|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nosečniška trenirka - kje?
25.8.2008 18:01:53   
Anonimen
Alo!
Končno sem si kupila nekaj za poleti, evo pa so temperature padle in bi rabila nekaj komotnega z dolgimi hlačnicami ... kake cargo hlače in kavbojke sem videla v H&M in C&A, samo trenirk pa ne. Mogoče ve katera kje bi se dobila kaka taka trenirka? Mogoče lahko tudi ne nosečniščka, ampak ona s širokim bombažnim pasom (kao za aerobiko in to)? Aja, pa številke 46-48 ... Help!

< Sporočilo je popravil Otika -- 25.8.2008 18:02:36 >
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nosečniška trenirka - kje?
25.8.2008 18:14:58   
Deja
jaz sem bila prav danes v C&A pa imajo spodnje dele trenirk - take lepe svetlo sive barve po 18€. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nosečniška trenirka - kje?
25.8.2008 18:18:04   
Anonimen
Resno? A to na Rudniku? V Kranju? Joj grem koj jutri iskat, ker te navadne trenirke in hlače me vse žulijo, v kratkih me pa zebe user posted image .

(odgovor članu Deja)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nosečniška trenirka - kje?
25.8.2008 18:19:13   
Anonimen
Tudi Benetton jih je vcasih imel...kako je zdaj, ne vem, niti cene se ne spomnim.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nosečniška trenirka - kje?
25.8.2008 18:20:08   
Deja
Jaz sem to gledala v celju. Me je mama hotela nagovorit, da si jo kupim, pa sem ji komaj dopovedala, da je še ne rabim (sem namreč v 15 tednu pa se mi še nič kaj ne poznauser posted image )

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nosečniška trenirka - kje?
25.8.2008 18:27:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Deja

Jaz sem to gledala v celju. Me je mama hotela nagovorit, da si jo kupim, pa sem ji komaj dopovedala, da je še ne rabim (sem namreč v 15 tednu pa se mi še nič kaj ne poznauser posted image )


Jaz pa sem to traparijo naredila ... par dni po prvem pregledu pri G sem vsa v momentu si kupila ene lepe lanene nosečniške hlače, ki so mi bile čez rit lepo prav, v pasu pa še fino preširoke ... no in potem mi je bilo 3 mesece slabo in sem shujšala za 3-4 kg in sedaj, ko bi jih lahko nosila (25. teden), so mi čez trebuh lepo prav z riti mi pa kar dol padejo ... tako da jih imam res smo za lep spomin na tiste prve vesele trenutke user posted image .

(odgovor članu Deja)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nosečniška trenirka - kje?
25.8.2008 18:30:50   
gloria
...KAJ PA NECKERMANN...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nosečniška trenirka - kje?
25.8.2008 18:40:32   
*Mateja
Navadne trenirka hlače sem jest videla v H&M na Rudniku, v drugem štuku kjer je nosečniški oddelek.
Lp


_____________________________

25.11.2008 se nama je pridružil Žan velik 49cm, težek pa 2660g.

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Nosečniška trenirka - kje?
25.8.2008 21:08:01   
Naja30
Tudi jaz sem vidla take trenerke v hm v Celju. Zdaj imajo res veliko izbiro.

(odgovor članu *Mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Nosečniška trenirka - kje?
25.8.2008 21:14:46   
katja_p
A so v CeLJSKEM H&m-u dobili kake nove stvari? Morm it mal pogeldat. A imajo kake dolge rokave, zdej za jesen? Sam ne kakih razvlečenih majčk ...

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Nosečniška trenirka - kje?
25.8.2008 21:22:24   
Naja30
Zdaj po razprodajah imajo polno vsega, vsaj na nos. oddelku. Sama nisem veliko gledala, vidla pa sem ogromno različnih modelov hlač. Te me namreč najbolj zanimajo, ker majčke imam kar normalne hm, ker so raztegljive.

