|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   naravna kozmetika in novorojenček
14.9.2008 21:10:14   
Tedi77
Pozdravljene!
Decembra pričakujem dojenčka. Ker sama zase že nekaj časa uporabljam naravno kozmetiko, bi enako želela uporabljati tudi za našo bejbiko. Ali ima katera od vas izkušnje s tem in kateri artikli in znamke pridejo v poštev za novorojenčka. Videla sem, da imajo pri Laveri kar nekaj kozmetike za otroke, vendar pa ne vem, če je vse to primerno tudi že za novorojenčka.

LPT
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: naravna kozmetika in novorojenček
14.9.2008 21:12:30   
Ro.Na
Na www.srcek.si najdes zelo veliko naravne kozmetike in ostalih stvari za novorojenčke:)

(odgovor članu Tedi77)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: naravna kozmetika in novorojenček
14.9.2008 21:28:36   
Paštetka
Jaz moja dva nisem nikoli z ničemer mazala. Edino kremo za ritko smo imeli, mazali 3 mesece, potem pa nič več. Pa nikoli ni imel vnete ritke. Pa trdo milo. Kaj več oz. drugega pa je meni osebno brezveze kupovat in mazat noter otroke, ker mora koža delati in se navaditi in prilagoditi okolju, pa metat denar tja.

Najbolj naravna kozmeika za zdravega otroka je VODA.

Potem pa rabiš še samo kakšen Bepanten plus (za vsak slučaj) in to je to.

Mogoče še hladilno kremo, če bo zimsko otrok, da mu namažeš malo obrazek. Res malo, da ga zaščitiš pred vetrom in mrazom.

< Sporočilo je popravil Paštetka -- 14.9.2008 21:29:38 >


_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Ro.Na)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: naravna kozmetika in novorojenček
14.9.2008 21:31:13   
enkratna
Uh, hvala za tole stran. Luštkano! user posted image

(odgovor članu Ro.Na)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: naravna kozmetika in novorojenček
14.9.2008 21:57:15   
Leiah
Pri nas uporabljamo vse od Welede in je res zakon! Ker uporabljamo ze mi njihove izdelke in smo zelo zadovoljni, sem se odlocila da uporabljam tudi za nasega skrata. Jaz osebno imam samo pohvale na njihove izdelke!

_____________________________

Lp

(odgovor članu enkratna)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
14.9.2008 22:52:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Paštetka)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: naravna kozmetika in novorojenček
15.9.2008 7:53:26   
puncica
pri nas uporabljamo Weledo, pa tud Avalon po moje ni švoh, tako da če bomo imeli še kakega dojenčka, definitivno uporabljamo tole, al pa od logone, no neki od teh treh.Pa alverde iz DM-a ima tud za dojenčke neki, pa še najbolj ugoden se mi zdi.


< Sporočilo je popravil puncica -- 15.9.2008 7:54:33 >


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: naravna kozmetika in novorojenček
15.9.2008 8:02:54   
Hope2
Tolk o tej naravnosti pišete in se greste naravno, naravno, pol pa bi mazale ne vem kaka mazila na otročkauser posted image . Najbolj naravno in najbolj priporočajo samo VODO in vato oz pleničko. Hladilno mazilo, mandljevo olje ter fiziološko pa po potrebi.


< Sporočilo je popravil Hope2 -- 15.9.2008 8:03:58 >

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: naravna kozmetika in novorojenček
15.9.2008 8:09:17   
April
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Tolk o tej naravnosti pišete in se greste naravno, naravno, pol pa bi mazale ne vem kaka mazila na otročkauser posted image . Najbolj naravno in najbolj priporočajo samo VODO in vato oz pleničko. Hladilno mazilo, mandljevo olje ter fiziološko pa po potrebi.



no, mi smo imeli vseen še milouser posted image

hladilno mazilo pa med drugim tud od avalona. sam sem zlo hitro nehala mazat, tko da nisem celega porabila. olje za kopanje tud avalon. olje za masažo pa weleda.

