|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako velika oblačila pripraviti za novorojenčka?
9.10.2008 9:07:38   
Claudi
Hey.

Sem v 33. tednu, veliko stvari imam sposojenih od sosedov, prjatlc(lupinica, vožiček, zibka, oblekice), kar nekaj moram pa še nakupiti(posteljica, previjalna omara, manjše potrebščine).Kasneje ko bo otroček star okrog enega leta pa še nov voziček in avtosedež.

Ravno včeraj pa mi je soseda dala ogromno oblačil za mojega user posted image (ona ima strega 2 leti in ima vse to shranjeno).Zdej pa nevem kako velika oblačilca naj pripravim oz kako velike številke user posted image Dala pa mi je vse od št.58 pa do 80user posted image Najbolje vsega po malem, kaj?Mi je pa G rekla da je mali kr velik, tehta že skoraj 2 kg, in da naj ne kupujem oblekce za 1 mesec...

Hvala vsem za odgovore in mnenja, papa
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako velika oblačila pripraviti za novoro...
9.10.2008 9:10:34   
Anonimen
Saj št. 80 mu bo tudi enkrat prav, prihrani za pozneje, to je od 9 do 12 meseca. Pravzaprav, naša je stara 20 mesecev, pa so ji hlače 80 še vedno prav.
Drugače pa je bila naša user posted image  tudi precej velika ob rojstvu, imela je skoraj 4 kg in 55 cm, pa so ji bila oblačila št. 56 prav kar nekaj časa, 62 pa recimo čisto prevelika. Sicer pa malo moraš predviditi tudi letni čas, če boš rodila npr. decembra ne boš kupovala poletnih oblačil v št. 62, temveč še zimske.

(odgovor članu Claudi)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako velika oblačila pripraviti za novoro...
9.10.2008 9:10:59   
Anonimen
Jaz ti priporočam, da pripraviš nekaj 56 vsaj za prve tedne, potem pa kar 62

< Sporočilo je popravil ninny -- 9.10.2008 9:13:31 >

(odgovor članu Claudi)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako velika oblačila pripraviti za novoro...
9.10.2008 9:11:16   
*alja*
56 in 62

_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu Claudi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako velika oblačila pripraviti za novoro...
9.10.2008 9:26:31   
Katjusa
polej 56 in 62 lahko tudi kajo 68 ker nekatere stvari s to št so manjše tak da če se ti da malo premeri ker je ful odvisno od proizvajalca prav tako boš mogoče kako 62 nosla tud dlje (sploh so velike razlike pri pajackih)...... sej vem težko je k je vse tak cart in malo ampak sej če maš vse doma lahko še pol kej dodaš .....

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako velika oblačila pripraviti za novoro...
9.10.2008 9:31:21   
kofetek2010
št. 50 ~ za začetek user posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako velika oblačila pripraviti za novoro...
9.10.2008 10:22:12   
Mišni
Če je velik, potem 62. Mojemu ni bilo nič od tega, kar sem kupila 56 (pa sem seveda kar precej in fuuul fletnouser posted image ), prav. Vse mu je bilo premajhno.
So mi pa tudi rekli, da je velik. Tako da jaz bi po tej izkušnji definitivno kupila 62.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako velika oblačila pripraviti za novoro...
9.10.2008 10:46:34   
jajula
kar sem dobila oblačil sm pripravila samo cotke do 6.mesecev starosti, torej tm  nekje do 68številke. več itak nima smisla, ker se zapraši. je bla pa mala kar velik otrok, pa so mi vseeno prve dva meseca nosil cotke št.56 (št.50 smo mel samo tri kose), št.62 so ji ble kr dost prevelke - je odvisno tud od firme kakšne mere majo. no pri nas je bila na začetku lih zima in tud nisem hotla da ful ohlapne stvari nosi.
tko da kar priporočam nakup št. 56.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako velika oblačila pripraviti za novoro...
9.10.2008 15:40:54   
Anonimen
Naš je bil velik 51cm, težak 3610 - 50 mu ni blo nič prav, 56 pa je prerasel en dva tri.

(odgovor članu jajula)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako velika oblačila pripraviti za novoro...
11.10.2008 10:50:07   
Pikapolonica_
Jaz sem se držala kot pijanec plota tele št.56. In potem, ko se je mali rodil, pa ni bil majhno dete (50cm in 3900g), pa se mi je zdela tista 56 tako orjaška, tako, da sem mamo poprosila, da mi je šla kupit nov kompletek (seveda je lažje poslati mamo, in ji rečt, kupi beli kompletek št50, kot pa novopečenega očka, ki bi verjetno prinesel najmanj 86user posted image ), ker je bila tista 56 takkkooo velika. Mislim, da sem imela za iz bolnišnice domov pripravljen H&Mov kompletek, ful luštkan, in smo ga potem nosili nekje do 4meseca starosti.

Tako da moje mnenje: št.50, tut če je mal večji, kakšen cm ali dva, mu bo št. 50 100% prav, ne bo pa zgledal, kot en coteljuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kako velika oblačila pripraviti za novoro...
11.10.2008 12:45:23   
Annny
Po moje bo za prve mesece 56 ravno prav user posted image

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako se računajo tedni in meseci v nosečno...
Dnevi, tedni, meseci, tromesečja? Če ste zmedeni, niste edini. Medtem ko nekateri govorijo o nosečnosti, ki traja 9 mese...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?