|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   to je pa zato ker se plazi...
6.10.2008 11:58:27   
mali007
Tak očitajoč odgovor sem včeraj dobila od partnerjeve tete, ko sem ji povedala da najin user posted image  pri 10,5 mes še ne hodi. In sem ji lepo rekla, da sosedova user posted image , ki je stara natanko toliko kot moj (3 ure razlike) je shodila pri 9,5mes pa se je prav tako plazila. Da naš malček hodi ob opori od 8mes dalje, da je stabilen, stoji, pač hodi pa ne. Mu že tako ustreza. Ja, veš moji so bili pa vsi v hojici in bla bla bla. Pa user posted image  hojico. Moj ni bil, ni in ne bo v njej!

Naj povem, da sva bila pred 14 dnevi na posvetovalnici, kjer je P dejala da je za svojo starost (vsaj po Denverjevem testu) zelo napreden.

Kasneje pa: da današnje mamice svoje otroke najprej v parku nahranijo z raznimi frutki, doma pa še z pogretim alpskim mlekom. In ji spet lepo razložim, da smo kdaj primorane poseči tudi po kakšnem kozarčku, in da sadje in zelenjava, ki ju kupujemo v trgovinah tudi nista nevem kako zdrava za otroke, da nimamo vsi svojih vrtov itd... Ja, pa ta hrana v kozarčkih ima tako dolg rok trajanja (po 1leto in več). Ja teta, kaj pa tvoja domača marmelada in kisle kumarice ki jih imaš v kozarčkih, ki zdržijo po 1 leto in več? Pač daš vroče sestavine v vroč steriliziran kozarec, pokriješ z vročim steriliziranim pokrovčkom in je.  PA SEM JO!!! Ostala je brez besed! user posted image  Ne bo ona mene....
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: to je pa zato ker se plazi...
6.10.2008 12:06:26   
mafi
user posted image ne pusti seuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mali007)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: to je pa zato ker se plazi...
6.10.2008 12:10:22   
lemavrica
Joj pa sej kamlu se bo pričakovalo da user posted image  shodijo že pri 6m. Ne vem od kje ideje da bi moral user posted image  pri 10,5m že samostojno hodit.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu mafi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: to je pa zato ker se plazi...
6.10.2008 12:11:55   
mafi
to so te stare mamce k clo pravjjo da so pri 9m že brez plenič. ni kejuser posted image

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: to je pa zato ker se plazi...
6.10.2008 12:13:24   
mojamura
ne se pustit hebat!!

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu mali007)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: to je pa zato ker se plazi...
6.10.2008 12:21:57   
RoZala
Ma, res ne razumem raznih "tet", ki težijo. Zakaj za vraga, bi moral otrok shodit pri 9. mesecih, začet govorit cele stavke pri 12. mesecih in brat pri 3. letih??? Ja, take "pametne" tete so vsepovsod. Jaz jih preslišim. Na začetku so mi dvigovale pritisk, zdaj pa se le nasmehnem in stran obrnem. Pa, kultura gor ali dol.

Drugače pa: ODLIČNO SI JO NAZAJ ZATRLA!!! BRAVO!!!

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: to je pa zato ker se plazi...
6.10.2008 12:51:06   
uwaga
Take super tetke so nujno potrebne da naredijo dneve bolj dinamične, ter da popravijo pritisk vsem ki trpijo zaradi prenizkega.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu RoZala)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: to je pa zato ker se plazi...
6.10.2008 13:42:00   
mali007

Take super tetke so nujno potrebne da naredijo dneve bolj dinamične, ter da popravijo pritisk vsem ki trpijo zaradi prenizkega.user posted image user posted image user posted image


Ja, saj imam res prenizkega.user posted image

Poslušam jo, že odkar sva s partnerjem skupaj (6 let), kako je njen tiramisu boljši od mojega, ker da ona da več biskvita, kako je njena kremšnita boljša od moje, ker da namesto pudinga želatino in limono, kako ima ona to in ono itd.... Pa vse mirno prenašaš in goltaš in si misliš: ja pa ja. 

Se mi zdi, da sedaj, 10 mes po porodu pa se mi vse skupaj že user posted image  in celo kaj povem nazaj (ne samo njej).

