|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Spet o M po abraziji
5.4.2005 21:27:08   
Erdbeere
Evo spet imam jest probleme ....abrazijo sem imela decembra...prvo M sem dobila po 42 dneh, drugo tudi po 43 dneh...zdej pa je spet ni....a je to normalno...ali ste imele ostale punce kaj bolj redne M po abraziji....jest sem imela prej ma 30-32 dni...zdej pa kr tkole neki tja v tri dni :zmeden:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Spet o M po abraziji
5.4.2005 21:28:49   
emaa
Kaj pa, če si noseča?

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Spet o M po abraziji
5.4.2005 22:13:36   
sharpy
Jaz sem dobila prvo M 36 dni po abraziji, naslednjo 30 dni.....zdaj sem pa že :nosecka:

Lahko, da si res tudi ti že :nosecka:

Srečno,
Any

:rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Spet o M po abraziji
6.4.2005 9:34:30   
Erdbeere
Aja a še celo pregled imaš....men ni nič rekla.....je rekla 6t po abraziji vse je ok....ostalo pa nič

jo bom jest poklicala pa malo vprašala

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Spet o M po abraziji
6.4.2005 10:34:35   
Erdbeere
Aha tega pa nisem vedela...potem je verjetno zaradi tega....bom pa popoldan poklicala pa vprašala če je to normalno da je na tok časa, čeprov se mi zdi da sem imel O šele 3 dni nazaj, tko da možno je

Tebi Bla pa želim čimprej pikico, da ti čez 6 mesecov ne bo potrebno kar tako na pregled, ampak boš že vesela :nosecka:

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Spet o M po abraziji
6.4.2005 11:36:55   
Teya
jaz sem prvo dobila po 40 dneh, drugo že čist normalno, na 30 dni, kot ponavadi, tretje pa ni in ni bilo :bravo::bravo::bravo:

srečno! :rozica:

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Spet o M po abraziji
6.4.2005 20:47:59   
ElaM
Ufff, še ena z istimi problemi. Prvo sem dobila 34. dan, drugo 30., tretje pa še ni :zmeden:. Pustimo se presenetiti.

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Spet o M po abraziji
7.4.2005 9:03:52   
pupika
Jaz sem prvo dobila po 5 tednih, druge še nimam, ampak mislim, da je po vsej verjetnosti to čisto normalno ker se mora še pozdraviti. Je bila pa moja zelo šibka, kot kakšen izcedek.

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Spet o M po abraziji
8.4.2005 9:28:27   
TANTRA
Pozdravljene,
no jaz sem dva dni po missed ab. in se počasi sestavljam. Boli me križ, počivam. Na pregled sem naročena čez 1 mesec. Zdravnica je rekla, da naj bi M dobila čez 4-6 tednov, zanosim pa lahko že takoj po prvi M, ker je baje raven hormonov še zelo visoka in se prej prime. Svetovala mi je jemanje folne kisline še naprej.

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Spet o M po abraziji
10.4.2005 15:22:33   
kimi
Mogoče bo pa Teja družbo dobila

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Spet o M po abraziji
11.4.2005 8:14:22   
Erdbeere
No evo pa je prišla....in to v petek...po 42 dneh....mislim me zaj..... tale menstra pa sej bo upam da jo bomo zdej pa počas ukinili 9nebesa

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Spet o M po abraziji
11.4.2005 9:46:07   
Anonimen
No, jaz je na 52. dan še vedno nisem dobila. Me tudi zaj.... :grrr:

(odgovor članu Erdbeere)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   Spet o M po abraziji
11.4.2005 10:32:46   
dadica
Jaz sem imela čiščenje 10.marca in sem dobila m na 29 dan,prej nisem imela tako točno!!

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Spet o M po abraziji
11.4.2005 17:40:06   
lina24
no, jst sm jo pa dobila dons, 27. dan po...

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Pismo mojemu otroku, ki ga ni več
Danes, ko razmišljam o tebi, držim v naročju tvojo sestrico. Čudovita je, popolna je, srečna sem in ... hkrati neizmerno...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?