzgojiteljica se pridružujem tej temi
pri nas je 19 fantov in 5 deklic, pa drugače žal ne gre.
je pa hecno, da so tudi punce prave "male robavse" user posted image
drgač so mal glasni ampak bo za preživet
če ne gre drugače, pač ne gre, se moramo vsi prilagajat, otroci pa nimajo problemov s tem

lp w.

(odgovor članu vesna.com)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: samo 2 fantka v skupini
1.9.2008 21:03:09   
Sonrisa
Naš bo pa edini fantek v skupini. user posted image

(odgovor članu woozy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: samo 2 fantka v skupini
7.9.2008 1:17:56   
frufru
Bo pač blažen med ženami. Pri našmu je 1pob na 3 punce. Boljš to, kot da ne dobiš vrtca.

< Sporočilo je popravil frufru -- 7.9.2008 1:18:40 >

(odgovor članu Sonrisa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
BLOG: Pridružila sem se gibanju Free ziza
Če bi sama vsakič, ko sem dobila butasto vprašanje, povezano z dojenjem, zaslužila, bi danes imela že ... hm, morda nove...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?