|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   VOZIČEK
3.9.2008 11:32:03   
uršula83
Drage mamice!
Trenutno se moje življenje vrti okoli vozičkov. Počasi bo napočil čas, ko ga bova morala izbrati, jaz pa še vedno kolebam med veliko možnostmi:

1. Chicco trio 4me complete
2. Peg Perego P3
3. jane Slalom pro
4. Peg Perego GT3
5. Chicco S3

Ima morda katera izkušnje s kakšnim od teh vozičkov, kako se obnesejo...Potrebujem ga za vožnjo predvsem po asfaltu, po klancih, ter minimalno po makadamu. Rada bi tak voziček, da se mu dno lahko čist poleži, ter da je kasneje športen. Ali nujno rabim košaro, ali je dovolj lupinica? Zelo bi vam bila hvačežna za kakšne izkušnje, da se lažje odločim. Če pa katera ve za kak drug dober voziček, ki bi mi ga priporočila, pa bom tudi zelo vesela. Hvala za vsako informacijo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: VOZIČEK
3.9.2008 12:15:43   
glen
1. chicco 4 me=ne poznam nobene ki bi ga imela,je bolj nov na tržišču

2. PP P3=mestni voziček,pri katerem ni potrebna košara, ker se poleže v vodoravni položaj,na makedamu se ne obnese preveč dobro-mala kolesa

3. Jane=prijateljica je zelo zadovoljna z njim,potrebuješ košaro,saj se ne poleže v vodor. polož.,lahek,lepo vodljiv,....

4. PP GT3= ne poznam nobene uporabnice,slišala sem, da je dober voziček ampak kr ogromen,potrebuješ velik prtljažnik,za košaro,pa nisem 100%

5. Chicco S3=prijateljica ga ima,zelo zadovoljna,lahek,zelo lepo in lahko vodljiv,za vse terene,potrebuješ košaro.

Med tvojimi bi jaz izbrala Jane ali chicco S3,najbrž kr zadnjega.

Glede vprašanja, če je dovolj samo jajček,pa sem jaz  mnenja, da je jajček namenjen vožnji otroka v avtomobili in le za kratek čas v  vozičku,tako da če se odločiš za voziček ki se ne poleže v vodor. položaj potrebuješ košaro,je pa tudi zelo praktična.
Lp

(odgovor članu uršula83)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: VOZIČEK
3.9.2008 12:29:31   
gajka
Imamo PP GT3 (izbirali smo med Jane Slalom in PP GT3) in ga uporabljamo po alsfaltu, klancih (ful prav pride ročna zavora, ki deluje na zadnja dva kolesa; npr. pri Jane Slalom deluje na sprednje kolo, pa ne vem, kako se to obnese po klancu navzdol user posted image ) in tudi makadamu (imaš tri nastavitve trdote vzmetenja). Košare nismo nabavili, ker se je Rok rodil sredi julija. Pri tebi glede na ticker predvidevam, da boste zibali čez 3 mesece in za zimski čas ti utegne košara pri novorojenčku priti zelo prav. Sicer ima GT3 pri športnem delu zraven tudi prevleko za noge, ki jo fiksiraš na športni del, ampak to ni čisto enako kot košara. Slabost športnega dela je, da se ga ne da obrniti proti tebi in lahko dojenčka opazuješ samo čez mrežico, košara pa je obrnjena proti tebi, kar govori v prid košari.

Je pa voziček tudi zložen ful velik in težek. Jaz sem ga sicer testno spravila tudi v Yarisa, ampak sem morala vsa 3 kolesa vzeti dol. Kolesa sicer gredo ful hitro in enostavno dol, samo na klik. Če ga boš morala prenašati gor in dol po stopnicah, dobro premisli glede teže.

PP GT3 ima spodaj večjo košaro kot Jane Slalom, športni del se poleže skoraj vodoravno, Jane Slalom ostane bolj pokončen, pa pri GT3 imaš zraven že v kompletu eno torbico za na balanco, ki pride ful prav za shranjenje drobnarij (flaška, ključi, telefon, duda, plenička itd.)

Če te še kaj konkretnega zanima, pa vprašaj.

(odgovor članu uršula83)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: VOZIČEK
3.9.2008 13:54:40   
Soncnica Sandra ***
Ojla!
 
Imamo PP Pliko P3 on track in smo zelo zadovoljni z njim.
V kompletu dobiš košaro, športni del, lupinico, podstavek za lupinico, torbo, zimsko vrečo, dežno prevleko, .... in vse to za 420€ kar pa se mi ne zdi tako veliko glede na to, da dobiš veliko stvari.
Košaro smo uporabljali prve 3 mesece potem pa smo prešaltali na športni del, ki se poleže skoraj do vodoravnega položaja.

