|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Katalog - Naš dojenček
6.3.2005 19:35:00   
puncica
No to sem hotla že v petek povedat
Dobil smo katalog od Neckermanna in sicer NAŠ DOJENČEK in ima sicer sam 50 strani je pa ful dober. Je pa ful cotk za dojenčke, pa še drage niso in tudi za nosečnice se najde kaj, pa modrčki za dojenje, skratka zanimivo.Sicer nismo še nič naročal, tako da ne vem kakšna je kvaliteta teh stvari

Če katero zanima, si ga lahko brezplačno naroči tlele.

https://www.neckermann.si/catalogorder.asp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Katalog - Naš dojenček
6.3.2005 20:06:06   
Minkaa
Jz sem tudi že pred časom dobila ta katalog in sem bila nad njim dotalno razočarana. Cotke mi po večini (ne vse) sploh niso bile všeč, pa še izredno drago se mi je vse skupaj zdelo.

Zanimivo ne. Sicer pa okusi so različni.

:sloncek:

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Katalog - Naš dojenček
6.3.2005 20:11:14   
puncica
Ja no, okusi so res različni:sloncek: in tako je prav. Men so cotke fletne, sam kaj ko jih imamo še preveč:)-

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Katalog - Naš dojenček
7.3.2005 17:39:26   
Anonimen
Men je katalog tud lušten. Veliko je zlo luštnih oblekc. Ampak naš ta mal imava zaenkrat dovolj vsega. Drugače bi kar kaj naročila:)-

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Katalog - Naš dojenček
7.3.2005 19:06:13   
povhek
Lep pozravček:):)!

Tudi jaz sem dobila ta katalog in moram rečt, da malo pretiravajo z cenami, vsaj za oblačila.Veliko cenejše ,lepše kompletke dobiš v trgovinah, samo vzeti si moraš čas.Kar pa se tiče stvari za nosečke, pa nič ne rečem, so kar ok.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Katalog - Naš dojenček
7.3.2005 19:25:42   
špelin@
Se strinjam s povhkom. Bila sem kar precej razočarana nad cenami :zmeden:

:rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Katalog - Naš dojenček
8.3.2005 9:55:26   
saba
kaj ta katalog ima tudi ponudbo, če se vam da prelistat zame, tisti trak za zvezat okoli pasa-trebuha za nosečnice?

http://www.neckermann.si/article.asp?docid=388570&class=000100040022

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Katalog - Naš dojenček
14.3.2005 15:20:50   
povhek
V tem katalogu ga nisem videla, če pa ga rabiš ti ga z veseljem tudi pošljem.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?