|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vonj urina - antibiotiki
31.8.2008 10:39:25   
ThinkPink
Je možna povezava med smrečim vonjem urina in jemanjem antibiotika (Ospena)?

Namreč antibiotik jemljemo že 3 dni zardi angine in danes sem opazila izrazit vonj urina. Pikica sicer res bolj slabo pije tekočino okoli 150-200 ml/dan (prej v vročih dneh pa je spila tudi po pol litra). Je tukaj kakšna povezava ali je celo možnen  uroinfekt?

Imate kakšne izkušnje?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vonj urina - antibiotiki
31.8.2008 10:48:46   
karamela
Živjo,

ali je možna povezava z jemanjem Ospena ne vem.

Lahko pa ti povem, da je moji hčerkici tudi začel imeti urin prav poseben vonj. Poleg tega pa je bila nerazpoložena, tečna, utrujena, in od časa do časa kar vročino za en dan. Seveda so bili vedno krivi  kao zobki. Vse te spremembe so opazile tudi vzgojiteljice v vrtcu in mi omenile.

Otroka sem peljala k zdravniku in v vodi so ugotovili bakterije, tako da je morala v bolnico. Ugotovili so da ji gre urin, ko lula delno nazaj v ledvička, zato morava vsak dan jemati Primotren.


Torej če po koncu jemanja antibiotikov ne bo bolje predlagam, da greš k zdravniku in daš user posted image  urin na analizo.

Srečno

(odgovor članu ThinkPink)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vonj urina - antibiotiki
31.8.2008 12:10:13   
oka
Kadar je naša madam na antibiotikih njen urin vedno smrdi (tak čuden, grenak vonj). Sem se tudi jaz prvič ustrašila, pa me je zdravnica potolažila, da antibiotiki puščajo tak vonj. Da pa boš mirna  pokliči v dežurno. Mogoče pa lahko tam naredijo urinski test (vem, da ga v naši lahko).

(odgovor članu ThinkPink)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vonj urina - antibiotiki
31.8.2008 21:13:39   
krfjolca
Seveda je normalno, da po antibiotikih urin dobi drugačen vonj.
A sama nisi nikoli jemala antibiotikov? user posted image
Že pri sebi vem, da sem vedno zavohala oster vonj, če sem šla na stranišče. Pri otroku ne more biti nič drugače. Brez skrbi.

_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D



(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vonj urina - antibiotiki
1.9.2008 18:23:47   
*andy*
Ne skrbi,to je čisto normalno.Mojmuuser posted image  vedno smrdi,ko ima antibiotik!

(odgovor članu krfjolca)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vonj urina - antibiotiki
1.9.2008 20:44:54   
ThinkPink
Hvala za odgovore, sem pomirjena...user posted image

(odgovor članu *andy*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?