|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   burek
18.3.2005 10:04:47   
august
Punce a mi lahko poveste, če se v času nosečnosti lahko je burek? Tako se mi ga lušta pa nevem a lahko je skuto ali ne?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   burek
18.3.2005 10:10:06   
Grascakinja
Zakaj pa ne???

(odgovor članu august)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   burek
18.3.2005 10:10:11   
ZARA
ti kr papcej burek,ce ti disi...;)

(odgovor članu august)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   burek
18.3.2005 10:11:55   
KIRA
seveda lahko. zakaj pa ne?? saj ni nič takega not. odsvetuje se prekajeno meso, pa gazirane pijače itd.. burek pa ni nič takega.. jaz sem jih pojedla na tone v prejšnji nosečnosti. ampak samo sveže!!! - ker sem haklava glede mletega mesa.

(odgovor članu august)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   burek
18.3.2005 10:23:45   
wawa
ŠELE ZDAJLE TO POVESTE:grrr:

Jaz sem bila pa ravno v pekarni pa sem si ga zaželela, pa ga nisem kupila, ker sem rekla da je notri sigurno kaj kar ne smem....:((:((:((....ZDAJ GREM PA NAZAJ V PEKARNO:kuza::kuza::kuza::kuza:

(odgovor članu august)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   burek
18.3.2005 10:27:46   
Grascakinja
Laufaj, pa še meni enga!!!!:kuza:

(odgovor članu august)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   burek
18.3.2005 10:28:32   
kofetek2010
da boš pa še bolj ziher kaj je notri, pa ga sama speči! :)-

(odgovor članu august)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   burek
18.3.2005 10:29:37   
Grascakinja
Men nikol ne rata tak, kot pr šiptarju :(( .. ni blo rasistično, je bil kompliment :bravo:, da ne bo pomote!!!!!

(odgovor članu august)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   burek
18.3.2005 10:29:51   
ZARA
Sorry, wawa...bez po burek pa napljati racun...8)
TEK!!!

(odgovor članu august)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   burek
18.3.2005 10:37:44   
kofetek2010
meni pa je šiptarka pokazala kako ga narediš, zato šiptarskega obvladam (njama), bosanskega pa ne znam :(

sicer pa je dobra ideja, ga že dolgo nisem pekla... naredim v velik pečak - pol pekača mesnega, pol pa sirovega (njama) :bravo:

(odgovor članu august)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   burek
18.3.2005 11:31:25   
muriel
meni pa je moja soseda pokazala kako se naredi bosanskega; cela umetnost; nisem niti poskusla sama začet.

krompir narezat na 3 mm koscke, da o valjanju testa niti ne zacnem; skoraj prosojno.

ji ga raje kar narocim!

(odgovor članu august)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   burek
18.3.2005 11:50:59   
Romcka
hej pupe..jaz bi recept..za oba siptarskega in bosanskega:) njami..lacnnnnnaaaaaaaaaaaaaaaa..tole je kruto, ko zacnemo o hrani..prej nimam ideje kaj bi jedla, pol pa LAAAAACCCNNNNAAAAAA:)
R9nebesa

(odgovor članu august)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   burek
18.3.2005 12:25:11   
kofetek2010
Šiptarski - na brzino, potrebuješ:
-2 lončka Vipavske skute (tiste s svetlomodro nalepko)
-20 dag kajmaka
-kislo smetano (1 velik ali 2 mala lončka)
-2 jajci
-malo soli in popra
-1 kocko za govejo juho
-listnato testo
-čebulo (1/2 bolj male čebule)
-česen (1 strok)
-mleto meso (cca.1/2kg)
-belo olje
MESNI:
Čebulo narežeš, prepražiš na malo olja, dodaš mleto meso in česen, prepražiš vse skupaj, dodaš 1/2 kocke za juho (goveje) in malo popra in na koncu še 1 veliko žlico kisle smetane.
SIROV:
Skuto, jajca, kajmak, ščepec soli, eno malo žličko olja - vse skupaj zmešaš kar z vilico.

Potem na dno pekača daš par kapljic olja in ga s prsti ali čopičem razmažeš po pekaču, potem pa zlagaš ena plast testa, ena plast mase, itd. sama zlagam tako, da po polovici pekača zlagam sirove plasti, na drugi pa mesne. Ko ti zmanjka sestavin pa po vrhu preliješ s kislo smetano in vmešanim jajcem.
Pečeš v pečici na 180-200st.C cca. 20-30 minut, da se povrhu naredi lepa zlato rjava barva. Ko vzameš iz pečice pa burek poškropiš z vodo in pokriješ s krpo ali alu folijo, da se lepo zmehča. Potem počkaš, da se ohladi in postrežeš.

Pa dober tek.

Upam, da nisem bila prehitra in nejasna! ;)

(odgovor članu august)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   burek
18.3.2005 13:04:51   
Romcka
hi jana....hvaaaaalaaaaaaa:)
R9nebesa

(odgovor članu august)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?