|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Rjav izcedek M pa ni
11.2.2009 17:57:27   
sisi77
Pozdravljene!
Decembra sem imela abrazijo zaradi odmrtja ploda. 13. januarja sem imela prvo M po abraziji. Sedaj imam že dva dni nek rjavi izcedek - nobene krvi kot neka jedilna čokolada pomešan z nekimi nitkami in zrnicami. Menstruacije pa ni. Ni nobenih bolečin. Sem te dni pričakovala M pa je prišla čokoladauser posted image . No zanima me ali je katera od vas nesrečnic ki ste morale dati skozi abrazijo in SS imela podoben izcedek. Rada bi čimprej user posted image . Strah me je da se bo stvar zavleklaaaaaaaaaaa. Prosi za nasvet. Hvala vamuser posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Rjav izcedek M pa ni
14.2.2009 10:27:23   
zgubljenka
Po mojem je tale tvoj izcedek ostanek "nesnage" po abraziji.user posted image Verjetno se ti res "kuha" menstruacija in je maternica zato bolj aktivna in s krčenjem izloča vse kar je v njej ostalo. Jaz sem tudi imela SS v decembru in abrazijo, pa sem enak izcedek - "čokoladen" oz. stara oksidirana in koagulirana kri - imela kak teden pred prvo menstruacijo po abraziji. Če te pa hudo skrbi pa pokliči ginekologa in vprašaj če se moraš prit pokazat. Pa upam da se ti kamlu vse uredi! user posted image

(odgovor članu sisi77)
Neposredna povezava do sporočila: 2
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Kako se računajo tedni in meseci v nosečno...
Dnevi, tedni, meseci, tromesečja? Če ste zmedeni, niste edini. Medtem ko nekateri govorijo o nosečnosti, ki traja 9 mese...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?