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: VOZIČEK
3.9.2008 14:15:25   
uršula83
A to si tega mislila?
http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=176265


(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: VOZIČEK
3.9.2008 14:16:56   
uršula83
Aha sedaj sem ugotovila, enega ful podobnega, tegale
http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=169876

(odgovor članu uršula83)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: VOZIČEK
3.9.2008 14:54:41   
polona5
Mi imamo tudi Peg Perego Pliko P3 in smo z njim zelo zadovoljni. Naročili smo ga v spletni trgovini Sonček, ker je bil tam še najbolj poceni. Kot ti je že Soncnica Sandra napisala - dobiš zraven vse kar rabiš do 4 leta. Mi smo košaro rabili do 5 meseca (naš mali je rojen pozimi) in nam je prišla zelo prav. Lupinica je ful vredu, naš mali je star 10m in težk 10300, in še sedaj brez problema v njej komot in lepo sedi, ker ima lupinica nastvljiv hrbtni del, ki ga nastaviš glede na otrokovo velikost. Sedaj imamo športni del vozička in je super - ima oprijemalo za rokice, kjer se naš mali vedno drži, ko gremo na sprehod, nožni del lahko nastavljaš na tri pozicije - kakor pač otročku paše. Na ta športni del se z zadrgo zapne gor zimska vreča za nogice in pokrivalo za dež. Nadstrešek je pri tem vozičku super, ker je precej raztegljiv in ima tudi zadaj zadrgo, da ga lahko še odpreš, če ga hočeš še bolj naprej potegnt, tako da praktično dežnika za sonce ne rabiš. Previljalna torba ima zraven še podlogo za previjanje, kar ti pride prav, če si kje na poti. No mi se s tem vozičkom vozimo tudi po travi brez problema, je pa res da smo morali sprednja koleščka malo podmazat, ker so začela slabo tečt. Sedaj je pa super. Če bi še enkrat izbirala, bi spet izbrala tega. Lp

(odgovor članu uršula83)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: VOZIČEK
3.9.2008 15:23:58   
vcugmas2
Jaz defenitivno zagovarjam Jane slalom pro. Je zelo lahek, enostavno zložljiv. Prav tako je menjava lupinice in košare zelo preprosta.

Slabost omenjenega vozička je samo, da se ne zloži v marelo. Ostalo pa vse najboljše!

(odgovor članu polona5)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: VOZIČEK
3.9.2008 15:33:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: uršula83

Če pa katera ve za kak drug dober voziček, ki bi mi ga priporočila, pa bom tudi zelo vesela.


Quinny Freestyle 3xl Comfort user posted image

(odgovor članu uršula83)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: VOZIČEK
3.9.2008 15:35:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tianna

IZVIRNO SPOROČILO: uršula83

Če pa katera ve za kak drug dober voziček, ki bi mi ga priporočila, pa bom tudi zelo vesela.


Quinny Freestyle 3xl Comfort user posted image


Mutsy 4-rider!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: VOZIČEK
3.9.2008 18:56:04   
simin
šment, sem napisala cel roman, pa me je ven vrglo user posted image
zdaj se mi pa ne da več. na kratko: imamo Chicco S3 in smo ful zadovoljni. kupili pa smo ga na netu-Bimbo market, precej cenejši kot pri nas, pa še dostava na dom!user posted image

(odgovor članu uršula83)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
3.9.2008 19:33:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu uršula83)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: VOZIČEK
3.9.2008 20:32:42   
resnično srečna
mi imamo pa Chicco 4me...predvsem smo ga izbrali zaradi tega, ke se podvozje zloži kot marela, košara je ena največjih, ima tudi dvig zgornjega dela dna tako da lahko malo privzdigneš vzglavje...športni del se obrne k vozniku ali pa v smer vožnje, lupinica ima strehico in zaščito za noge, testi so dokaj dobri...imaš pa veliko dodatne opreme zraven...

slabosti:

1. strehica pri košari se med vožnjo počasi malo zloži - rešili smo z enim netkom na vsaki strani in strehico pritrdili na ročaj
2. lupinica je bila naši Izi zoprna dokler smo imeli notri vložek za novorojenčka...ko je bila njena teža 6 kilogramov smo vložek odstranili in sedaj je presrečna...

drugače pa jaz kake večje pomanjkljivosti nisem našla...košaro smo imeli do 4 meseca...sedaj ko ima 4 mesece in pol je že v športnem delu in obrnjena proti meni...in zelo rada je v vozičku...

ker košare ne potrebujemo več...in če se morda odločiš za ta voziček jo lahko dobiš tudi od nas...

pip

G.




