|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ponovno brez mleka
28.10.2008 10:14:12   
mala maja
naš mali je imel potrjeno intoleranco na laktozo tako ni smel nobenega mleka in mlečnih izdelkov. Februarja je bil test negativen in počasi mo lahko začeli z mlekom in mlečnimi izdelki, vendar mali že 14 dni toži da ga boli trebušček.
Zdravnik pravi da na blatu ni sledi kašnega infekta, glist, krvi tako da se je verjetno stanje poslabšalo in spet smo na dijetiuser posted image user posted image , če ne bo bolše v enem tednu gremo nazaj na Pek na testiranja in nadlajno zdravlenje.

Mali je že tako en majhen komaček, sicer velik in suh in že tako nič ne je, sedaj je pa spet brez mleka in čokolina, kosmičev... še to kar je imel rad.  Mleka ne mara sojinega edino riževega še kar, pa še tega zavrača ker je tolk sladekuser posted image

A se sploh dobi kakšno melko v prahu, ki je mogoče malo boljšega okusa in ne vsebuje laktoze?
Mogoče obstaja kakšna trgovina ker bi človek lahko kupil tudi kakšne kosmiče brez melka, kakšne piškote......
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ponovno brez mleka
28.10.2008 10:21:50   
Doll
Mi imamo laktozno intoelranco in imamo mleko od DUkata,ki je z 90% manj laktoze.NImamo nobenih težav.
Poskusite

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ponovno brez mleka
28.10.2008 10:34:59   
mala maja
Kje si ga kupila?

Predvidevam da se ga dobi v vseh hipermarketihuser posted image  čeprav ne vem če bo pomagalo, ker je za bolečine že dovolj, da mu v riževo mleko dodam jedilno žlico navadnega mleka da sploh poskusi.

(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ponovno brez mleka
28.10.2008 11:19:10   
Doll
Kravje mleko ima polno laktoze,od dukata pa samo 10%
Mi ga že več mesecev uporabljamo.Imamo pa prirojeno laktozno intoleranco.
Kupi se ga v Dukatovih trgovinah,imajo ga pa tudi trgovine,ki imajo dukatove izdelke-seveda na HR.
Mi hodimo v Žakanje

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ponovno brez mleka
28.10.2008 23:25:40   
Anonimen
Eto, pa sem našla stran. Interšpar je pred časom dobil na police izdelke brez laktoze.

http://www.spar.si/spar/aktualnozakupce/izdelkibrezlaktoze.htm

Drugače se pa dobi v DM ovseno mleko, pa pirini kosmiči, pa otroški sadni musliji...sem ravno danes gledala.

(odgovor članu Doll)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ponovno brez mleka
29.10.2008 0:29:42   
Doll
Ja,samo to mleko je 1,5   ,otrok mora dobiti 3,5

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ponovno brez mleka
29.10.2008 8:22:51   
mala maja
IZVIRNO SPOROČILO: Doll

Ja,samo to mleko je 1,5   ,otrok mora dobiti 3,5


kdo ti je to rekel?


meni so še svetovali manj mastno melkouser posted image  in to še predno je imel potrjeno intoleranco na laktozo.
problem je edino v pridobivanju kalcija, kot je že ena napisala v prejšnem postu

(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ponovno brez mleka
29.10.2008 10:54:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Doll

Ja,samo to mleko je 1,5   ,otrok mora dobiti 3,5


Pa saj imajo posneto in neposneto. 1,5 in 3,8. In še kup drugih artiklov.

(odgovor članu Doll)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ponovno brez mleka
29.10.2008 11:22:27   
mala maja
decemberka na njihovi strani piše da imajo v vseh interšparih, se pravi v manjših trgovnah verjetno neuser posted image

pa hvala vama obema za toleuser posted image  sem prav vesela koliko reči imajo, še celo smetano in sedaj bomo prvo kar tako spekli tortico, da bo imela pravi okus in ne po tisti gumjasti rastlinski smetaniuser posted image .
Čeprav se mi zdi da je tale ponudba boljša od Dukata, pa še težko je njihove izdelke dobit pri nas. Vem ap za dopust da imajo tudi tam mleko za našega navihančka.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ponovno brez mleka
29.10.2008 13:47:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mala maja

decemberka na njihovi strani piše da imajo v vseh interšparih, se pravi v manjših trgovnah verjetno neuser posted image



V LJ imajo v Intersparu, v Sparu pa ne.

(odgovor članu mala maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ponovno brez mleka
29.10.2008 21:05:54   
ribicau
Naša ima alergijo  KM, tko da ji sama pečem piškotke. 3 jajca, 9 dag sladkorja, 8 dag moke, limonina lupinica. Ločiš beljake od rumenjakov. Beljake stepeš v trd sneg in postopoma dodajaš sladkor. Nato dodaš rumenjake in počasi še moko, v katero predhodno zmešaš limonino lupinico. Piškotke nabrizgaš na peki papir, in nanje z žlico potreseš malo sladkorja. Potem z roko udarjaš pod pekačem, da sladkor, kateri je padel mimo, pade na piškotke. Potem to spečeš. Moraš pa hitro delati, da se ti preveč ne razlezejo. So kot baby piškotki, vendar fino mehki.

Kosmiči brez mleka tudi obstajajo, in sicer jih dobiš v vsaki trgovini, samo na vsaki škatli moraš prebrat sestavine. Mi jih imamo, kupili smo jih v Sparu, ampak jaz škatlo vržem proč in jih imam samo v vrečki, ker nam pač škatla preveč zaleže.


Če te kaj zanima, piši na ZS, ker bolj poredko zaidem na tale forum!

< Sporočilo je popravil ribicau -- 29.10.2008 21:06:26 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ponovno brez mleka
29.10.2008 21:07:15   
Doll
Joj,se opravičujem,nisem videla,sem videla samo tisto mlekouser posted image

(odgovor članu ribicau)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 stvari, ki sem se jih naučil, odkar sem...
Če imate otroke ob sebi. Da jih poljubite za lahko noč. Da skupaj zajtrkujete. Da greste z njimi v šolo. Da vidite, kako...
Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?