|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   čisto frišna nosečka
2.9.2008 11:11:36   
mayflower
Danes se po dolgem času oglašam na tem portalu. Doma imam kratkohlačnika, ki bo januarja star 3 leta. Z mojim sva približno pol leta poskušala na drugem. Zadnjo M sem imela 1.8. Prejšnji teden sem dva dni opažala par kapljic sveže krvi - me je presenetilo, da je M prišla tako hitro, ker jo imam na 29-30 dni. Potem pa nič. Ker me je črvičilo, sem včeraj popoldne naredila test in pokazale sta se dve črtici! Sedaj sem pa čist happy! Me pa že dva dni zelo matra zgaga, pa tudi po trebuhu me špika. Jutri  grem pa k G, kjer sem naročena že od prej za navaden pregled.
V prvi nosečnosti ni bilo teh kapljic krvi, pa nič špikanja, zgage. A lahko kaj napišete tiste, ki ste imele podoben začetek nosečnosti.Hvala!


_____________________________

Ko se mi nasmehneš, s soncem napolniš moj dan.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: čisto frišna nosečka
2.9.2008 12:05:46   
ninca19
čestitke mayfloweruser posted image
tudi jaz sem na začetku nosečnosti rahlo krvavela, mogoče par minut. čez kaki teden sem se naročila ginekologu, vendar je bilo prehitro da bi kaj videl. čez dva tedna pa spet na pregled in je blo vse ok. sem bila tudi sama v skrbeh zakaj krvavitev. sem se tudi pogovarjala z ginekologom in je rekel da nobena krvavitev v nosečnosti ni dober znak, ampak jaz nisem ravno sigurna v to, saj jih ogromno piše, da so krvavele, ene še tudi v pozni nosečnosti, pa so vseeno rodile zdravega otroka. nič se sekirat pa bo, sicer pa ti bo tako al tako ginekolog vse pojasnil. glede špikanja v trebuhu pa, jaz sem srečno,ko začutim, ker vem, da v meni raste bitje in je tudi posledica rasti to špikanje.
pa lepo user posted image ti želim


_____________________________

Nina

(odgovor članu mayflower)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: čisto frišna nosečka
2.9.2008 12:25:58   
S*
user posted image   user posted image   user posted image  Iskrene čestitke!

(odgovor članu ninca19)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: čisto frišna nosečka
2.9.2008 12:51:45   
Rožica82
ČESTITKEuser posted image user posted image user posted image

Pa čim lepšihuser posted image  mesecev pa še lepšegauser posted image

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
2.9.2008 13:55:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Rožica82)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: čisto frišna nosečka
2.9.2008 14:48:23   
ptejka
Čestitam user posted image user posted image user posted image user posted image  - bravo punca tko se dela!!

Glede nasveta je pa takole: nič ti ne morem svetovat, ker še nisem bila user posted image  user posted image  - pa bi rada bla!!

Šalo na stran - vse dobro in lepo ter zdravo nosečnost ti želim!!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: čisto frišna nosečka
2.9.2008 15:02:15   
Dali*
Čestitke, jaz sem tudi imela vgnezditveno krvavitev. Kaj več ti bo pa jutri povedala tvoja G, ko bo videla koliko mm je velika gestacijska vrečka in bla bla...

(odgovor članu ptejka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: čisto frišna nosečka
2.9.2008 15:03:17   
snikolina
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ČESTITKE user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ptejka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: čisto frišna nosečka
2.9.2008 22:41:31   
yania
user posted image čestitke....
Tudi jaz sem krvavela v 5.tednu slabe tri dni...potem pa nič....vgnezditev po mojem, čeprav je moja G.delala paniko in me je hotela dati na bolniško, no in potem jaz sama najdem vse te podatke, da je v 5tednu to lahko ugnezditev...jaz pa en mesec jedla Dabroston za ohranitev ploda....user posted image seveda, po njenem  receptu...

Ne sekiraj se, to je sigurno normalno....uživaj dokler ne pridejo slabosti, lahko pa da boš tista srečnica, ki gre preko tega....


(odgovor članu snikolina)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: čisto frišna nosečka
3.9.2008 9:33:18   
Martinčka
tudi jaz ti čestitam!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ... izkušenj pa žal še nimamuser posted image ..

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: čisto frišna nosečka
3.9.2008 22:38:24   
tia12
Iskrene čestitke!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Lepih in nepozabnih user posted image mesecev ti zelim.


P.S.: Kar se pa tiče zbadanja in zgage se pa ne obremenjuj, jaz sem v drugem mesecu pa to še kar traja, pravi ginekologinja da je to čist nekaj normalnega....telo se spreminja in pripravlja na nekaj novega... Brez skrbi;-)

(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: čisto frišna nosečka
4.9.2008 9:17:22   
*kinnie*
Iskrene čestitke!!!!!

(odgovor članu tia12)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: čisto frišna nosečka
4.9.2008 10:43:35   
Naja30
Čestitke!
Podobno kot pri tebi tudi jaz v nobeni prejšnji nos. nisem imela takega izcedka, to naj bi bila vgnezditvena krvavitev. Sem tudi misla, da je to že M, ki se še ni uravnala od prejšnjega poroda. Pa je kar ni bilo in tudi zgaga me je pekla zvečer in ponoči. Potem pa sem naredila test in minus. Čez 2 dneva sem ponovila in plus!user posted image

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Krvavitve med nosečnostjo – kdaj so nevarne?
Do krvavitev med nosečnostjo lahko pride zaradi različnih vzrokov, pri čemer so nekateri povsem nenevarni, drugi pa so r...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?