|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mehurčki???!
16.3.2005 9:22:40   
Janika
sem 24t:nosecka: pa se zadnjih nekaj dni pojavljajo obcutki dvigajočih se mehurčkov, pa si ne znam razjasnit, kaj bi to lahko bilo. Še katera?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Mehurčki???!
16.3.2005 9:26:47   
Teni_
Gibe že čutiš? Ker če ne, je to to.

LP,
Mojca:nosecka:

(odgovor članu Janika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Mehurčki???!
16.3.2005 9:27:54   
Janika
Ja gibe cutim ze 5 tednov, sedaj so ze zelo ocitni tako kot po pbcutku tako vcasih tudi po videzu trebuha, zato mi ni jasno kaj bi to bilo??!

(odgovor članu Janika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Mehurčki???!
16.3.2005 9:28:46   
Teni_
Ja, saj se mi je zdelo, da jih že čutiš, glede na to, koliko si noseča. Potem pa ti ne znam povedat, kaj je to. Žal.

LP,
Mojca:nosecka:

(odgovor članu Janika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Mehurčki???!
16.3.2005 10:08:09   
Anonimen
Po moje s prstki kaj rofka.

(odgovor članu Janika)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Mehurčki???!
16.3.2005 10:21:56   
Romcka
kak si lepo napisala Splisni:)
Nekje sem brala, da bejbiji v busiju kolcajo..sam ne vem lih kdaj zacens to cutit in opazit razliko med nogometom in kolcanjem:)
veliko soncka in vit D vseh:)
R

(odgovor članu Janika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Mehurčki???!
16.3.2005 10:45:42   
CIPRESA
Janika jaz sem mehurčke čutila že zelo kmalu, in ko sem šla samoplačniško na pregled k dr. Miheličevi, se ji to povedala in takrat sem bila v 18t pa sva gledali na ekran in vsakič ko je bebika stegnila roko in pomigala s prstki, čem začutila mehurčke. JAZ SI TO PREDSTAVLJAM KOT BOŽANJE. Zdaj te boža tvoja bebika, ko bo prijokala na svet pa jo boš ti.

(odgovor članu Janika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Mehurčki???!
16.3.2005 12:06:50   
Janika
joj, hvala upam da je vse res kar pravite. V zacetku ko bi morala cutit pred brcanjem neke mehurčke nisem cutila nic, sedaj pa se sredi brcanja pojavljajo mehurcki in sem cist panicna.

(odgovor članu Janika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Mehurčki???!
16.3.2005 19:18:00   
mujcek
No to o kolcanju pa prvič slišim, kako posrečeno ;)
Kaj pa če so to bili kakšni golobčki, a te :duda: spuščajo v bušiju???? :)-

Se zanimam že vnaprej:)-

(odgovor članu Janika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Mehurčki???!
17.3.2005 8:14:29   
Janika
Mujcek tebi se zdi smešno mene pa skrbi ker mi ni jasno od kod bi zrak lahko prihajal??

(odgovor članu Janika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?