< Sporočilo je popravil April -- 15.9.2008 8:11:15 >

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: naravna kozmetika in novorojenček
15.9.2008 8:22:50   
Naja31
Novorojenčke na rabi nobene kozmetike, razen mila, hladilnega mazila in mandljevega olja.

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: naravna kozmetika in novorojenček
15.9.2008 9:00:23   
Hope2
Ja seveda še milo za dojenčkeuser posted image . Tega pa itak mislim kupit v lekarni, nekak bolj zaupam, kot pa kaki kataloški reklami za naravno kozmetiko. Itak vsak po svoje.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: naravna kozmetika in novorojenček
15.9.2008 12:38:06   
Leiah
IZVIRNO SPOROČILO: Naja31

Novorojenčke na rabi nobene kozmetike, razen mila, hladilnega mazila in mandljevega olja.


Ja pa sej to je tudi neke vrste kozmetika al se motim user posted image

Sej drugega tako ali tako pa niti ne dajem na otroka, ceprav uporabljam izdelke od welede, tako da....

_____________________________

Lp

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: naravna kozmetika in novorojenček
15.9.2008 19:27:13   
nežka
Mi že zelo dolgo uporabljamo Avalon, za previjat in kopat. Sicer pa se strinjam z načelom, da je manj več. A nekaj pa vseeno dobro dene otroški kožici, a ne?

(odgovor članu Leiah)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: naravna kozmetika in novorojenček
15.9.2008 20:36:41   
*Junona*
Kaj pa Mustela?

_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu nežka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: naravna kozmetika in novorojenček
15.9.2008 20:43:52   
CatJa
Pri nas uporabljamo Burt's bees izdelke. Je vse 99,99% naravno, s tem da zaenkrat itak uporabljamo samo milo in kremo za ritko.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Tedi77)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: naravna kozmetika in novorojenček
16.9.2008 12:21:13   
Sončni žarek
IZVIRNO SPOROČILO: Naja31

Novorojenčke na rabi nobene kozmetike, razen mila, hladilnega mazila in mandljevega olja.


A tole našteto pa ni kozmetika user posted image user posted image user posted image

Moja pupa je stara 1leto in trdega mila še ni vidla......hladilnega mazila tud ne......pa mandljevega olja tudi ne-ker naj bi bilo bolj alergeno......--- to je očitno še stara šola patronažnih, ker pri nas to ful reklamirajo.... Pa ko je vidla kero firmo imam, mi je rekla, da naj si grem kupit niveo ali pa bubchen user posted image user posted image user posted image

Kaj sem uporabljala- od welede kremo za ritko, kremo za obraz-samo pozimi in olje (samo za pregibe).........Pa sem zmeraj poslušala od P, da ima ful lepo kožo in s čim jo mažem...... Še danes je ne umivam z ničemer drugim kot vodo in gre vsa umazanija dol user posted image user posted image user posted image  

Moje načelo-čim manj......vsak pa seveda po svoje user posted image


(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: naravna kozmetika in novorojenček
16.9.2008 12:34:20   
watershine
tut jz sm v pričakovanju... in čeprav sem sama usekana na kotmetiko ... razne kremce, mleka, olja razna mila ipd. sem se odločila da bom našmu user posted image poenostavila življenje... voda+olivno olje, pa bepanthen za ritko in to je to! ker je to res da bolj kot kožo "razvajaš" z kremcami bolj je koža občutljiva in na nek način tudi zahtevna! (primer: 16 let nisem nikoli uporabila labele za usnice, potem mi je bila ena ful ušeč... zaradi barve... sm se začela mazat in zdej če se ne mažem mam čist u k**** usnice user posted image )

tko da jst ne mislim komplicirat

(odgovor članu Sončni žarek)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Krvavitve med nosečnostjo – kdaj so nevarne?
Do krvavitev med nosečnostjo lahko pride zaradi različnih vzrokov, pri čemer so nekateri povsem nenevarni, drugi pa so r...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?