|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   telovadba
16.10.2008 9:58:20   
Anonimen
Ojla..

Mene pa zanima ce je telovadba za nosecnice obvezna??
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: telovadba
16.10.2008 10:16:36   
Anonimen
Obvezno ni nič!user posted image user posted image user posted image

Če si hočeš tebi in otročičku dobro boš telovadila. No, seveda če ni zdravstvenih ovir, da ne bi smela telovadit.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: telovadba
16.10.2008 10:33:31   
Anonimen
Telovadba nikoli za nikogar ni obvezna. Je pa prav gotovo boljš mal pošpotrat in bit malo v kondiciji, kakor potem na porodni mizi dušo ipihnt iz sebe. Odloči se sama.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: telovadba
16.10.2008 10:43:32   
čipka
meni se v nosečnosti glih ni ljubilo preveč telovaditi, vendar pa sem se v 5 mesecu vpisala na telovadbo v vodi za nosečnice. Bilo je super. Glih se nisem preveč "pretegnla" me je pa po vadbi vseeno vse bolelo. Priporočam.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: telovadba
16.10.2008 10:49:48   
watershine
tut če ne boš hodila k telovadbi glej da boš dovolj aktivna! jaz nisem hodila ker bi več časa preživela v avtomobilu kot na telovadbi, sem pa pogosto hodila na sprehode, doma skos migala in tut doma telovadla...

samo ne lenart!

lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: telovadba
16.10.2008 10:50:08   
NATAŠI
ni obvezna je pa super, vsaj meni je bilo super... sem hodila celo nosečnost do 8.5 meseca na telovadbo in sem uživala

(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: telovadba
17.10.2008 18:59:06   
Trish
Jaz itak rada telovadim, vendar me vseno zanima, če obstaja kaka povezava med dolžino trajanja poroda in med aktivnostjo nosečke?

Se pravi, če bolj telovadim, sem v boljši formi, hitreje rodim in obratno...?

Mogoče neumno vprašanje, pa vseeno... :)

LP.

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: telovadba
17.10.2008 19:03:40   
poli*
hmm, mislim da ni neke povezave s trajanjem poroda. Sigurno lažje pritiskaš in se potiš, če si malo v formi kot pa ne... ampak to ne pomeni, da porod ne bo trajal dolgo (če ti je tako namenjeno).
To pravim, ker je moja znanka tut v taki službi, da je celo nosečnost bila zelooo aktivna, športnica in podobno... pa je bil porod še vseeno dolg celih 10 ur user posted image

(odgovor članu Trish)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: telovadba
17.10.2008 19:38:00   
Naja30
Telovadba po mojih izkušnjah nima veze z NIČEMER user posted image  - ne s hitrejšim porodom, ne z aktivnostjo v nos. ali po porodu... V prvi nos. sem bila zelo aktivna, no zdaj sem pa rizično nos. in pač ne smem telovadit.

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...




Trebušnjaki.
пеперутка16

Ena moja znanka je bila noseča 3 mesece in je delala trebušnjake, pa je vedela, da je noseča. Ali ste delali trebušnjake, ko ste bili noseči, ali zdaj, ko ste noseči?

Da. (0%)

Da, dokler nisem vedela, da sem noseča. (0%)

Ne. (27%)

Ni mi prišlo na misel. (73%)


Število vseh glasov: 11

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!