|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Čaj
14.9.2008 21:04:33   
Anonimen
Kdaj  ste začele dajati svojim otrokom čaj, da ni bil otroški Bebe npr., šipkov, hibiskus, sadni in kateri sadni? Pri katerih mesecih?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Čaj
14.9.2008 21:08:40   
Paštetka
hm... mi smo na vodi user posted image

tam okrog 2. leta, ko je bil prehlajen, z medom user posted image

Upam,da ti bodo druge kaj več povedale. Meni so ti čaji premočni za dojenčka. kakšne kamilice sta že dobila pred enim letom, vendar zelo blage.

< Sporočilo je popravil Paštetka -- 14.9.2008 21:09:29 >


_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Čaj
15.9.2008 0:03:44   
Naina
Mi smo tudi na vodi. Verjetno bomo začeli, ko bo bolj hladno, ampak nesladkanega. Okus bomo pa malce poskusili in mu dali kar mu bo od sadnih čajev všeč.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
15.9.2008 8:43:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Čaj
16.9.2008 21:30:36   
Lona76
Ravno to vprašanje sem jaz imela in so mi pri P rekli da do enega leta samo otroške čaje user posted image .

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Čaj
26.9.2008 15:57:24   
mojval
Naša je pila do nekje 7-ega meseca samo hippove čaje, potem sem ji pa začela dajati raznorazne sadne, le bolj blage (npr.za 1 l vode sem dala dva filtra) in pa žlico sladkorja, katerega sem potem zmanjševala in sedaj pije pri skoraj 11-ih mesecih nesladkan čaj. Mi je tudi P rekla, da otrok težko sprejme nesladkan čaj, če pa je prej pil samo sladkega. Smo poskusili pa tudi z vodo, vendar so bili rezultati zelo slabi. Čaja mi namreč spije dober liter na dan, vode pa niti eno flaško ni hotela.
Sicer pa presodi sama in ravnaj po svoji vesti.
Srečno.

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati.

(odgovor članu Lona76)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Čaj
26.9.2008 16:17:28   
kaya2007
otroške čaje (hipp, milupa, alete...) pri par mesecih, zdaj ji ga pa ne dajem več.

(odgovor članu mojval)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Čaj
26.9.2008 18:26:15   
Tisana
Zmeri vodo in samo vodo

_____________________________

V mladosti zamujenih norosti ne more nadomestiti vsa modrost starosti. (Bertrand Russel)

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?