|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Koliko plačati nekaj ur varstva?
5.9.2008 13:52:08   
lewinsky
Kolko bi plačale ve 4-5 ur varstva  v večernih urah? Varstvo rabim ob petkih in sobotah.
Z user posted image  ni nobenega dela, vse zrihtava doma,ker ponavadi zaspi preden prispemo do varuške in spi dokler ne pridem po njega.

_____________________________

Za vsakim dežjem posije sonce!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Koliko plačati nekaj ur varstva?
5.9.2008 14:21:09   
Jančika_
Mi se ponavadi zmenimo za 5€ na uro. 

(odgovor članu lewinsky)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Koliko plačati nekaj ur varstva?
5.9.2008 14:57:42   
BrankaO.
za štajersko je to kr mal velik 5e....no ne vem....jaz sem v okolici lj pa imam 3e uro.....glede tega da nima varuška dela z otrokom.....ni tu veze!!!

_____________________________

18.12.1998se nam je rodila prva sončica-Ksenja
17.09.2001 se nam je rodila druga sončica-Sanja
20.1. 2008se nam je rodila zadnja a vseeno zelo ljubljena sončica-Milenca----
ati blažen med ženami :))


(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Koliko plačati nekaj ur varstva?
5.9.2008 20:53:38   
Jančika_
Razlika je, če gre za več ali manj ur. Za več ur varstva se načeloma plača manj na uro in obratno. Tako da se mi za občasno varstvo za nekaj ur to zdi poštena cena.

(odgovor članu BrankaO.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Koliko plačati nekaj ur varstva?
5.9.2008 21:38:39   
blaža
3e? V Italiji( Vem drugi standar, pa vseeno) je blo že pred nekaj časa 10e. Jaz že ne bi čuvala nekog za 3e. če bi bla tam pet ur bi to zneslo15e. In če se pripelješ od nekje imaš od tega še recimo5e stroškov in čuvaš cel večer otroka za 10e?! ne me narobe razumet, če bi rabla varstvo bi tudi jaz gledala da bo čim ceneje, ma ...

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Koliko plačati nekaj ur varstva?
5.9.2008 22:03:16   
hokejistka
Jaz sem plačala 5 EUR na uro (Ljubljana). Je šlo pa za 4 urno varstvo. Je veliko, po drugi strani pa so čistilke plačane precej bolje- tudi po 8 eur.

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Koliko plačati nekaj ur varstva?
6.9.2008 8:19:41   
lewinsky
HOJ!
No tako sem do zdaj tudi jaz plačevala 5 eurov na uro.Pa me je zanimalo ,če je slučajno premalo.Otroka pa itak jaz peljem tja kjer je v varstvu,tako da s potjo varuška nima stroškov. Če pa že pride katera na dom pa grem po njo in jo odpeljem tudi nazaj.
Je pa velik problem dobit koga resnega in zanesljivega. Bomo že nekak!
Hvala vam za odgovore! Pa pa

(odgovor članu hokejistka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?