|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   juha iz vrečke
25.1.2009 13:26:14   
mlinar
Pozdravljeni  včeraj sve se s prajateljico pogovarjali na temo juhe iz vrečke sedaj pa me zanima vaše mnenje kdaj dati otroku juho iz vrečke naprimer knorr juha cvetača in brokoli za vaša mnenja se že vnaprej  zahvaljujen.user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: juha iz vrečke
25.1.2009 13:31:40   
Anonimen
kdaj dati otroku juho iz vrečke


Nikoli.

(odgovor članu mlinar)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: juha iz vrečke
25.1.2009 13:32:05   
ajataja
ne,je preveč umetna za majhne otroke.Sploh pa s svežo juhu sploh ni veliko dela in jo kar sama kuhaj pol jo pa lahko zamrzneš v male posodice in imaš za sproti.

(odgovor članu mlinar)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: juha iz vrečke
25.1.2009 13:49:22   
nuala
Po moje po 1. letu, bolje pa je, da se kasneje.
No, besede NIKOLI jaz nebi uporabila.
Moj starejsi sin kadar je bolan je samo juhe iz vrecke, ze odkar se spomnim, s tem pa dobi tekocino in sol.
Pazim pa, katere kupim.


_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu mlinar)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: juha iz vrečke
25.1.2009 14:16:39   
end1
mi jo cca. enkrat do dvakrat na mesec pojemo z vrečke, prvič pa pri cca. 1,5. meni je ful dobra. sicer pa pri vsej industriji, če kupiš zelenjavo v trgovini ta iz vrečke nima kej škodit pomoje. 

(odgovor članu mlinar)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: juha iz vrečke
25.1.2009 14:40:10   
simona2
V DM ju imajo ful dobre čisto naravne biološke juhe iz vrečke proso korenček npr. je ful dobra (imajo ap še paradižnikovo, bučno...) in jaz sem jo svoji tudi dajala, ker je tak nejedec in je to pač imela rada (tam nekje po letu in pol). Ni nobenih aditivov res naravno po moje še bolj kot če kupiš zelenjavo v trgovini, ki je vsa ful umetna. Seveda je pri nas vsak dan tudi goveja ali kurja domača juha, vendar včasih za spremembo pride pa tudi kaj takega prav in ne se slepi, če greste ven jest da jeste pravo govejo juho ali zelenjavno - to so vse kocke ali juhe iz velikih pločevink, le redke gostilne imajo prave juhe.

_____________________________

LP Simona

Maša (1.9.2005) je dobila sestrico Evo (1.8.2008)!
Ni je večje radosti od otroškega smeha.

(odgovor članu mlinar)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: juha iz vrečke
25.1.2009 15:30:21   
laura28
jaz svojemu  ne bi dajala hrane, ki je že v napraj pripraveljna in ima nenormalno dolg rok trajanja, taka hrana ne more biti zdrava za naše malčke. Sicer pa kuhanje sploh ne vzame tako veliko časa, kot pravi AJATAJA. Najbolje, da si priskrbiš zelenjavo in meso pri kmetu, ki bio prideluje, vsaj jaz tako delam. Lp

(odgovor članu mlinar)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: juha iz vrečke
25.1.2009 16:16:43   
botrca
Jaz bi še počakala vsaj do 2 leta, ne vem no, ti se pa sama odloči. Je pa res da so te juhe zelo dobre in okusne.

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu laura28)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: juha iz vrečke
25.1.2009 21:09:20   
diduska
Pozdravljene,

pri nas doma smo goreči zagovorniki domače govejke in kurje župe ter nasploh doma narejenih stvari, tako da nam na misel ne pride kakšna juha iz vrečke, vendar se je stvar obrnila, ko je naša pikica zbolela za rota-virusom pri 11,5 m. P na infekcijski nam je svetoval, da naj ji dajemo juho iz vrečke ( v manjšem razmerju kot je napisano - več vode torej), zaradi elektrolitov. Naša Ella tako 6 dni ni zaužila ničesar, razen infuzije na infekcijski, pa smo rekli, da bomo probali še vrečko. Na moje presnečenje je pojedla dva krožnika kokošje juhe z zdrobovimi cmočki (Maggi ali Knorr - ne vem točno), in naslednji dan je bila popolnoma zdrava.

Danes vrečki iz juhe pravim zdravilna juhica in jo še vedno na hitro kdaj pripravim, čeprav ima naša pikica 13,5 m. Seveda pa ne gre s temi stvarmi pretiravati, vendar za nas je bila tale juhica čudežna.

Mimogrede, vem da ni enako, a tudi mlečnih kašic (Hipp, Milupa) potemtakem ne dajete svojim otrokom, ki imajo rok trajanja precej dolg.

nočko***  


_____________________________

Otroci se vas ne bodo spominjali po materialnih dobrinah,ki ste jim jih oskrbeli,
temveč zaradi občutka, da jih cenite.

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
25.1.2009 21:22:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu diduska)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: juha iz vrečke
27.1.2009 16:10:18   
Elvircek
Niti pod razno. Te juhe vsebujejo preveč umetnih snovi, med katerimi so tudi fosfatne spojine. Slednje bi naj pri otrocih povzročale hiperaktivnost. Poleg tega pa te juhe vsebujejo veliko preveč soli.

_____________________________

Naj bo dan lep in prijeten!

(odgovor članu mlinar)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: juha iz vrečke
27.1.2009 16:43:00   
Najaa
Do kakega leta je ni jedla, potem pa že kdaj pa kdaj. Ampak res redko, ker raje naredim sama juho. Če pa jo že jemo, pa tudi ni nič takega.
Aja, v bistvu jo je prvič jedla ravno okoli  1 leta, ko je imela drisko in sem ji jo dala, ker ji je edino ta juha pasala.

(odgovor članu Elvircek)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: juha iz vrečke
31.1.2009 17:43:40   
Paštetka
no jaz imam malo čez 30, pa jih še ne jem user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Kako dojenček "reče" RAD TE IMAM?
Dojenček rad gleda obraze, maminega pa ima najraje, zato ji nenehno namenja nežne poglede. V bistvu vsakokrat ko dojenče...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?