(odgovor članu uwaga)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: to je pa zato ker se plazi...
6.10.2008 13:46:46   
barbara b
IZVIRNO SPOROČILO: mali007

Tak očitajoč odgovor sem včeraj dobila od partnerjeve tete, ko sem ji povedala da najin user posted image  pri 10,5 mes še ne hodi.



No moj je shodil pri 15 mesecih, pa nič kaj se ni plazil.


_____________________________

Ne sprašuj in ne bodo ti lagali.

(odgovor članu mali007)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: to je pa zato ker se plazi...
6.10.2008 13:47:44   
koala
Dobro si jo.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu mali007)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: to je pa zato ker se plazi...
6.10.2008 14:01:48   
pajčolanka
ene nas pa še take fore čakajo...
no čeprav, tašča mi je že sedaj povedala da bom najodlala ker ne mislim met hojice, ker hojica ni škodljiva in da je to ful fajn reč. user posted image

< Sporočilo je popravil pajčolanka -- 6.10.2008 14:02:18 >

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: to je pa zato ker se plazi...
6.10.2008 15:57:43   
Dream
user posted image user posted image user posted image  Dobro si jo zadela user posted image user posted image user posted image  Ti dam čisto prav, ker mi grejo najbolj na jetra takšna in drugačna pametovanja starih (pa na žalost tudi mladih ljudi). Vsak ve zase in vsak vidi, kako se njegov otrok razvija. Mi smo še v priačkovanju, pa bi me nekateri najraje že v prvem mesecu nosečnosti vtaknili v kletko ali pa vitrino. Zaboga, sej nisem na smrtni postelji!!!
Drugače pa imam neke podobne vrste izkušenj s svojo teto, ampak se ji lepo postavim po robu, pa se sploh ne ubadam s tem, če me ima za žleht ali kaj podbnega. Naj se raje vtikuje v vzgojo svojih otrok in vnukov, ki so tega res krepko potrebni, mene pa naj pusti na miru tako kot jaz njo. No, iz tega razloga je niti ne obiskujem preveč, ker mi gre na jetra, kolk je ona najboljša v vsem, najpametnejša, naj, naj, naj vedno in povsod. In za nameček njen mož sicer kima, po drugi strani pa zavija z očmi...

(odgovor članu pajčolanka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: to je pa zato ker se plazi...
6.10.2008 16:27:12   
janjja
Ja red si naredi kaj pa češ. Tak je moja teta trdila da je njena hčerka ki je že odrasla lulala na kahlico pri devetih mesecihuser posted image
Mislim halo? Kdo bi pa to verjel?

(odgovor članu Dream)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: to je pa zato ker se plazi...
6.10.2008 17:25:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: janjja

Ja red si naredi kaj pa češ. Tak je moja teta trdila da je njena hčerka ki je že odrasla lulala na kahlico pri devetih mesecihuser posted image
Mislim halo? Kdo bi pa to verjel?


Poznam še eno tako teto, katere hčerka je lulala v kahlico pri 10 mesecih.user posted image  Mogoče sva v sorodu?user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu janjja)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: to je pa zato ker se plazi...
6.10.2008 17:48:15   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

ne se pustit hebat!!


user posted image user posted image user posted image user posted image
se podpišem!

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: to je pa zato ker se plazi...
6.10.2008 20:56:54   
Akil
Ma ja, swašta se dogaja! Tudi moj mož je (bojda) lulal v kahlico pri 9mesecih, pri enem letu je bil že ponoči suhuser posted image !!  Moj se pa pri treh letih še kdaj pa kdaj ponoči polula v posteljo - to je baje zato, ker nisem uporabljala bombažnih pleničkuser posted image !  Ravno včeraj mi je pa dvignalo kapo: Je tamali nekaj tečnaril (v glavnem je bil normalen tri letnik) in mu jaz rečem, da bo pač kaznovan če ne bo bolj priden. Pa mi reče tašča-ma kako kaznovanje, pritisni ga, bo takoj boljšuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  
Mislim, HALO!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Živi vsak dan, kot da je zadnji. Enkrat boš imel prav!

