|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   menstruacija po lpsh
18.6.2008 14:06:06   
metir
živjo. punce kdaj po lpsh ste dobile menstruacijo?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: menstruacija po lpsh
18.6.2008 15:47:38   
anci banci
jaz sem jo dobila 45 dni po posegu

(odgovor članu metir)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: menstruacija po lpsh
18.6.2008 16:36:38   
db
živijo jaz sem jo dobila naslednji dan po operaciji,ker sem jemala stediril,nato pa so mi dali še trisegvence,tako da sem jo imela 28 dan,sedaj ko pa sem brez terapije pa sem prvo dobila po 45 dneh drugo pa po 35 dneh

(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: menstruacija po lpsh
31.8.2008 19:05:59   
ANABOJAN
punce pozdravljene;

zanima me če je kakšna povezava z tem kaj so vam delali na laporoskopiji in s tem kdaj se dobi menstruacija. Po "rednem " ciklusu bi jo morala dobiti nekje teden dni nazaj. A glede na to da moj poseg ni bil tako hudi ( nekaj žarišč endometioze in policisyični jajčnik, ter pregled prehodnosti jajcevodov, ki je bila baje ok) , vsaj tako mi je rekel g. ki me je operiral, me zanima kakšni zamiki lahko pridejo in kako je sploh z ovulacijo.
Hvala za odgovore ... user posted image
ana

(odgovor članu metir)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: menstruacija po lpsh
31.8.2008 19:47:28   
becky
jaz sem na istem. M naj bi dobila čez kakih 5 dni. sem pa vprašala pušenjaka, pa mi je odgovoril, da je po laparo možno marsikaj. jaz sem po laparo krvavela 4 dni, in možno, da je tisto bila M. je pa tud res, da sem v času, ko bi morala imeti O, imela tisto pravo sluz.user posted image  bomo videli.

možno je, da pride M čist normalno, lahk pa da se ti cikel čist zmeša. upam pa, da ti čim prej rata biti user posted image

(odgovor članu ANABOJAN)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: menstruacija po lpsh
1.9.2008 8:31:38   
a.jrad
Hojla!

Jaz sem dobila 10 dni po laparo in histero M. Prej sem imela ciklus tudi do 120 in več dni.

lp,

(odgovor članu becky)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: menstruacija po lpsh
1.9.2008 13:08:57   
biba77
Jaz sem jo dobila 28 dni po posegu, oz. 39 dni od prejsnjega ciklusa.

Zdaj sem nekje na sredini naslednjega in cakam, da vidim, kako dolg bo. Na laparoskopiji so mi delali drilling jajcnikov.

Lp,
B77


_____________________________

Kjer so bibe, bauci in miške doma...

http://biba77.moj-album.com/


(odgovor članu a.jrad)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: menstruacija po lpsh
1.9.2008 13:11:33   
baguSka
med operacijo sem zacela krvavet... in sem krvavela 30 dni... potem so mi z neki tabletami ustavli krvavitev...

(odgovor članu metir)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: menstruacija po lpsh
1.9.2008 20:40:43   
ANABOJAN
punce hvala za vaša izkušnje; jaz sem 23 dan po laporskopiji (+12 dni pred posegom sem mela zadnjo menstr) torej 35 dni od takrat, pa res me zanima kako je kaj z ovulacijo?!? ker sva začela po 14 dneh po leporo. že zuser posted image ., saj mi je g. rekel da moram čim prej zanosit (no kot da bi blo to tako enostavno).
pa da o bolečinah ne govorim, mislim da še nikoli niso tako boleli jačniki, in skratk vse me boli, križ in predel jajčnikov. a katero tudi kej boli?
poydrvček in ful velikuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
lp
ana

(odgovor članu metir)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: menstruacija po lpsh
3.9.2008 17:34:08   
ANABOJAN
punca dobila m: 26 dni po laoroskopiji
full boli, druga;e kot obicajno
lp
ana

_____________________________

_________________________________________________
Upanje je zadnje kar umre.

(odgovor članu metir)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: menstruacija po lpsh
3.9.2008 20:25:17   
beba75
Jaz sem dobila M 28 dni po laparo in je trajala 10dni. Prvo samo par dni izcedek potem pa normalno, bolelo pa kot sto hudičev user posted image pa še krči zraven. Potem pa sva z mojim lepo začela user posted image in glej ga hudiča ponovno dobila M čez 11dni, ampak to ne malo , čisto normalno. Samo sedaj ni bilo bolečin, ker jih jaz drugače tudi nimam. Tak da ne vem kak je s tem, imampa v kratkem kon. pa bom vprašala.

LP vsem skupaj!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ANABOJAN)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: menstruacija po lpsh
1.10.2008 9:35:45   
METULJ1
jaz sm mela histero in laparoskopijo prejšnji teden v petek. Od operacije naprej še vedno rahlo krvavim. A se je kateri zgodilo isto. Zdej pa sploh ne vem, kaj to pomeni. A bom kej kmal nehala krvavet? Kdaj pridem naslednja user posted image ? Mi ni čist najbolj jasn. Bom morala zgleda kakšen mesec počakat, pa bom vidla.

(odgovor članu beba75)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: menstruacija po lpsh
1.10.2008 17:26:06   
becky
jaz sem po laparo krvavevla 4 dni-rahlo. M sem pa dobila dva dni po terminu, ko naj bi jo dobila od prejšnje M- torej 31. dan ciklusa. je pa res, da se po laparo lahko vse skupaj prestavi

_____________________________

Vivir con miedo es como vivir a medias! (španski pregovor)

(odgovor članu METULJ1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: menstruacija po lpsh
27.10.2008 12:24:39   
METULJ1
Zadnjo M sem imela 14.09.08. Laparo in histeroskopijo so mi delali 26.09.08. Po operaciji sem še cca 10 dni krvavela oziroma imela izcedke. Danes je torej že 31 dni od posega, M pa še ni na vidiku. Prejšnji teden sem imela samo en dan malo bledo roza izcedka. A bi mogla bit že zaskrbljena. Ne vem ali naj kličem G ali naj še kar čakam na M. Do kdaj pa naj čakam?

Hvala za nasvete

(odgovor članu becky)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: menstruacija po lpsh
28.10.2008 8:22:53   
METULJ1
Včeraj popoldne dobila 1. M po operaciji. To je 31 dni od operacije in 44 dni od zadnje M.

Pozdravčki

(odgovor članu METULJ1)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?