|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kitajska hrana
19.4.2008 19:07:11   
Anonimen
Kaj mislite o kitajski hrani v nosečnosti? (glutamin, sojina omaka...)
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kitajska hrana
19.4.2008 19:08:37   
Anonimen
ne smeš,ker potem bo mali ali mala napol kitajajec/kauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kitajska hrana
19.4.2008 19:11:30   
Anitka
Ker jo imam zelo rada, jo jem celo nosečnost. Ne vem zakaj je ne bi, će mi paše.

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kitajska hrana
19.4.2008 19:53:28   
nuala
Jaz sem jo jedla. Nisem še slišala, da bi bila sojina omaka škodljiva.

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kitajska hrana
19.4.2008 20:12:56   
cleopatra
saj na kitajskem tudi obstajajo nosečnice, pa ne stradajouser posted image

mau za šalo, ampak po mojem ne škodi

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
19.4.2008 20:34:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu cleopatra)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
19.4.2008 20:40:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kitajska hrana
19.4.2008 20:54:09   
J.L.
Mislim, da ni panike. Jaz sem jo pred nosečnostjo oboževala, sedaj ne več, si jo pa občasno vseeno privoščim. Dvomim, da bi škodovala. 

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kitajska hrana
19.4.2008 23:15:26   
rija
meni se je noro luštala user posted image  in sem se dobesedno ob vsaki priložnosti prenažrla....

posledic na malem ni, edino, da si rad oblači kimono...user posted image user posted image user posted image





















hecam se....user posted image  
no, kimono si res rad oblači user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kitajska hrana
20.4.2008 10:22:59   
tweetek
jaz sem enkrat zvečer mojega dragega poslala 20 km daleč v kitajsko po piščanca z bambusom in gobamiuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kitajska hrana
20.4.2008 10:25:23   
rija
jaz sem se vozila 80 km do Graza user posted image user posted image user posted image

mater, se mi zdaj lušta piščanec s kikirikijem.....pa nisem noseča user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu tweetek)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kitajska hrana
21.4.2008 9:41:54   
Roberta69
Po moje je kitajska hrana veliko bolj zdrava kot marsikatera druga (tudi razne naše krepke jedi), navsezadnje je nekako osnovana na zelenjavi in na hitri pripravi (brez prekomernega razkuhavanja, pečenja, itd.). Če si pa tok pridna, da ničesar, kar ima dodano konzervanse itd., ne ješ, ti pa svaka čast (samo je izbira potem res bora).

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kitajska hrana
30.4.2008 11:56:37   
Vrtnica79
Če ti paše, zakaj ne? Ti si kar privoščiuser posted image

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu Roberta69)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kitajska hrana
20.5.2008 9:47:15   
smrka
valjda da lahko jes, izogibaj se pekoci in presni hrani.. user posted image user posted image

mislim kako vprasanje

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kitajska hrana
20.5.2008 10:06:08   
Anonimen
Uradna svetovna statistika pokaže,da so Kitajci najbolj zdrav narod na svetu.najmanj debelih,zelo nizko število srčnih obolenj,povišanega holesterlola ne poznajo, zato malo možganskih kapi.Aja pa za njimi so še Eskimi,ki se pretežno prehranjujejo z hrano,ki jo dobijo iz morja.Vsi so zdravi kot ribe.

(odgovor članu smrka)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kitajska hrana
20.5.2008 11:39:49   
oka
Pa kaj nekatere res mislite, da ko zanosite pa ne smete početi in jesti prav nič? Mislim, vse lepo in prav da pazite na prehrano, ampak to je priporočljivo tudi, ko niste noseče in ne samo v nosečnosti. In če boste razmišljale kaj vse vam lahko škodi, potem boste kmalu lahko živele samo še od zraka (ki je tudi čisto onesnažen). Držite se tega, da vsega po malem ne škoduje in za božjo voljo ne jemljite za suho zlato vse kar ste nekje prebrale ali pa slišale, ampak raje uživajte v svoji nosečnosti, predvsem pa poslušajte sebe in svoje telo in boste najbolj sigurne, da počnete prav.

