|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali ostanejo brazgotine ?
21.3.2005 17:41:26   
gojska
:zmeden:čao , punce :bravo:

Rada bi vprašala, vse tiste, ki ste imele laparoskopijo, kakšne brazgotinice so vam ostale in točno kje. Ali naredijo tri ali dve luknji?:zmeden:

Zanima me tudi ali ti dajo možnost izbire. splošna ali lokalna anastezija ?

Baje se to pri nekaterih operacijah da.

LEP VEČER VSEM:love:
goja

Neposredna povezava do sporočila: 1
   Ali ostanejo brazgotine ?
21.3.2005 18:16:42   
Anonimen
Jaz imam tri brazgotine.p
Pri popku se vidi bolj, ostali dve nad trikotnikom8)8) pa manj. Jaz sem imela še istočasno op. pregrade,ta da glede anastezije ne vem. Ampak mislim, da lokalna ni možna.

Bojana

(odgovor članu gojska)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Ali ostanejo brazgotine ?
21.3.2005 18:22:53   
enci
goja69,
jaz imam tudi 3 brazgotinice. Moja v popku skoraj da ni vidna, nad sramnimi dlakami pa na vsaki strani en siv, ta dva sta malce bolj vidna, čeprav vsak teden manj. Koliko pikov ti naredijo je pa po mojem odvisno od tega, kaj ti delajo.
Lp
enci:metulj:

(odgovor članu gojska)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Ali ostanejo brazgotine ?
21.3.2005 20:28:08   
tinkamiška
Goja, jst mam pa 4 križce. V predelu jajčnikov po eden in nad sramno kostjo eden, tisti najbolj skrit je pa v popku;) Meni so tudi poleg ostalih "popravil" odstranili pregrado. Pa nič grdo ne zgleda se komaj vidijo, jih mam zdej kr rada, sam da bo ratalo:modri::roza:

Sem si jih pa mazala z ognjičevim mazilom, ki se kupi v DM-ju, stane pa okrog 300 sit in ga lahko uporabljaš tudi kasneje, ko rata, za trebušček mazat;)

LP,
Tinka

(odgovor članu gojska)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Ali ostanejo brazgotine ?
21.3.2005 20:37:59   
Pia73
Jaz imam dve i Tista nad sramnimi oz. med dlakami se sploh ne vidi, ona v popku pa le, če veš zanjo. Pri laparoskopiji pa ne moreš zbirat glede anestezije. Moraš imet splošno, pri histeroskopiji pa lahko zbiraš, samo je tam tudi pametno izbrati splošno, če je mogoče potem potrebna še histeroskopska operacija (npr. odstranitev pregrade) ti lahko to naredijo obenem, sicer ti ne morejo, če imaš samo lokalno anestezijo.

(odgovor članu gojska)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Ali ostanejo brazgotine ?
22.3.2005 8:07:14   
TVN
Živjo!
Jaz sem imela laparo in histeroskopijo in pridelala tri brazgotine. Tista v popku je zelo hitro izginila, za ostali dve nad trikotnikom pa je kar nekaj časa trajalo. Odvisno je tudi, kako lepo ti naredijo šive, kako se celi, itd. Kot jaz vem, L + H izvajajo samo v splošni narkozi. Saj pri meni je bilo tako (Lj porodnišnica).
Ampak ni nič tako hudega. Če je vse o.k., greš že naslednji dan po viziti domov.
LP!

(odgovor članu gojska)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Ali ostanejo brazgotine ?
22.3.2005 8:59:53   
nnn
Ali ima katera uhan v popku, pa si ga je morala pred laparo vzeti ven?
LP

(odgovor članu gojska)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Ali ostanejo brazgotine ?
22.3.2005 9:06:13   
TANTRA
Meni je ostala 1 cm zareza v popku, ki je mogoče večja, ker sem dvakrat potem rodila....

(odgovor članu gojska)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Ali ostanejo brazgotine ?
22.3.2005 9:14:54   
malamisha
Da se vam še malo javim in ne da vas samo berem...

Od laparoskopije so mi ostale 4 komaj vidne brazgotine (najgrša je v popku). So se zelo potrudili:bravo:
Imela pa sem endometriozo na obeh jajčnikih in septum v maternici...

(odgovor članu gojska)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Ali ostanejo brazgotine ?
22.3.2005 17:09:30   
gojska
Hvala vam vsem
to je kar pomirjujoče:morje:

zadnjič sem še enkrat razlagala svojmu:miska: kako poteka operacija ( KOLIKOR PAČ VEM ) pa mi je pred oči prišel strašen prizor razcefranega trebuha:grrr:

Sploh je pa važno kaj imam notri, a ne ?



(odgovor članu gojska)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Ali ostanejo brazgotine ?
22.3.2005 18:37:58   
Anitka
Hoj! Tako kot NNN tudi mene zanima kako je, če imaš piercing v popku?:zmeden::zmeden2: Si ga je verjetno treba odstanit, ali? In kdaj si ga potem lahko dam nazaj?


(odgovor članu gojska)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Ali ostanejo brazgotine ?
22.3.2005 18:40:41   
Pia73
Obvezno odstranit, pa lak za nohte tudi!

(odgovor članu gojska)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Ali ostanejo brazgotine ?
22.3.2005 18:45:08   
Anitka
To pa je bil odgovor - ekspresen:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo: Saj mi je bilo kar logočno tole s piercingom. In kdaj misliš, si ga potem lahko spet vtakneš? Se bojim, da ne bi zaraslo.

Za lak pa tudi vem - cianoza. Sicer pa itak uporabljam, če uporabljam prozornega. In kak si mi kaj Pia?

:metulj:

(odgovor članu gojska)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Ali ostanejo brazgotine ?
22.3.2005 18:50:25   
Pia73
Vseeno, če uporabljaš prozornega je boljš odstranit. Luknja od piercinga pa se ti bo po vse verjetnosti, no predvidevam zarastla,... Ker si ga ne moreš prej dati notri, preden se ne zaceli rana od šivov,... In če se tista rana zaceli se potem po mojem ta zaraste, razen, če te prerežejo malo stran. Ne vem, tole kar po logiki pišem, bi mogla katero vprašat, ko je to dala skozi.

Jaz sem v redu, samo sem prej prišla nekaj vprašat za eno prijateljico na dojenček in otrok, pa sem še kar tukaj, moram iti skuhat, pa nalogo naredit, pa tamalmu paradižnik narezat, pa....

Ti si bolje?

LP Pia73

(odgovor članu gojska)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Ali ostanejo brazgotine ?
22.3.2005 20:33:14   
Anitka
A tako.:zmeden: Mi je sicer malce žal za piercing, a za :duda: bom storila tudi to in se ga znebila.

Sem malce bolje, čeprav mi ta izcedek spet greno življenje, pa še :hudicek: je vsak dan bližje in potem tudi datum za laparoskopijo. Upam le, da :hudicek: ne bo zamujala in bo prišla kot običajno, da se potem v miru naročim in če bo šlo po sreči že 5.4. opravim, da bom potem mirno šla v Tučepe uživat.

Pa pa,
Anitka:metulj:

(odgovor članu gojska)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Po spontanem splavu ni treba odlagati zano...
Najnovejše raziskave razkrivajo, da po spontanem splavu ni potrebno tri mesece odlagati s ponovno zanositvijo. Ravno zan...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?