|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   angel sounds in bitje srčka
21.9.2008 10:34:42   
Anonimen
pozdrav.
noseča sem 17 tednov in pred kratkim sem si kupila angel sounds (res super zadevca). ob uporabi pa me je kar malo spreletelo, saj sem v razmaku desetih centimetrov slišala še eno bitje. najprej sem mislila da sta sigurno dva, ampak verjetno se to sliši popkovina. zanima me če ima katera mogoče izkušnjo s tem da bi ji šele v tem času ginekolog povedal, da nosi dvojčka.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: angel sounds in bitje srčka
21.9.2008 10:38:36   
Lorencia
Kdaj pa si bila nazadnje na UZ - nuhalna svetlina ?
Jaz mislim, če si bila na NS , da bi se morala tam opaziti...

Pri meni v 9.tednu ni bila prepričana in je rekla, da se lahko zgodi, da se še ne vidi...vendar da grem na NS, se bo videlo že razločno in nista bila dvojčka.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: angel sounds in bitje srčka
21.9.2008 10:44:08   
Anonimen
na nuhalni sem bila pri enajstih tednih, pa je rekel da je samo en plod. ampak ko poslušam srček mam res občutek da na drugi strani bije še eno srce. ker se oba enako slišita vmes med razdaljo pa nič. no zdej imam čez tri tedne spet pregled pa bom še enkrat vprašala, da ne bom v negotovosti.

(odgovor članu Lorencia)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: angel sounds in bitje srčka
21.9.2008 13:36:29   
Naja30
Kaj pa če je to tvoje srce? Ne verjamem, da se pri 17t nosečnosti ne bi že videlo, če sta dva.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: angel sounds in bitje srčka
21.9.2008 13:47:37   
Anonimen
moje srce ziher ni,ker piše v navodilih za angel sounds da srček slišiš samo če imaš napravo direktno nad njim, drugače pa ne. verjetno je to utripanje popkovnice.

(odgovor članu Naja30)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: angel sounds in bitje srčka
21.9.2008 13:59:42   
sunny24
To je pomojem utripanje popkovine. Svoje srce pa tudi slišiš če si z AS direkt nad kako večjo žilo...Vsaj jst ga, je pa razlika v številu utripov (moje je okoli 80, od user posted image  pa med 150 in 160 na minuto).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: angel sounds in bitje srčka
21.9.2008 17:04:34   
klavdiy4
čaw...

meni se je isto zgodilo in povem ti nista bila dva... nevem zakaj se je to tako slišalo, vendar, če z angel soundom potuješ po trebuhu slišiš povsod rahel utrip srčka tvojega user posted image , tam ko se utrip sliši najintenzivnejše je user posted image  tvojega dojenčka, se pravi, da imaš takrat angel sounds ravno nad srčkom....

lp,

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: angel sounds in bitje srčka
22.9.2008 13:20:22   
hedviga
Ja, mislim, da je malo nazaj ena dečva podobno spraševala user posted image
No, jaz nosim dva pikota, tudi 17 teden in sem slišala z AS točno tako kot si napisala. Slišala sem ju že v 11 tednu (al 10...ne vem več). Je pa res, da sem slišala oba bolj ali manj enako intenzivno, vmes pa nič..
Mislim pa vseeno, da bi sedaj že videli ali sta dva, naši pikci so sodaj že kar veliki...user posted image

(odgovor članu klavdiy4)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: angel sounds in bitje srčka
22.9.2008 20:23:53   
Anonimen
Če slišiš dva utripa in če si bila na NS, pa ti tadrugega niso odkrili...potem ti slišiš utripanje popkovine in bitje srčka. Vendar pa se bitje srčka sliši drugače kot popkovina.

(odgovor članu hedviga)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: angel sounds in bitje srčka
22.9.2008 21:11:59   
Anonimen
ja po vsej verjetnosti je tako, saj je zvok res malo drugačen. kot nekakšen vuf vuf....na drugi strani pa se res zelo lepo sliši bitje srčka. in pri 17 tednih je že moj user posted image  pravi nagajivc. hvala vsem za odgovore!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: angel sounds in bitje srčka
23.9.2008 8:59:42   
TINKA05
Je blo že govora o tem na enem forumu. Eno je bitje srca, drugo je pa odmev, tko je to tam bilo napisano.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: angel sounds in bitje srčka
24.9.2008 8:19:54   
Anonimen
mislim da tiste punce ki si že preiskusile uporabo angel sounds, vejo da to nikakor ni samo "odmev". zdej mi je jasno, da sem se mal zmedla ob prvi uporabi aparata in da sem mislila da sta mogoče to dva srčka. sliši se en srček in utripanje popkovine, saj tako močan in hiter zvok nikakor ne more biti samo odmev.

(odgovor članu TINKA05)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?