|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bolečina in strah
9.3.2005 8:55:39   
saba
pozdrav pupice

joj včeraj sem se tako prestrašla in še zdaj mi ne da mira.

zjutraj v službi, popoldne sem porazdelila rožice za 8. marec vse okrog, prišla domov in takoj v banjo se oblekla in že šla s kolegicami na večerjo, katera se je vlekla do polnoči.

proti koncu večerje pa me je začel tako boleti in vleči spodaj trebuh, da smo vse z večerjo končale, pa čeprav je bilo zelo zabavno.
Zelo sem se prestrašila da je kaj narobe..komaj ko sem prišla domov in se ulegla v posteljo na bok mi je počasi počasi bolečina ponehala. Celo noč nisem spala ker sem bila v skrbeh.

a mi zna katera povedati zakaj te bolečine. Je pa res da odkar sem noseča popoldne se vedno za 2 urce uležem in počivam, zvečer pa hodim zgodaj v posteljo. Ali se to bilo zaradi utrujenosti in ker nisem nič počivala ali kaj drugega.

prosim če mi katera pove, zdelo se mi je kot da mi bo vse ven padlo

danes zjutraj ko sem vstala , pa je vse vredu, nobene bolečine!

hvala za kakršen koli odgovor:rozica:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   bolečina in strah
9.3.2005 9:02:50   
taška30
Mogoče je bilo pa kaj s hrano narobe? Da te je tako napenjalo in vleklo? Jaz mislim, da če nisi imela kakšnega izcedka, ne more biti nič narobe, sploh če je danes vse OK.
Upam, da JE VSE V REDU.
LP :rozica:

(odgovor članu saba)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   bolečina in strah
9.3.2005 9:04:11   
saba
taška30 izcedka nisem imeal ne včeraj in ne danes.
A misliš da bi me zaradi hrane bolelo čist tam spodaj?
joj upam da ni blo nič hujšega
pregled imam komaj drugi petek:(

(odgovor članu saba)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   bolečina in strah
9.3.2005 9:05:27   
fricka
Oprosti, ne vem koliko časa si noseča. Iz lastnih izkušenj pa lahko rečem, da imam tudi sama take bolečine že od 16. tedna. delam do šestih, doma sem šele ob sedmih in zvečer me po celodnevnem delu zelo boli. Včasih pomaga topla kopel, vedno pa počitek. Med vikendom težav ni. Po moje ni to nič zaskrbljujočega.

(odgovor članu saba)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   bolečina in strah
9.3.2005 9:13:16   
saba
14t4d sem noseča, bojim se da nosim tega otroka prenizko in zato te bolečino po celodnevnem stanja na nogah.

upan da ni tako, in da je bila samo ustrujenost:zmeden:

(odgovor članu saba)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   bolečina in strah
9.3.2005 10:37:42   
sabini
saba ne se sekirat mene tud full boli oz. dol tišči to se raztezajo mišice med.dna in otrok pritiska navzdol. Je pa full neprijetno samo to spada k nosečnosti. Gin. mi je to potrdila. Sam res je obupna bolečina mene včasih full včasih manj:zmeden:

(odgovor članu saba)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   bolečina in strah
9.3.2005 10:38:52   
sabini
Mi je pa dr. Pušenjak odg. da takrat ko so hude bolečine ne priporoča dolgih sprehodov in prekomerne utrujenosti

Sabina 32t:nosecka:

(odgovor članu saba)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   bolečina in strah
9.3.2005 10:58:46   
snežinka *
Hay....
Jaz sem v 29 tednu in imam ful bolečine v spod. delu trebuha. Ko ležim in počivam so zelo majhne, kadar pa hodim pa so hude.Moj G. je rekel ,da je to normalno in , da bolijo vezi od teže in raztezanja.
Ene nosečke bolj, druge manj...odvisno od mišic.
Sicer boš pa sama ugotovila, da se ti bo bolečina pojavila le po večjih naporih.

Ne se sekirati in seveda ne pretiravaj s potepanji;)

pa-pa:rozica:

(odgovor članu saba)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   bolečina in strah
9.3.2005 11:26:10   
saba
hvala vam pupice, malo me je prijel strah, ker se mi pač to dogaja že tako zgodaj.

me je pa tudi kolegica ki je lani rodila potolažila da je to to, ker imam za moje tedne velik trebuh.

zgleda da moja pikica hoče štleti ven in sili naprej. Mogoče pa bo ta moj otroček tak, da bo hotel bit povsod prvi, še pred mamico....ahahahhhahaaaaa:)-:)-:)-

(odgovor članu saba)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   bolečina in strah
9.3.2005 15:31:43   
Kety
Saba, tud jaz sem imela prejsnji teden podobne tezave, pa sem bila dons na pregledu in je blo vse OK. To pride od utrujenosti in ce je po pocitku prenehalo je cool. Jaz sem zdej fasala se isias in se komaj premikam, vendar je bolje ce hodim, kot pa ce sedim!

LP Kety

(odgovor članu saba)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   bolečina in strah
9.3.2005 15:42:21   
saba
hvala kety....sem mislila da se je včeraj vse končalo, no pa se ni.

sedim tukaj v službi za pisalno mizo in me že 2 uri špika spodaj..najraje bi se ulegla, komaj čakam uro 16 da grem domov počivat.....upam da ne bo minilo, ker ne morem niti hodit normalno.:((:((:((:((

lpsaba

(odgovor članu saba)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   bolečina in strah
9.3.2005 16:02:28   
lucy32
Saba mene je tudi še pri kakšnem 13, 14t kar konkretno zabolelo spodaj in , še sedaj počivam popoldan , kakšno uro. pravijo da s tem ni nič narobe in kar lepo pojdi domov in tudi v službi ne delaj prehitrih gibov vse bo ok.
lp

(odgovor članu saba)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Krvavitve med nosečnostjo – kdaj so nevarne?
Do krvavitev med nosečnostjo lahko pride zaradi različnih vzrokov, pri čemer so nekateri povsem nenevarni, drugi pa so r...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?