< Sporočilo je popravil oka -- 20.5.2008 11:40:35 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kitajska hrana
20.5.2008 12:38:02   
*zoe*


Držite se tega, da vsega po malem ne škoduje in za božjo voljo ne jemljite za suho zlato vse kar ste nekje prebrale ali pa slišale, ampak raje uživajte v svoji nosečnosti, predvsem pa poslušajte sebe in svoje telo in boste najbolj sigurne, da počnete prav.


user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  se podpišem user posted image  Jaz jem vse po spisku tako kot imam želje in se ne omejujem. Moje telo najbolje ve kaj hoče. Jem kitajca, v mehiški sem tud že bila,.... vsak najbolje zase ve kaj mu ustreza.

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kitajska hrana
20.5.2008 13:01:15   
Majuska
Jaz imam strašno rada kitajsko hrano in tudi zdaj, ko sem noseča, grem včasih na kitajsko kosilo. Izogibam se sicer preveč pekočih stvari, mislim pa da malemu nič ne škodi. Saj tega ne jemo vsak dan ...

(odgovor članu *zoe*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kitajska hrana
22.6.2008 15:47:30   
Čarli08
Kitajska je ful zdrava, ampak tile naši kitajci po Sloveniji so precej prirejeni, predvsem imajo dodanih veliko maščob;
Vsake toliko si jo pa le privoščite, če se vam lušta;

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kitajska hrana
27.6.2008 8:37:11   
PikicaT
Tudi jaz nimam predsodkov o hrani.
Na začetku sem še mislila, da mi lahko vse škoduje, zdaj se pa ne obremenjujem več.
Pojem vse po spisku, ker mi paše. No, izogibam se seveda surovemu mesu, ampak, da pa zato ne bi jedla npr. kitajske hrane... Zakaj ne?

_____________________________

PikicaT

(odgovor članu Čarli08)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kitajska hrana
30.6.2008 18:47:03   
loveforever
tudi jaz sem nora na kitajsko hrano, res je da jo jem samo enkrat na mesec ker je kar malo draga ampak za kdaj pa kdaj, je pa res da je ko sem dojila nisem jedla ker se nebi mogla zadržati pekočega

(odgovor članu PikicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kitajska hrana
1.7.2008 18:21:35   
Jelcy
Jaz sem jo jedla, pravzaprav sem jedla vse. Izogibala sem se samo alkoholu in cigaretam,  pa kavo sem omejila na 1 na dan al brezkofeinsko...vse ostalo sem jedla in pila.

(odgovor članu loveforever)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kitajska hrana
7.7.2008 9:04:51   
Pobalami
Kitajska hrana kot taka je čist ok. samo jejte v preverjenih restavracijah, ker  nekatere restavracije ponujajo higiensko oporečno hrano.

Pred 2-3 meseci so našli v ladijskem tovoru (v pristanišču v Kopru) med neko suho hrano- nudlni ali nekaj podobnega skrito zapakirano meso. Torej čisto nepravilno transportirano. Namenjeno naj bi bilo trem?? našim restavracijam. Niso povedali katerim. To je bilo na TV.

(odgovor članu Jelcy)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kitajska hrana
7.7.2008 10:58:48   
titi3
Pa pred leti so ocenjevali tudi higieno v kitajskih restavracijah in v Lj se je rešila le ena. Pri kitajski hrani je verjetno ravno to največje vprašanje.

Je pa strokovno potrjeno, da ne bo katera mislila, da je to prebrano na kaki brezvezni internetni strani, da ima soja veliko estrogena, ki pa deluje kontracepcijsko.

Zdaj se bo najbrž usul plaz "lastnih izkušenj", ampak to je bilo dokazano in potrjeno. 

Nekatere so bolj občutljive in jim lahko škodi, druge pa ne. Kot za vsako stvar oziroma hrano. Meni se ob cvrti hrani, ki je bila narejena v že uporabljenem olju želodec dobesedno "skisa". Kar ne velja za vse.


_____________________________

"A man can be destroyed but not defeated."

(odgovor članu Pobalami)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: kitajska hrana
8.10.2008 16:31:13   
metimenka
Njami! Kislo-pekoča juha sploh!!!

(odgovor članu titi3)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?