|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   povijanje lulčka
21.9.2008 11:06:05   
pikica1979
Zanima me, kako povijate lulčke - navzgor ali navzdol? Vcasih so to delali navzgor,  patronazna pa ni nic posbej povdarila.
Pa se nekaj - kaj s kozico. Eni pravijo, da naj mu premikamo,drugi pa naj pustimo pri miru.

KAj naj naredim????

Hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: povijanje lulčka
21.9.2008 11:19:38   
Inigo
uf... jst se temu nism nič posvečala. tko kot stoji, ga povijem. pa vedn dol visi user posted image

(odgovor članu pikica1979)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: povijanje lulčka
21.9.2008 11:22:15   
m@j@
Men so rekli dol obračat, da ni vse mokro. Za kožico pa dol potegnit in sčistit tisto belo, kolikor gre. Nas je pediatrinja zelo pohvalila, ko je že pri enem mesecu šla lepo dol. Meni se zdi to boljše delat sedaj, kot pa da grejo potem na operacijo.

lp,

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: povijanje lulčka
21.9.2008 11:34:14   
tinatona
Čisto po gravitaciji user posted image - dol ga obrneš.

Kožico pa nežno potegni dol, kolikor gre; potem jo pa nazaj daš. Je treba spodaj fino umit, da ne pride do kakšne infekcije. Ko je moj sin dobil vnetje ledvičk je zdravnik najprej kožico dol potegnil (je mislil da ga ne umivam dobro).

LP Tina

(odgovor članu pikica1979)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: povijanje lulčka
21.9.2008 12:44:38   
ZvezdicaZaspanka
V materinski šoli so nam povedali, da se lulčka pri previjanju pusti tako kot pade...torej navzdol. Res je, da so včasih jih obračali navzgor, ampak potem je hitro moker okoli pasu. Jaz mojima dvema fantoma lulčka pustim dol, pri vsakem previjanju pa kožico čisto rahlo premaknem nazvgor toliko da spucam. Več si pa lahko prebereš tudi tukaj http://med.over.net/forum5/read.php?46,4089802.


(odgovor članu pikica1979)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: povijanje lulčka
21.9.2008 15:46:26   
kvaražugon
Jaz pa lulčka nič ne povijam.user posted image

_____________________________

Ne boj se smrti, boj se neizživetega življenja.

(odgovor članu ZvezdicaZaspanka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: povijanje lulčka
21.9.2008 21:19:19   
blaža
O tem pa res nisem razmišljala, pa imam dva fanta. No eden je že iz plenic. jaz mu dam pleničko, pa pade kot pade.

(odgovor članu kvaražugon)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: povijanje lulčka
21.9.2008 21:59:02   
sttj
tudi jaz isto kot blaža,očistim mu ga in to je to

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: povijanje lulčka
22.9.2008 13:21:55   
clara23
Jaz mu lulčka vedno obrnem na dol, ker drugače ni plenice da nebi premočilauser posted image . Kožico mu pa vedno samo narahlo dol potegnem, nič na silo..kolikor gre pač gre.

(odgovor članu sttj)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: povijanje lulčka
22.9.2008 18:20:24   
t*e*j*k*a
Obvezno dol, ker drugač je blo vse mokro!

(odgovor članu clara23)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: povijanje lulčka
22.9.2008 19:01:05   
*Mojca*
jaz pa sem slišala da je boljše dat navzgor ker je potem manj impotence v starosti user posted image

_____________________________

Follow your dreams and keep on trying...

Luka, 24.6.2008
Sara, 26.12.2009

(odgovor članu t*e*j*k*a)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: povijanje lulčka
22.9.2008 20:33:50   
Kaja08
Jaz ga dam vedno dol... Glede kožice pa tako - ena pediatrinja in patronažka sta rekli, da je enkrat tedensko treba ornk dol povlečt, druga pediatrinja je pa rekla,da samo toliko, da očistiš... Zdej se pa znajd, koga poslušat... user posted image

_____________________________

Žiga je car!


(odgovor članu *Mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: povijanje lulčka
22.9.2008 21:38:18   
Naja31
Meni so rekli, da je vseeno, ker se itak potem sam obrača v vse smeri. user posted image

(odgovor članu Kaja08)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: povijanje lulčka
22.9.2008 21:43:32   
amaya
Meni pa ni nikoli nobeden omenil kožice user posted image Ne v materinski, ne patronažna, ne pediatrinja...prvič tu berem user posted image Pa sej ne morem verjet user posted image Kako potegneš kožico? ene pišete dol, ene gor...a o dglavice proti jajčkom????

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: povijanje lulčka
23.9.2008 8:06:45   
clara23
kožica se potegne navzdol, proti jajčkom

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: povijanje lulčka
28.9.2008 10:08:25   
botrca
Kožico je potrebno nategovat-ja ker če ni dovolj gibljiva da pogleda glavica ven, se v večini primerov zdr. odločijo na operativni poseg. Ne želite si tega, ker vem kaj smo prestajali ko je moj nečak imel poseg pri 4 letih.
Jaz imam sina in mu nategujem vsake toliko, nič ne boli koristno pa je za prihodnost (beri:ne bo potreben poseg).
Lulčka pa obvezno navzdol, ker če ne je vse polulano. Ni res da se ko se obračajo tudi lulček obrne, vsaj pri mojem nisem še tega opazila.

(odgovor članu clara23)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Seks po porodu: Ste vedeli?
Približno šest tednov po porodu, ko se konča čišča, naj bi par spet lahko pričel s spolnimi odnosi. Moški seveda nekolik...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?