|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ščitnica-težave z zanositvijo
4.6.2008 19:01:26   
Anonimen
Zdravo,
a je mogoče katera punca imela težave z ščitnico in da zaradi tega ni mogla zanosit? . .  ker povsej verjetnosti sem jaz ena izmed teh 'srečnic' , pa me zanima kako pol naprej. . .
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ščitnica-težave z zanositvijo
4.6.2008 19:21:40   
srki
Od mojega svaka sestra se je dolgo matrala na otročku. Potem so ji odkrili nepravino delovanje ščitnice, ko je dobila zdravila, je kmalu potem zanosila. Očitno je bil njen vzrok ravno v tem. Sedaj ima dva otročka.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ščitnica-težave z zanositvijo
4.6.2008 19:27:18   
pomar*ANČA*
jaz ima težavo z ščitnico, pa sem hitro zanosila...čeprav sem bila na tabletkah. mislim, da je lahko ščitnica tudi eden izmed razlogov da ne moreš- če si drugače zdrava. pojdi na pregled krvi in boš vedela kako je z tvojo ščitnico. če ti ne deluje kot bi mogla boš dobila tablete.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ščitnica-težave z zanositvijo
4.6.2008 19:37:23   
Anonimen
ja sej imam v petek za it v laboratorij. .  kaj pa imaš pol zaena zdravila. .

Srki, a veš po kolkem času je zanosila?

(odgovor članu pomar*ANČA*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ščitnica-težave z zanositvijo
4.6.2008 20:03:19   
pomar*ANČA*
jaz imam tablete euthyrox50, sem pa imela vrednost tsh preden sem začela jesti tablete 17,79.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ščitnica-težave z zanositvijo
4.6.2008 20:06:44   
Marogica
Saj sploh ni nujno, da boš jemala tablete. Jaz sem dobila dozo radioaktivnega joda in je bilo to to. Ščitnica miruje, nodus ne raste...pa letne kontrole.

Drugače pa sem zanosila hitro oz. takoj in brez problemov.

DRugače pa malo zdravnika povprašaj, če te kaj posebnega zanima.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu pomar*ANČA*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ščitnica-težave z zanositvijo
4.6.2008 20:27:34   
BAMBINA_
Jaz imam težave s ščitnico (največja vrednost TSH-ja je bila 73). Ampak, ker jemljem predpisano dozo tablet, s katerimi se to uravnava, nisem imela nobenih težav pri zanositvi (prvi mesec poskušanja). Bolezni ščitnice povzročajo probleme tako pri zanositvi kot tudi pri donositvi, vendar, če pa so zdravljene ni težav. Jaz sem tudi med samo nosečnostjo morala mesečno hoditi na kontrole, da mi je tirolog prilagajal odmerek tablet, ker se TSH med nosečnostjo spreminja. Hormoni user posted image

_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ščitnica-težave z zanositvijo
5.6.2008 7:35:03   
Anonimen
Hormoni ja. . . to je hudič. .
Punce hvala za info.    

Bomo videli v petek kaj in kako

lp

(odgovor članu BAMBINA_)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ščitnica-težave z zanositvijo
24.7.2008 15:34:54   
tinkatonka
Hej anonimna kako si rešila? Si dobila terapijo.

Jaz sem ravno v ponedeljek dobila terapijo, ker imam hashimoto tiroiditis.  Tdui mi delamo na otročku. Upam da sedaj, ko bom začela zdravit to "bolezen", da bom hitro zanosila.

Lahko me kontaktiraš na ZS.



_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ščitnica-težave z zanositvijo
24.7.2008 20:27:31   
divans1
Ej punce, kakšni pa so kej znaki, če maš probleme s ščitnico???

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ščitnica-težave z zanositvijo
25.7.2008 10:22:56   
tinkatonka
Ej punce, kakšni pa so kej znaki, če maš probleme s ščitnico???


Jaz sem jo šla testirat zato, ker nam ne rata user posted image . Pa 4 leta nazaj sem imela neredne M cikluse, pa me je dr. poslala in je blo čisto na meji. No danes je pa tako, da moram jemati zdravila.

Počutila sem se extra utrujeno, kar sploh nisem pripisala ščitnici, ker imam doma majhnega živahnega otroka, stresno službo, pa sem mislila, da sem zaradi tega prekurjena. Zadnje čase pa mi je začelo zelo razbijati srce, slabe počutje je postalo obupno počutje pritisk 96/76, pulz 89. Skoz sme imela občutek, da mi nekdo sedi na prsnem košu in mi sploh ni dalo dihat. user posted image  

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ščitnica-težave z zanositvijo
25.7.2008 10:37:16   
boob
Ej punce, kakšni pa so kej znaki, če maš probleme s ščitnico???


Moji znaki so pa bili, utrujenost-ampak tko da sm tud v službi že kinkala, potila sem se . . . ooojoooj, kar kapljice so tekle od mene. .groza. . .težko dihanje, pa izpuščaje sem dobila, najprej po eni roki pol še na drugi, počas pa še po nogah. No zdej jemljem zdravila en tede in se stanje občutno izbolšuje. 
Če se ti dozdeva da bi mogoče imela kašne probleme z homoni pejt si jih pregledat. . boš vsaj vedla prio čem si. . če nebo miš pa še bolš
lp

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ščitnica-težave z zanositvijo
4.10.2008 14:30:50   
Anonimen
Lep pozdravcek, danes sem bila pri ginekologu zaradi nerednih m. ciklusi so dolgi od 30-45dni...na dojencku delava ze leto dni. Ker imam probleme s scitnico; zdravim se z euthyrox 100;mi je ginekologinja svetovala naj vprasam zdravnika ali lahko pijem dolocene tablete za ovulacijo, da ne bi blo slucajno kaj narobe s scitnico. Problem je ta, da ne najdem listka, kamor mi je napisala ime tega zdravila (tablet), vem da se beseda zacne na K...in ni klomifen. Vem da je ime podobno besedi kondom :) oz.se tako nekako zacne. Tako sem jezna sama nase!! user posted image uff, prosim ce se komu sanja, katero bi bilo to zdravilo, help me!!!!

(odgovor članu boob)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





3D/4D ultrazvočni pregled obraza
Kaj lahko vidimo s 3D/4D ultrazvočnim pregledom obraza pri plodu?
Živila, ki lahko povzročijo splav
Čeprav velja, da nosečnost ni bolezen in da lahko ženska počne skoraj vse, je dobro vedeti, kaj so pokazali rezultati ra...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?