|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Slabo počutje v službi...
9.10.2008 13:14:06   
Anonimen
Sem skoraj na polovici nosečnosti in se drugače dokaj dobro počutim,druga pesem je v službi. Delam v proizvodnji,kjer se dela s cinom(vsebuje svinec),,slab zrak v hali(ni urejeno prezračevanje-imamo klimo,ki pa ne dela tako kot bi morala),nasplošno je vroče,smrdi,8ur sedim(peče me zgaga,verjetno zarad prisiljene drže)-mi ne ustreza,ker me začne boleti v križu,sili me na bruhanje...
Sem prosila G za bolniško,vendar me je zavrnil z razlogom,da mora delodajalec poskrbeti za ugodne razmere ali pa me premestiti na drugo delovno mesto(tega pa primernega zame v proizvodnji Ni)-problem je še v tem,ker je privat firma in če ti kaj ne paše sam mahajo z delovno knjigo....



Kaj storiti?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Slabo počutje v službi...
9.10.2008 13:18:38   
piamaria
ja si pa dobra, takoj k zdravniku in naj te da v bolniško, svinec je ful strupen pa brez zaščite delaš...ne ga hecat, pojamraj in pokašlaj, se spača, detece je bolj pomembno in zvoje zdravje.
Kar pogumno.

_____________________________

Imejmo se radi- živimo za jutri :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Slabo počutje v službi...
9.10.2008 13:21:03   
piamaria
aja k osebnemu zdravniku je treba, če ni primernega priostora, ga pač ni!
Nisi ti kriva zato.
Drugače pa se najde drugo delo potem, če so tko zlobni.Če te dajo pa stran, kot tehnološki višek, so ti dolžni odpravnino, tvoj razlog je zadosten, da si na bolniški user posted image  verjemi da ti bo uspelo.

_____________________________

Imejmo se radi- živimo za jutri :)

(odgovor članu piamaria)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Slabo počutje v službi...
9.10.2008 13:22:42   
dushka
Če ti G ne da bolniške, pejt do osebnega zdravnika, da ti on da bolniški. Kje pa imaš g, najbolje da ga zamenjaš.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Slabo počutje v službi...
9.10.2008 13:27:42   
Anonimen
Sej sem se k osebni zdravnici naročila za danes,upam,da mi še tam ne bo kaj komplicirala(pozna firmo na kateri delam,ker je v istem kraju in ve kaj se dogaja-od psihičnega pritiska naprej)

(odgovor članu dushka)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Slabo počutje v službi...
9.10.2008 13:43:18   
Leela
Joj kaj se dogaja. Saj načeloma se da zrihtat, da greš na inšpekcijo za delo, samo potem te fliknejo ven ob prvi priliki.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Slabo počutje v službi...
9.10.2008 13:52:52   
simonakr
Ginekolog ti itak ne da bolniške, on samo predlaga, tko da ti kar k osebnemu zdravniku pa mal pojamrat - glede na to da on pozna firmo bi ti moral zagotovit bolniško al pa vsaj za 4 ure.

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Slabo počutje v službi...
9.10.2008 14:03:30   
Naja30
Pojdi h osebnemu zdravniku, ki ti lahko odpre bolniško za en mesec. Pol boš pa razmišljala naprej.
Delodajalec ti res mora zagotoviti ugodne del. razmere ali te dati na drugo del. mesto, ampak žal to večkrat ostaja v teoriji kot da se res izvaja. Zato kar zateži.

(odgovor članu simonakr)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Slabo počutje v službi...
9.10.2008 21:09:36   
Majuska
Mene tudi G ni hotela dati na bolniško, ko mi je bilo neznosno slabo ... je bila pa zato moja splošna zdravnica toliko bolj uvidevna user posted image

_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Slabo počutje v službi...
10.10.2008 10:20:42   
dushka
Živijo.

A ti je uspelo dobiti bolniško?

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?