|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vloga za vrtec - kdaj?
10.11.2008 15:06:13   
Anonimen
Rok imam decembra, pa sem začela že malo premišljevat glede vpisa user posted image v vrtec. In sicer zanima me, kdaj se oddajajo vloge za vrtec? Koj ko je otrok rojen, ali šele pri 11ih mesecih? A jih lahko pošlješ v več vrtcev? Pač zanima me vse v zvezi z vpisom v vrtec. Hvala! user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vloga za vrtec - kdaj?
10.11.2008 15:17:38   
sazi
Na različnih koncih SLovenije imajo različno "politiko" glede tega.
Za LJ velja, da se vloge za prihajajoče "vrtčevsko" leto (torej od septembra dalje) oddajo do konca marca, v juniju enkrat pa se izvejo "rezultati". Če ima več otrok enako število točk, ima prednost tisti, ki je vlogo poslal prej - torej ne škodi, če jo oddaš čimprej.
Sicer je pa tako, da je najbolje, da pokličeš v vrtec, kjer ti tudi povejo na kakšen način oddaš vlogo (nekateri vrtci imajo vloge na www straneh, nekateri pa ti jo pošljejo po mailu).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vloga za vrtec - kdaj?
10.11.2008 15:36:09   
Anonimen
Torej, če želim otroka v vrtec vpisati septembra 2010, potem lahko že sedaj ko bo rojen oddam vloge v različne vrtce tu okoli, ali moram čakat da mine marec 2009?

Pa še to: diplomirat moram do marca 2010, ko me čaka tudi služba, vrtec (če ga dobim) se pa prične septembra ... stari starši otroka pa so še vsi zaposleni in ne bi mogli paziti na vnučka? Kaj ste ve v taki situaciji naredile?

(odgovor članu sazi)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vloga za vrtec - kdaj?
10.11.2008 17:49:22   
jajula
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Torej, če želim otroka v vrtec vpisati septembra 2010, potem lahko že sedaj ko bo rojen oddam vloge v različne vrtce tu okoli, ali moram čakat da mine marec 2009?


uh to tud mene zanima, a če dobiš odobreno za leto09 in zavrneš potem zvisiš za leto 2010, k po drugi strani pa maš dodatne točke če te prvo leto zavrnejo, torej nasledje leto zihr not pridš??

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vloga za vrtec - kdaj?
10.11.2008 18:40:11   
sazi
Torej, če želim otroka v vrtec vpisati septembra 2010, potem lahko že sedaj ko bo rojen oddam vloge v različne vrtce tu okoli, ali moram čakat da mine marec 2009?


Glede na moje izkušnje (mali bo januarja star 3 leta, pa še ni v vrtcu - menda dobi prostor decembra) - je res najbolje poslati takoj po rojstvu - saj nimaš kaj izgubiti. Če komu kaj ni prav, te že obvestijo.  Mene so kliclai iz enega vrtca, kjer sem predlani oddala vlogo, če mesto še ptrebujemo, pa sem zavrnila, ker smo se preselili drugam.
Načeloma bi vrtec dobila, ampak ne v bližini doma, tako da čakamo na prosto mesto v "našem" vrtcu.

 stari starši otroka pa so še vsi zaposleni in ne bi mogli paziti na vnučka? Kaj ste ve v taki situaciji naredile? 

Naš mali je že skoraj 2 leti v privat varstvu. Je pa varuško težko dobit - pri njej je bilo že več otrok prijateljev in znancev, tako da ga tam puščam z mirno vestjo, ker so bili vedno vsi zadovoljni. Cena je pa malenkost višja, kot bi me prišel vrtec (je pa seveda odvisno ker plačilo vrtca se gleda na dohodke in če si v zelo nizkem razredu, je pač ta razlika večja).

 a če dobiš odobreno za leto09 in zavrneš potem zvisiš za leto 2010

Če zavrneš, daš naslednje leto novo vlogo in si tam kot tisti, ki vlogo oddajajo 1. - torej brez dodatnih bonitet

 po drugi strani pa maš dodatne točke če te prvo leto zavrnejo, torej nasledje leto zihr not pridš
No, dobiš dodatne točke, kar pa ni garancija, da mesto zagotovo dobiš - pač odvisno od tega, koliko imaš vseh točk, imaš pa vsekakor več možnosti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vloga za vrtec - kdaj?
10.11.2008 21:14:19   
frutka_
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Torej, če želim otroka v vrtec vpisati septembra 2010, potem lahko že sedaj ko bo rojen oddam vloge v različne vrtce tu okoli, ali moram čakat da mine marec 2009?

Pa še to: diplomirat moram do marca 2010, ko me čaka tudi služba, vrtec (če ga dobim) se pa prične septembra ... stari starši otroka pa so še vsi zaposleni in ne bi mogli paziti na vnučka? Kaj ste ve v taki situaciji naredile?


Otika najprej povej od kod si, potem ti bodo znale mamice lažje svetovat. Vem, da je gneča v Domžalah in po LJ.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vloga za vrtec - kdaj?
10.11.2008 21:22:48   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: frutka
Otika najprej povej od kod si, potem ti bodo znale mamice lažje svetovat. Vem, da je gneča v Domžalah in po LJ.


Ja, sem pa ravno iz teh zloglasnih Domžal user posted image

(odgovor članu frutka_)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vloga za vrtec - kdaj?
10.11.2008 21:28:27   
emaa
Otika, takoj ko rodiš oddaj vlogo, septembra bo pri OŠ odprt nov vrtec, mogoče pridete notri. Ne pozabi oddat na domžalske vrtce in vrtec Urša, pa še v Mali Princ, mogoče kje dobiš mesto, mi ga nismo, pa sem oddala vlogo aprila 07 za september 08. Mesto sta dobila zdaj v LJ, v Domžalah mogoče naslednji september. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Vloga za vrtec - kdaj?
10.11.2008 23:31:26   
frutka_
Vidiš, to je j***. V MB lahko otroka vpišeš samo v en vrtec. Tako je slika vpisanih otrok dejansko realna. Upam, da dobiš mesto. Ne sekiraj se toliko vnaprej. Vpisi so naslednje leto, spomladi. Takrat začni zbirat atome za vpis.user posted image
Pa vso srečo pri iskanju!

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Vloga za vrtec - kdaj?
11.11.2008 10:15:23   
tojeto1
Če mene vprašaš, vloge že sedaj izpolni in ko rodiš vpišeš samo ime in rojstvo otroka ter takoj oddaj v čim več vrtcev - tudi v Ljubljani. Ker ko rodiš takoj mine par mesecev predno prideš k sebi in izpolniš vloge.
Pa srečno...

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ljubki kaos velike družine
Preden sem postala mama, sem v mislih vedno imela dva otroka, hišo in psa. No, plani so šli "po svoje".
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?