|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Torta za otrokov rojstni dan
5.10.2009 15:47:14   
lilica
Lep pozdrav mamice in ocki.Ej moram vam povedat da smo bili na nekem rojstnem dnevu od prijatelja od moza in smo jedli torto tako kot se nikoli.Sprva sem mislila da so jo narocili v neki fensi slascicarni pa sploh ne.Baje jih dela neka babica od nekoga kar tako na fus kar koli hoces oblike mislim pa da o okusu te torte in piskotov sploh ne govorim.Ce katero zanima jo lahko poklice ker sem se pozanimala za telefon,jaz jo bom sigurno narocila za moji hcerki.Cena pa ne vem tocno ker nisem mogla sprasevat ampak mislim da ni tako drago za tako torto.Ce katero zanima o babici slavi naj se mi javi na ZS.Ajd cau.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Torta za otrokov rojstni dan
5.10.2009 15:48:53   
Zofy
Dej še povej regijo - a je to kje v Lj z okolico? Ta ti ne bomo po nepotrebnem filali inbox z ZSuser posted image

_____________________________

Svet je poln lepote, ko je srce polno ljubezni.


(odgovor članu lilica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Torta za otrokov rojstni dan
5.10.2009 15:52:44   
lilica
Gospa je iz Ljubljane oz. Vič sej bi dala telefon pa ne vem če ga lahko dam gor da ne bo kot kakšna reklama zaradi foruma, ne zaradi nje.

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Torta za otrokov rojstni dan
5.10.2009 21:43:01   
Spark
Ilica, sem ti poslala ZS. 

(odgovor članu lilica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





40 otroških laži, ki jim starši vedno nase...
So laži, ki so skupne vsem otrokom, ne glede na njihovo starost in tem lažem starši tudi največkrat nasedemo. Preverite,...
BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?