|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Alpsko mleko?
9.9.2008 22:43:13   
Maryanne
Hojla!
mene pa zanima kdaj ste ve svojim malćkom začele dajati alpsko oz. kravje mleko namesto adaptiranega? Jaz sem mu včeraj vmešala keksolino z alpskm mlekom, pa ga je zelo rad jedel. Star je dobrih 8 mesecev... Danes se je pa pokakal večkrat kot ponavadi, pa se sprašujem, če ni to zaradi tega mleka... Kakšne imate kaj izkušnje?

< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 10.9.2008 11:23:48 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Alpsko mleko?????????
9.9.2008 22:43:59   
Doll
Pri 6 mesecih,pri drugemu pa nekje cca 8 mesecev.

(odgovor članu Maryanne)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Alpsko mleko?????????
9.9.2008 22:46:48   
zvezda71
Pri 7 mesecih ampak ne Alpsko ampak navadno 3,2mm če se le da Bohinjsko ali pa bio. Sem bio frikuser posted image ! Že itak bo dovolj svinjarije pojedu, ko več ne bom mogla odločat kaj pojeuser posted image . Res pa je, da mu še sedaj mleko rečim z vodo 1:1.

(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Alpsko mleko?????????
9.9.2008 22:59:27   
eya
Nekje pri 11 mesecih. se je tako dojil, kašice je pa dobival tiste, ki so ževsebovale adaptirano mleko, pa se jih samo z vodo zmeša. Jogurte, skute,... je pa dobil že prej, pri 8ih mesecih.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu zvezda71)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Alpsko mleko?????????
10.9.2008 11:23:54   
Naja30
Pri 11m, ko se je nehala dojit.

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Alpsko mleko?????????
10.9.2008 13:48:03   
bsasab
Nasa je zacela s jogortki pa skutkami pri cca. 6 mesecih, sedaj pri 9 pa ji vse kar se dela z mlekom delam z alpskim, ker po pravici povedano ti medolinoti, pa cokolino in grisi, mlecni rizi niso prav nic dobri z AM, tudi nasa jih je posteno spljuvala, ko pa jih je dobila mesane z alpskim mlekom pa je vse lepo popapcala, na prebavi pa se nam nic ne pozna, kaka isto kot prejuser posted image user posted image

_____________________________

5.12.2007 nam je Miklavz prinesel najlepse darilo doslej...

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Alpsko mleko?????????
10.9.2008 21:33:57   
annie
Po 10m.

(odgovor članu bsasab)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Alpsko mleko?????????
10.9.2008 21:46:56   
Paštetka
Hrano sem pričela pripravljati na navadnem mleku od 7. meseca naprej, kot samostojen obrok pa ga pije zjutraj od 2. leta. Do drugega leta sta oz. bosta oba na AM.

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu annie)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Alpsko mleko?
12.9.2008 8:27:08   
mala_pikica
Alpsko mleko ji nisem nikoli dajala, sicer pa sem uvajala fermentirane izdelke( jogurte, skute, aktimel,...) po 9 mesecu. Do približno 3 leta pa je dobivala adaptirano mleko. Je pa bila slabokrvna pa sem se KM izogibala. Sicer pa je boljše, da ji kupiš navadno mleko s 3.2 mlečne maščobe in ga prekuhaš. Za otroke do 3 leta  je priporočljivo, da uživajo polno mastne mlečne izdelke, razen, če imajo težave s težo in zdravnik svetuje drugače. lp

(odgovor članu Maryanne)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 stvari, ki sem se jih naučil, odkar sem...
Če imate otroke ob sebi. Da jih poljubite za lahko noč. Da skupaj zajtrkujete. Da greste z njimi v šolo. Da vidite, kako...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?