|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kratkotrajna slabost
7.11.2008 11:38:37   
sabsa
Sem v 8. tednu in pred 10. dnevi so se začele nosečniške slabosti, ki jih je občasno spremljalo bruhanje. 1 teden sem bila res izmučena. Po tem tednu pa so se slabosti začele precej umirjati in danes mi je bilo slabo le za minutko, ko sem vstala. Tudi včeraj nisem imela večjih problemov. Zanima me, če so še kateri slabosti tako hitro ponehale? Sicer sem bila včeraj na prvem uz in je bil plodek velik 10mm, viden tudi srček. A sem vseeno presenečena ... je res možno, da slabost tako hitro mine?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kratkotrajna slabost
7.11.2008 11:42:56   
Shuka
Počasi sabsa, če ti mine slabost, še ne pomeni, da ti je minila dokončno, kar seveda upam, da ti je. Enim je slabo, drugim spet ni, bodi vesela, da je tako.
Smo si pa vse tako zelo različne, da dvomim, da je imela katera isti primer kot ti.user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu sabsa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kratkotrajna slabost
7.11.2008 11:45:52   
veseli trebušček
ja bodi srečna da ti več ni slabo.Vrjetno si ja ne želiš bruhanja in slabosti?
Jaz sem v 12 tednu in mi je vse skupaj bilo 3x malce slabo,o bruhanju pa ne duha ne sluha.... tako je bilo tudi pri prvi nosečnosti...user posted image user posted image user posted image


_____________________________

veseli trebušček

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kratkotrajna slabost
7.11.2008 11:58:39   
sabsa
Saj sem vesela. Ampak tudi malce presenečena, ker je bilo prvi teden res hudo.
Verjamem pa, da si vsaka nosečnica želi čim manj slabosti predvsem pa bruhanja.
Pustimo času čas.

(odgovor članu veseli trebušček)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kratkotrajna slabost
7.11.2008 12:26:16   
ajam27
Tudi meni je bilo slabo tja do 3 meseca.
Sedaj v 5 pa se mi začenja zgodba ponavljati. Sicer v milejši obliki in le dopoldne. S tem, ko mi je bilo do 3 mes. slabo cel dan.

(odgovor članu sabsa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kratkotrajna slabost
7.11.2008 12:28:14   
Anonimen
Meni je zelo zelo redko slabo (vožnja, kakšna zanimiva stvar v loncu), pa še to čisto malo, tako da grem malo na zrak pa je vse ok. Bruham sploh ne. Evo, tako da imaš možnosti, da boš preživela brez večjih problemov. Samo uživaj!

(odgovor članu ajam27)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kratkotrajna slabost
7.11.2008 13:36:55   
Lalica1
Bodi zelo zelo vesela in zelo hvaležna. Meni je bilo v prvi user posted image  slabo 9 mesecev, sedaj pa vstopam v 14t in bruham vsak dan, slabo pa mi je cel dan. Mir je le ko spim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kratkotrajna slabost
7.11.2008 13:57:37   
Goldy
Meni je bilo pa do predkratkim tam mal na hitrico slabo, ene 3 dni, pa kar pol dneva traja.... Pa tudi dvigne mi za bruhat, samo pol so same sline.... To je res čisto različno...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kratkotrajna slabost
7.11.2008 14:02:36   
Čebel@
meni je bilo slabo le kakšen mesec......sem pa zadnjič šla bruhati ko me je takoj po kosilu user posted image  brcnil v želodec.........tko da bodi vesela da nimaš teh težav in uživej v nosečnostiuser posted image

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kratkotrajna slabost
10.11.2008 18:33:55   
sabsa
Po treh dneh izostanka slabosti in bruhanja, mi je bilo čez vikend ponovno malce slabo, v nedeljo danes zjutraj sem ponovno bruhala, čez dan skoraj brez slabosti. Malce sem se ustrašila, ker so  slabosti in bruhanje po enem tednu ponehali. Nekje sem namreč prebrala, da to ni dobro, da je možno, da je zarodek odmrl. No čez vikend se je v precej blažji obliki vrnilo. Sedaj moram čakati naslednji uz naslednji teden in upati, da bo vse ok. Mogoče se je pa telo sedaj navadilo na situacijo in ne reagiram več tako burno.

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kratkotrajna slabost
10.11.2008 19:49:28   
*Junona*
Meni je blo od 6.-10. tedna slabo in bruhala sem. Najhuje je bilo od 8.-10. tedna. Delala sem si iste dkrbi kot ti, ker mi potem nekaj dni ni bilo nič slabo. Ampak potem pa spet in spet ne, pa spet... Vse bo ok, srečnouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu sabsa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kratkotrajna slabost
10.11.2008 21:39:13   
sabsa
Junona tebi v času med 6. in 10. tednom nekaj dni ni bilo slabo, pa ti je potem bilo? Ali je to bilo po 10. tednu in si med 6. in 10. tednom vsak dan bruhala oz. ti je bilo slabo? Ti je bilo slabo cel dan?

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kratkotrajna slabost
10.11.2008 23:40:03   
*Junona*
Včasih cel dan, potem samo zvečer, potem en dan samo zjutraj, potem pa 2 ali 3 dni nič... in sem zagnala paniko. Od 6-8 tedna sem skoraj vsak dan bruhala. Po 8. tednu pa so se začele pavzice in takrat sem gnala paniko.
Brez skrbi, nekatere sploh nimajo slabosti. Te pa popolnoma razumem, zgleda, da si tak tip kot js.user posted image

< Sporočilo je popravil *Junona* -- 10.11.2008 23:41:18 >


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu sabsa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kratkotrajna slabost
10.11.2008 23:42:48   
*Junona*
Aja, še to... nisem bruhala že kakšen mesec, včeraj pa spetuser posted image user posted image user posted image Boš videla, ni še konec bruhanjauser posted image user posted image user posted image . Vse bo okuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kratkotrajna slabost
11.11.2008 7:52:03   
Naja30
Lahko so zelo kratkotrajne.
Tudi jaz sen panik, če se nekaj prehitro neha. user posted image  Brez skrbi, lahko te še kasneje doletijo slabosti. Meni je bilo zelo slabo do cca 16t, potem ene 3t nič, zadnji teden pa spet skoraj vsak dan malo.

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kratkotrajna slabost
11.11.2008 10:24:47   
Blueeyes
jaz sem mela samo 1 teden slabosti... in sicer nekje v drugem mesecu nosečnosti. potem se je vse uredilo... za zdej nimam več nobene slabosti... samo utrujenost... upam, da me slabost ne bo spet obiskala user posted image

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?