|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   posteljica
4.11.2008 10:54:19   
frtina
OJ!
Me zanima do kdaj so vaši malčki uporabljali posteljico 60x120 cm in kdaj ste nabavile večjo?

hvala in lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: posteljica
4.11.2008 10:57:11   
sazi
Naš sinko bo v njej do 3. leta. Ampak to zaradi prostorske stske. Če bi imeli prostor, bi ga dala v večjo že prej, vendar ne pred 2. letom (moja presoja)

(odgovor članu frtina)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: posteljica
4.11.2008 13:19:05   
scubadiver
IZVIRNO SPOROČILO: sazi

Če bi imeli prostor, bi ga dala v večjo že prej, vendar ne pred 2. letom (moja presoja)


V tole se pa prav moram spotaknit.. Zakaj pa ne prej?
Naša princeska je v posteljici 70x140 že od rojstva naprej in ji nikoli ni nič falilo..


_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: posteljica
4.11.2008 13:20:46   
viv_
scubadiver...  120x60 ali 140x70 je vse t.i. "špampek" ali kaj že, z ograjico in tako naprej... Tu gre pa vprašanje, če prav razumem, za "normalno"posteljo, brez ta visoke ograjice okrog in okrog....

Mi smo ta veliko pri 2 letih selili v novo posteljo, pa je imela potem še 2 leti dodatno ograjico, tisto "brevi".

Tamalo bomo pa tudi sedaj selili. Je pa stara 2 leti.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: posteljica
4.11.2008 13:22:13   
scubadiver
IZVIRNO SPOROČILO: viv

scubadiver...  120x60 ali 140x70 je vse t.i. "špampek" ali kaj že, z ograjico in tako naprej... Tu gre pa vprašanje, če prav razumem, za "normalno"posteljo, brez ta visoke ograjice okrog in okrog....




Aha, če je tako, se pa jaz opravičujem. Verjetno sem res narobe razumela in je vprašanje o "normalni" posteljici.
Moja možganska celica je še na porodniškem dopustu user posted image


_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: posteljica
4.11.2008 13:24:45   
viv_
scuba... uživej na porodniški. user posted image

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: posteljica
4.11.2008 13:43:48   
scubadiver
Viv lovim zadnje dni, zdej že v bistvu dopusta... Čez slabe 3 tedne grem v službo, tko da uživam, celica pa počiva, ker bo mogla pol bolj delat user posted image .

Se opravičujem da sem zasmetila temo user posted image


_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: posteljica
4.11.2008 23:41:13   
tweed
Tavelika je šla pri 1,5 leta v taveliko posteljo (190x90), tamala je pa pri mami na 200x200, tako da so hitro šle drugam user posted image .

_____________________________

Vsak dogodek je pozitiven iz določene perspektive.
Neli se je to poletje naučila plavat brez rokavčkov...
Rea pa se potopi pod vodo in vstane z nasmeškom...

(odgovor članu frtina)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: posteljica
5.11.2008 9:06:12   
katra55
Stara je 18 mesecev, pa je še v posteljici (70x140) in še nekaj časa bo, ker se ponoči skoz premetava in je sploh ne upam dati v posteljico brez ograje.

(odgovor članu tweed)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Mama, otroci so bili mirni, dokler nisi pr...
Si že kdaj slišala od svojega partnerja: Otroci so bili ves dan dobri in poslušni, a ko so te zagledali, so se začeli je...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?