|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ocenimo marele
15.3.2005 21:27:28   
Mateja17
Živjo,

Odločamo se za nakup marele. Zanimajo me znamke, ki obstajajo ter vaše izkušnje.
Če ste zato, bi jih ocenjevali nekako takole:

PROIZVAJALEC IN ZNAMKA

a) možnosti, ki jih ponuja (predvsem me zanimajo nakloni in če otrok lahko sedi lepo zravnano in ne v pol ležečem položaju)
b) prednosti:bravo:
c) slabosti:ups:
d) cena
e) ostalo

Hvala za pomoč.

lp,
Mateja:sloncek:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Ocenimo marele
15.3.2005 21:33:03   
Lunca1
Mene pa zanima, katere se najbolj zložijo?

(odgovor članu Mateja17)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Ocenimo marele
15.3.2005 21:36:32   
babylove
Ne bom nič koristna. Vprašala bi samo, kaj sploh je marela? To so vsi tisti vozički, ki se ne zlagajo od zgoraj navzdol, ampak od ene stranice proti drugi?

(odgovor članu Mateja17)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Ocenimo marele
15.3.2005 21:40:35   
dory
Mi mamo maxi cosi taxi


a) vozicek ima 5 naklonov

b) izdredno lahek,lepo vodljiv, sporten,minimalno se zlozi,ima 5 tockovno zapenjanje,da mulc ne uide po svoje :),frajerski :)

c)nima ograjice

d) poleg terenca,ki je bolj za doma je to krasna zadeva za v avto :)

(odgovor članu Mateja17)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Ocenimo marele
15.3.2005 21:53:56   
Gina
Ja, babylove, tako kot si napisala.

Mi imamo terenca za doma, pa eno čisto navadno marelo za takrat, kadar nimamo placa v avtu. Naslon ma menda 3 stopnje, pa zloži se na mini. Drugega za drugi voziček ne rabim.

Mi je pa najboljša stvar pri marelah, poleg malo prostora, ki ga zavzamejo v prtljažniku, to da so lahki za vodit, ker kolesa zavijajo. Zato imam doma trikolesnik, ki to tudi počne, ampak ta gre povsod, tudi tam, kjer marela ne more nobena:)-:)-:)-

(odgovor članu Mateja17)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Ocenimo marele
15.3.2005 22:19:52   
frutka_
Tukaj sem primerjala PP Pliko in ABC Design mareli:

http://www.ringaraja.net/forumi/sporocila.asp?pogled=2&id=28197&msg=249007&idk=100


Po uporabi vozička lahko rečem, da je ABC soliden ampak preko PP-ja ga ni! :bravo::bravo:

(odgovor članu Mateja17)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Ocenimo marele
15.3.2005 22:42:49   
piščanc
frutka, ti si ravno takrat pisala na forum za marele, ko sem jaz rodila Žigca :duda:

mamo pa mi tud ABC, odločila cena, je pa super

(odgovor članu Mateja17)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Ocenimo marele
15.3.2005 22:51:19   
frutka_
Hej ninočka čestitam še enkrat za rojstvo malega kraljička ptička...:metulj::metulj::metulj:

Upam, da ni bilo prehudo...9nebesa

(odgovor članu Mateja17)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Ocenimo marele
15.3.2005 23:21:37   
Pinja
Jst imam chicco traking letnik 2002 (ima kolesa fi 14, novejši ima fi 16, ostalo je pa isto).

a) naklon je od čisto ležečega, do čisto vzravnanega, primeren od rojstva naprej

b) zavzame malo prostora, je lahko vodljiv, rezervne dele (prevleke za sedež, strehico, varovalo, kolesa...) se da dokupit v Lj. :bravo:

c) slabosti zaenkrat še nisem našla, razen tega, da ni za razgiban teren (gozdne poti z koreninam :( )

d) v Italiji okoli 40.000 sit, pri nas okoli 60.000,00 (brez strehice) pa do 120.000,00 (če hočeš zraven še lupinico in globoko košaro, jst imam vse)

e) ni mi žal, da sem ga kupila, takega sem si želela in tudi za drugega pikca bom imela glih tazga, če ne kar istega ;). Sem pa kupila rabljenega od kolega za 20.000,00 in zamenjala prevleko (10.000,00) in dokupila strehico z dežno prevleko (12.000,00).

lp :sloncek:

(odgovor članu Mateja17)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Ocenimo marele
16.3.2005 7:02:38   
TARA in MAJ
Mi imamo Zappa res enkratn voziček kupili smo ga predvsem zaredi njegove velikosti saj je dosedaj to najmanjši zložen voziček.
Ima 5 točkovno zapenjenje,nevrjetno lahek,majhen,zraven ima dežno prekrivalo in je seveda namenjen malo večjim otročkom(po enem letu)saj voziček nima naklonov.
Mi smo z našim vozkom nevrjetno zadovoljni saj ga lahko zložin v torbo(ki jo dobiš zraven)ga daš na ramo ali kolo in....:kuza:
Mislim,da ga bomo lahko kar dolgo uporabljali saj naš :duda:nevrjetno uživa v vožnji.
Zapp je najboljši:)-:)-

(odgovor članu Mateja17)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Ocenimo marele
16.3.2005 9:17:52   
tesa
Mi smo v prejšnji akciji Baby Centra kupili marelo firme Giordani G4. Je zelo podoben Peg Perego Completo.
Ima veliko naklonov, od ležečega do čisto sedečega.
Je zelo lahek, lahko in hitro se zloži.
Cena je bila v akciji cca 25.000sit, v redni prodaji je cca 35.000sit.
Torej prednost je vsekakor cena in kvaliteta.
Sva ga s prodajalko primerjala s Peg Peregom in ugotovili, da je še bolj kompakten.
Skratka mi smo fuuullll zadovoljni in ga priporočamo!
:bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu Mateja17)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Ocenimo marele
16.3.2005 11:24:32   
p@tricij@
lahko še prideš k meni probat pp3. včeraj si probala samo chiccotovega.

:bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu Mateja17)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Ocenimo marele
16.3.2005 13:03:08   
Mateja17
Hvala za vašo pomoč. Ta chiccotov se mi je zdel ful vredu. Razmišljam pa sedej v tej smeri, da bo marela kot drugi voziček in da zavzame čimmanj prostora in da ni kakšen klump.

lp,
Mateja

(odgovor članu Mateja17)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Ocenimo marele
17.3.2005 9:45:37   
aneja1
Mateja 17 katerega Chiccotovega si pa poskusila?

LP

(odgovor članu Mateja17)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Ocenimo marele
17.3.2005 10:26:02   
p@tricij@
poskusila je chicco trekking.

(odgovor članu Mateja17)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
3 pogoste stvari, ki pri nosečnici povzroč...
Pretirano nekritično sprejemanje informacij v nosečnosti lahko vodi v razvoj tesnobe. Kako preprečiti, da se pojavi stra...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?