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: to je pa zato ker se plazi...
7.10.2008 0:21:46   
Nasy
Aaaah, kaj me še vse čaka..naša 7 mesečnica bi tud že morala cele stavke govorit, pa vseh božat, vse prepoznat..user posted image

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu Akil)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: to je pa zato ker se plazi...
7.10.2008 8:30:23   
scubadiver
IZVIRNO SPOROČILO: Nasy

Aaaah, kaj me še vse čaka..naša 7 mesečnica bi tud že morala cele stavke govorit, pa vseh božat, vse prepoznat..user posted image


A še ne tvori celih stavkov? Naša jih je pri 6-tih mesecih user posted image user posted image user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: to je pa zato ker se plazi...
7.10.2008 8:40:06   
Zamima
sploh ne vem zakaj se sekirate kdaj bo otrok shodil,... moja je pri 14-ih mesecih in ji nič ne manjka user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: to je pa zato ker se plazi...
7.10.2008 8:43:26   
Pikec
Mislim, pa mate probleme.... se ukvarjat same s sabo in obremenjevat zarad enih blesavih pripomb.

Življenje je pa tako lepo.... sonček sije zuni in lep jesenski dan je...

Aja pa še user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ker si teto tko kvalitetno zabila.

< Sporočilo je popravil Pikec RR -- 7.10.2008 8:44:06 >

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: to je pa zato ker se plazi...
7.10.2008 13:39:18   
muška
Eh čisto brezveze.

Sem prebrala enkrat komentar ene ženske psihologinje od takrat ji pravim psihopatka, ker si drugega naziva ne zasluži. No vzrok po njenem, da otrok zelo  hitro shodil je ta, da otrok baje čuti, da ga starši nimajo tako radi kot bi ga morali in otrok se potrudi da bi čimprej shodil da bi jim tako kao ubežal.

Po njeni razlagi midva z možem sploh nimava rada prvega otroka, ker je shodil pri 9 mesecih, za drugega pa ne vem ali  ga po njeni teoriji imava rada ali ne, ker je shodil pri 14 mesecih.

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: to je pa zato ker se plazi...
7.10.2008 14:03:51   
Felicity
In ti se sekiraš?! Ma boli te ku**c in pošlji tetko raje plest!



Naša je plazila, shodila pa je pri 15m. Aaaaaaaaaaaaaa kaj bi šele sedaj rekla tetka.
In raje da shodi malo kasneje, kot pa da non stop pada na glavo.

(odgovor članu mali007)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: to je pa zato ker se plazi...
7.10.2008 15:28:54   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: muška

Eh čisto brezveze.

Sem prebrala enkrat komentar ene ženske psihologinje od takrat ji pravim psihopatka, ker si drugega naziva ne zasluži. No vzrok po njenem, da otrok zelo  hitro shodil je ta, da otrok baje čuti, da ga starši nimajo tako radi kot bi ga morali in otrok se potrudi da bi čimprej shodil da bi jim tako kao ubežal.

Po njeni razlagi midva z možem sploh nimava rada prvega otroka, ker je shodil pri 9 mesecih, za drugega pa ne vem ali  ga po njeni teoriji imava rada ali ne, ker je shodil pri 14 mesecih.

user posted image user posted image user posted image


hm, bi se bilo za vprašat ja, najin je tud shodil pri 10m, pa se tud sprašuje, a me imata rada, ali ne, joooj bom kr šel (itak da v celih stavkih)user posted image user posted image user posted image

ma, eno so čudni. Jaz to kr preslišim, drugače bi bila kar hitro kakšna besedna vojna.user posted image

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: to je pa zato ker se plazi...
7.10.2008 19:35:01   
silvya
IZVIRNO SPOROČILO: lemavrica

Joj pa sej kamlu se bo pričakovalo da user posted image  shodijo že pri 6m. Ne vem od kje ideje da bi moral user posted image  pri 10,5m že samostojno hodit.


Kako nisi vedela, da je danes to vse že nuja. Današnji otroci bi naj bili bolj napredni. Pa takoj ko začnejo čebljat jih je treba v tečaje tujih jezikov vpisat. user posted image

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: to je pa zato ker se plazi...
7.10.2008 19:51:46   
ada2
IZVIRNO SPOROČILO: silvya

IZVIRNO SPOROČILO: lemavrica

Joj pa sej kamlu se bo pričakovalo da user posted image  shodijo že pri 6m. Ne vem od kje ideje da bi moral user posted image  pri 10,5m že samostojno hodit.


Kako nisi vedela, da je danes to vse že nuja. Današnji otroci bi naj bili bolj napredni. Pa takoj ko začnejo čebljat jih je treba v tečaje tujih jezikov vpisat. user posted image



ja, na kitajščino po možnostiuser posted image


_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu silvya)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?