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Nosečniška trenirka - kje?
25.8.2008 21:25:47   
Detece
Ravno danes sem si jo kupila v H&M.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Nosečniška trenirka - kje?
25.8.2008 22:17:59   
Jullija
Jaz pa imam eno od firme La Vie. Je zelo fajn, samo ne vem, kje je bila kupljena, ker sem jo dobila od kolegice. Je pa prav nosečniška, z visokim pasom, črna, ful dober material. V prvi user posted image  sem jo nosila vso jesen in tudi sedaj jo bom!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Nosečniška trenirka - kje?
25.8.2008 22:21:37   
Balonchy
Morda boš TUKAJ kaj našla. Cen na žalost ne vem. Bi se pa upala trditi, da je dražje kot v H&M in C&A... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Nosečniška trenirka - kje?
26.8.2008 8:22:05   
TadejaF
Jaz sem jih ravno prejšnji teden videla v Mirči-ju v Mariboru. Mislim pa, da pride okrog 25 eurov (samo spodnji del, nosečniški).

Lp, Tadeja

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Nosečniška trenirka - kje?
26.8.2008 12:00:48   
ronja
Poglej v kaki športni štacuni za trenirke z zelo nizkim pasom. jaz še vedno nosim eno svojo nenosečniško, ki ima nizek pas, pa sem v 5. mesecu in v 2.user posted image . Ne vem, točno, kje je bila ta kupljena, ker sem jo dobila za darilo, mislim pa, da v metroju, sem videla v reklami prejuser posted image . Ampak, ker je že precej stara, ti to verjetno ne bo prav dosti koristilo...

Samo ideja, da lahko vzameš nenosečniške brez širokega pasu, ampak samo z nizkim pasom. Ker to trenirko sem jaz lahko nosila praktično do konca v prvi user posted image ... Res sem malo manjših dimenzij, ampak trebuh je bil pa kar konkreten...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Nosečniška trenirka - kje?
26.8.2008 12:01:43   
ronja
La Vie je pa v BTCju v Lj., v hiši od Baby centra.
Sem prav ponosna, da enkrat za eno štacuno vem, hehe


< Sporočilo je popravil ronja -- 26.8.2008 12:02:08 >

(odgovor članu Jullija)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Nosečniška trenirka - kje?
27.8.2008 21:30:37   
Anonimen
Hvala punce za info ... zgleda da sem prekmalu iskala trenirke ... jutri grem v akcijo ;)

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Nosečniška trenirka - kje?
28.8.2008 8:44:47   
_katja_
Jaz imam pa kar normalne trenirke in dolge pajkice, od aerobike. Imam troje take, ki imajo pas nizko in na strikec, tako da zavežem kakor mi pase, ene pa na elastiko in je taka blaga tako da ne tisci.

Jaz bom tudi počasi mogla it enkrat v H&M, da si kupim kaksne kulturne dolge rokave. Pa mami moram prosit, če ima kako jopico al pa jaknco. Je trenutno ob vecerih ze kar hladno in prav pride, da das nekaj cez kratek rokav. Se dobro, da mami nosi malo bolj ohlapne cunje zgoraj:) Je res skoda kupovat za 2 meseca.

Če bo pa kjera kaj v H&M na Rudnik hodila naj pa sporoci kaksna je kaj zaloga hlac in majic z dolgimi rokavi.

lp
K

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Nosečniška trenirka - kje?
28.8.2008 15:54:49   
Anonimen
No, sem bila danes na Rudniku v H&M in C&A ... pa je bilo bolj bogo ... trenerkic imajo nekaj, samo same male številke pa še te so fuuuul tanke ... mekaj z dolgimi rokavi imajo že, samo ne prav veliko ... zgornje dele bom jaz probala ponosit kar svoje normalne nenosečniške. Iskala sem tudi kavbojke, pa so mi ful smešni, ker ne poznajo za podaljšan kroj nosečniških kavbojk, tako da so mi pri vseh gležnji ven gledali ... user posted image . Tako da sem kupila samo en zgornji del trenirke, hlače mi bo pa mami naredila za zraven ... bova šli v Škofjo Loko po blago in mi bo naredila nekaj, da mi bo čisto ulito, pa bo ;)

(odgovor članu _katja_)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Nosečniška trenirka - kje?
28.8.2008 16:09:07   
ronja
Otika, za kavbojke poglej v La Vie, tam so tudi user posted image dolge - mam sicer tudi jaz te probleme, pa so mi te dovolj dolge.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Nosečniška trenirka - kje?
28.8.2008 16:30:49   
Anonimen
Kje pa je ta trgovina?

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Nosečniška trenirka - kje?
29.8.2008 8:05:25   
ronja
V Baby centru v BTCju, vsaj bila je...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?