|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   grozne bolečine - ušesa??
10.3.2005 20:56:14   
bini
Hoj..
dajte mi povedat kaj mislite... naša je že skoraj en teden prehlajena, vročine ni.. glih dans je imela že bolj čist nosek in manj sluzi... no, ob pol šestih zvečer je začela kričat in tulit tako močno, da nama z možem ni blo nič jasno... sestra po telefonu je rekla da možno da je vnetje ušes in naj dam svečko čez noč, zjutraj pa k zdravniku..svečka še po 2 urah ni prijela.. vmes ves čas močan jok (tud mene je zvil ene dvakrat od nemoči).. za ušeska se skoraj nič ne vleče, sem ter tja mogoče malo :zmeden:... vmes malo zadrema oz. omaga ...tudi topli obkladki na ušeska jo samo še bolj razjezijo...
če bo zelo hudo bomo šli kar na metelkovo, da mi vsaj povejo da ni kaj drugega, čeprav je tud to že dovolj hudo...
povejte mi tiste ki imate izkušnje z vnetimi ušeski.. je to mogoče to?? koliko časa traja?? kako potolažit, pomagat?? je lahko kaj drugega??
ma čist sem obupana.. bi blo fajn it spat, ker bo divja noč verjetno, pa sploh ne morem.. možek je tud bolan in skoraj še bolj obupan kot jaz:((:((... dajte kaj svetovat..
hvala punce, pa lahko noč, če me ne bo več nazaj...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   grozne bolečine - ušesa??
10.3.2005 21:04:49   
ZARJA
Joj, se mi smilite. Moj 5 letnik je imel prejšnji teden eno hudo noč - in mi z njim. Vnetje ušeska. To res hudo boli, da je čist možno, da zato tuli. Nam je pomagala voltaren svečka - ko je prjela, je potem spal celo noč, ztjutraj pa k zdravniku. Mirno noč vam želim! :muca:

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   grozne bolečine - ušesa??
10.3.2005 22:04:10   
piščanc
če so vneta ušeska nič panike, boli jo, pa ji probaj ublažiti

najboljši je Calpol (kot lekadol za otroke), če pa ne pa Lekadol sirup, bolje prime kot svečka, pa je isto paracetamol

ne se bat zdravil, samo da ji ublažiš bolečino, če so ušeska vam pa tudi vročina najbrž ne uide

pa tudi, če je zobek, bo to pomagalo

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   grozne bolečine - ušesa??
11.3.2005 9:50:35   
mamsi
Moja kolegica je imela s sinom čist isto težavo, je čakala do jutra, pa ji je dohtar reku, kaj čakate, da se otrok matra, peljali bi ga na urgenco.

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   grozne bolečine - ušesa??
11.3.2005 11:19:26   
bini
ja, smo klicali na urgenco, pa so rekli da če so ušesa, antibiotik itak prime šele čez n ur, tako da smo čakali da je svečka prijela...ponoči je celo nekaj spala - no, sej jest nisem :(... zjutraj smo šli k dr. ki je potrdil sum na ušesa in smo dobili antibiotik... upam da bomo kmal zdravi, ko zunaj tak lepo sonček sije..:muca:

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   grozne bolečine - ušesa??
11.3.2005 11:21:11   
Anonimen
Oooo, uboga punčkica, upam da je ne boli več.

(odgovor članu bini)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   grozne bolečine - ušesa??
11.3.2005 11:46:34   
bini
ne, zdej je 200% boljš, ker ji brez slabe vesti dajem calpol...madonca včasih je človek čist preveč previden... je pa čist zadeta od vsega hudga in revca tolk velik spi kot že dolgo ne :bravo:...se bo še za nazaj naspala...

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   grozne bolečine - ušesa??
11.3.2005 11:47:22   
Anonimen
O, saj to je dobro. Eni otroci bolezni kar prespijo. Super, če je malčkica ena izmed njih.

(odgovor članu bini)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   grozne bolečine - ušesa??
11.3.2005 12:27:57   
bini
ja, sigurno boljš to kot pa da jokca in se matra..
spi kot polhek 9nebesa .. danes že drugo rundo.. prvič eno uro, zdej pa že skoraj dve uri..upam samo da to ne pomeni, da bo ponoči žurka :love:...kar bo pa bo, važno da se pozdravi.:metulj:

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?