|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Otekanje nog
24.3.2005 11:51:35   
pika78
Sem v 29. tednu nosečnosti in zadnje dni opažam, da mi noge kar precej zatekajo. Danes čutim celo v čevljih, da so mi bolj "tesni" kot ponavadi. Je pa zoprno, ker delam v pisarni in praktično pol dneva presedim. Sicer sem si pod mizo naštimala škatlo za noge gor dat, a vseeno...
Se vam dogaja isto, je to normalno pri nosečkah? Jaz sem se kar malo prestrašila. Imam oz. na vseh pregledih do zdaj sem imela nizek tlak.
LP, Pika
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Otekanje nog
24.3.2005 12:04:47   
Romcka
hi pika:) moji glezencki so tudi bolj stebricki postali:) kaksne dan mi bolj zatecejo , kaksne manj..pa tudi mene zanima zakaj...nekaj so mi ze drage prijateljice svetovale, da moram veliko pit, pa nic prevec hrane solit..pa Donat Mg pit (samo prej mehurcke ven spravit)..pa da moram pocivat z nogami v zrak.....blablablabla..skratka ne vem zakaj je to...:)
Pa jaz mam tudi v sluzbici skatlo pod mizo:) tok fino noge kam gor dat..pa na predalnike jih tisim:) jaz se pa zraven se kar sezujem:) bogi moj cimer:) Se fino da so ze lepi dnevi, pa da lahko obujem cevlje za nataknit...
Uzivaj in se tipkamo:)
R

(odgovor članu pika78)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Otekanje nog
24.3.2005 12:06:28   
Janika
..nc ni bla bla bla, to je cist res, res je pa tud da je treba pit ves čas veliko ne en dan pa čakat če boš kaj manj otečena!!!

(odgovor članu pika78)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Otekanje nog
24.3.2005 12:08:22   
Romcka
hi Janika...blablablabla je bil misljen, da so mi povedale se ene 500 drugih reci kaj moram delat:)
uzivaj....R

(odgovor članu pika78)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Otekanje nog
24.3.2005 12:10:14   
Janika
aha, sorry. sam vem da ene pa res spijejo liter vode dnevno in mislijo daje to dovolj. To je premalo še če nisi noseč kaj šele ko si.

(odgovor članu pika78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Otekanje nog
24.3.2005 12:18:01   
pika78
Jaz pijem veliko vode - se mi zdi, da se v službi non-stop nacejam z njo in potem hodim na WC. No, doma sem mogoče res malo bolj lena za pit oz. pozabim. Ja, pa tudi Donat pijem - mogoče sem pa res zadnje dni malo bolj otečena, ker ga nisem pila (nama ga je zmanjkalo doma). Tako da takoj po službi tečem ponj...
Koliko vode pa vedve spijeta v enem dnevu? Jaz v službi približno 1,5 - 2 l, potem pa še doma - kaj pa vem - kakšnega 0,5 l do 1 l.

(odgovor članu pika78)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Otekanje nog
24.3.2005 12:19:47   
SU
Joj, ne govorit... Zvečer imam nogavice dobesedno narisane na nogah ( tudi tiste, ki so že čisto razvlečene:)- ). Kaj čmo - radosti nosečnic!:)- Meni pa resnično pomaga, če se uležem na hrbet in dam noge ob steno... Problem je samo, da zdaj ne morem več ležati na hrbtu:zmeden:...Pa saj teh "par dni" bomo že zdržali! LP, Saša

(odgovor članu pika78)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Otekanje nog
24.3.2005 12:20:50   
Janika
najbolj pomembno je da nikoli nisi žejna, ali imas suhe ustnice, spijem cca. 6 litrov vode dnevno ves čas jo imam pri sebi in pijem po požirkih, je boljše da ni prevec naenkrat potem te pa v hipu prime lulalt.

(odgovor članu pika78)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Otekanje nog
24.3.2005 12:22:33   
Janika
srečno SU, pri tebi je pa verjetno res tezko se ognit zatekanju bi se morala pa spremenit že v črpalko za vodo.

(odgovor članu pika78)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Otekanje nog
24.3.2005 12:25:56   
SU
:)-:)-:)- He, he, he... Ja bi blo fino, če bi mi eno črpalko nekak montirali, da bi odvajala odvečno vodo!!:)- Pa saj bo. Dokler je s pikicami vse okej, bomo vse preživele, ne?!? Ja, na vodo pa kar napad!! Fajn je, če je ne piješ le ko si žejen ampak imaš non-stop flašo/kozarec natočen! Tko kot pravi Janika! LP, Saša

(odgovor članu pika78)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Otekanje nog
24.3.2005 12:27:31   
pika78
SU! Včeraj sem imela tudi jaz narisane nogavice na nogah - še ko sem jih dol dala, so bile črte vidne nekaj ur.
Blagor tebi, ko si že na koncu nosečnosti! Pri katerih tednih pa so ti že začele noge otekat?
LP!

(odgovor članu pika78)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Otekanje nog
24.3.2005 12:35:16   
SU
Tako, malce bolj izrazito, mi otekajo ene 2 meseca (torej nekje od 28.tedna), ampak malce so mi pa že prej (nekje od 26.tedna dalje), ker nisem dosti pazila in sem jedla preveč slano hrano. Zdaj se je pa izogibam v veliki meri! Drži se, saj to ni tko hudo. Ko boš fajn otekla pa malce zaposli tvojega dragega, pa naj malce pomasira tvoje noge. Paše, ko :hudicek: pa še pomaga!:bravo: LP, Saša

(odgovor članu pika78)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...
Krvavitve med nosečnostjo – kdaj so nevarne?
Do krvavitev med nosečnostjo lahko pride zaradi različnih vzrokov, pri čemer so nekateri povsem nenevarni, drugi pa so r...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?