_____________________________

She
May be the face I can't forget.
A trace of pleasure or regret
May be my treasure or the price I have to pay.
She may be the song that summer sings.
May be the chill that autumn brings.
May be a hundred different things
Within the measur

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: VOZIČEK
3.9.2008 20:38:26   
jančica
Mi smo imeli od rojstva PP Pliko P3. S košaro Navetta smo bili zelo zadovoljni, sredi zime smo bili ogromno na sprehodu, ker je bil v zavetju. Težave pa so se pojavile pri športnem delu, ker naš fantek ni hotel biti obrnjen stran od mamice (oz. tistega, ki ga je vozil), cel sprehod je jokal, niti spati ni hotel. Tako, da nam ni preostalo drugega, kot da gremo po nov športni voziček. Sedaj imamo Moon od Baby Welta in smo super zadovoljni. Obrne se v obe smeri, je prostoren, za makedam je dober...
Skratka, svetujem ti, da paziš, da boš lahko tudi športni voziček obrnila proti sebi. Ker sem slišala, da je več dojenčkov takih, kot je bil našuser posted image

(odgovor članu uršula83)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: VOZIČEK
3.9.2008 22:10:02   
polona5
Novejši Peg Perego Pliko Switch Tri-fix http://www.pegperego.si/si/switch-modularni-sistem-tri-fix-tango-i7201.shtml je napravljen tako, da je športni del vozička lahko obrnjen proti mamici ali pa obratno, da otrok lahko vidi okolico. No vzglavje pa se, po moje, verjetno dvigne pri vseh novejših košarah od Peg Perego - pri naši Pliko P3 se je in nam je zelo prav prišlo, ker je mali veliko polival. Lp

(odgovor članu jančica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: VOZIČEK
3.9.2008 22:13:10   
Tisana
Quinny Freestyle 3xl Comfort
  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

V mladosti zamujenih norosti ne more nadomestiti vsa modrost starosti. (Bertrand Russel)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   [Brisano sporočilo]
4.9.2008 16:48:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: VOZIČEK
9.9.2008 14:57:49   
katj
se strinjam z glen in gajko.
 
imamo GT3 in P3, samo s slednjim smo se zelo malo vozili.

Mi je bil pa všeč tudi Bebe Confort, samo ko sem si dobr ogledala športni del, se mi ni več dopadel.
v GT3 športnem delu, je otrok zelo komot, jst pravim da naš mali sedi notr k gospod. res širok, komot,....
kar pa prispeva tudi k velikosti in robusnosti vozička.


_____________________________

ROK 2.3.2008
MARK 22.11.2006

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: VOZIČEK
9.9.2008 18:54:55   
t*e*j*k*a
Imamo slalom pro in ga ne zamenjamouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu katj)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: VOZIČEK
10.9.2008 8:05:50   
matea1
Naj še jaz dodam svoje skromno mnenje. Ko sem lani avgusta kupovala voziček, sem diplomirala iz le-teh. Na koncu sva s partnerjem prišla do spoznanja, da je bolj kot ime (ki ga seveda drago plačaš) pomembna uporabnost vozička. Problem nekaterih vozičkov je v tem, da so težki in da se zložijo kot knjiga (kar posledično vzame zelo veliko prostora v avtomobilu).

Midva sva storila takole. Šla sva v Avstrijo in kupila no name športni voziček, ki se lepo da v popolnoma ležeč položaj, vanj pa lahko položiš globoko košaro, sicer s trdnim dnom in mehkimi stranicami (je pa sestavni del vozička). Voziček ima zadnji dve kolesi večji in sprednji majhni. Lepo se ga da voziti po makadamu in po asfaltu.

Res mi je bilo škoda odšteti veliko denarja za dragi voziček, ko pa je toliko stvari na seznamu, ki jih potrebuješ, ko dobiš dojenčka. Globoko košaro pa potrebuješ max. 3 mesece, ker postane otrok radoveden in se ne želi več prevažati popolnoma zaprt. Tako, da hitro pristane v shrambi.

Res pa je tudi, da nekatere mamice želijo imeti točno tak in tak voziček ne glede na ceno. Na sosednjem forumu sem tudi zasledila mnenje, ko je ena izmed nas prilepila na forum link s cenejšim vozikom, ki je bil zelo podoben quinny-ju, da v tak voziček svojih otrok pač ne bi dale, češ da ni varen.

Ljudje smo si različni. Midva sva se odločila, da tako visokega zneska za voziček ne bova dala in sva naredila tako, kot sem napisala. Sama se odloči, kaj ti je bolj pomembno - funkcionanost ali ime.

Lepo vozičkanje ti želim,

Mateja

(odgovor članu t*e*j*k*a)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?