|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Jst sm pa na bolniški...
25.3.2005 13:45:43   
Urša
Pred enim tednom sem začela krvavet (6. teden). Moje G ni blo in sm šla na pregled k enmu drugmu, kateri sploh ni ugotovil nosečnosti. Je reku, da se je vrjetn test zmotu. :zmeden: Vseen mi je dal napotnco za urgenco. Pridem vsa poklapana še tja na stol, nardi UZ in reče: "Evo ga! 6 mm!" So mi kr solze pršle na obraz! 9nebesa9nebesa9nebesa
Pol sm bla še 2x na kontroli in je vrečka dovolj zrastla. Včeri mi pa moja G reče, da se ploda ne vid in naj se bi ga zdej že mogl, kvečjemu če sm kasnej zanosila. Res je, da se mi ciklusi od poroda še niso uštimal, tko da bi bla ta varjanta možna.
Zdej pa čakam na četrtek, ko se bo zvedl al je vse ok al bo treba na čiščenje. :( Sej me je ful strah, samo skušam mislit pozitivno! Krvavim pa še vedno, tko da morm res počivat... krčev na srečo nimam.
No, sam tok... mi je zdej lažje, ko sm se mal izpovedala. Pozdravček vsem! :rozica:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Jst sm pa na bolniški...
25.3.2005 13:47:10   
Anonimen
Držim pesti zate in za tvojo pikico.:miska::miska::miska::rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu Urša)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Jst sm pa na bolniški...
25.3.2005 13:49:51   
Anonimen
Ojej, držim pesti:miska::miska::miska:

(odgovor članu Urša)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Jst sm pa na bolniški...
25.3.2005 13:51:08   
Mina1
Urša: držim pesti za vaju s pikico. Morda je le vse v redu;).

Drži se do takrat,

pa-pa Mina1

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Jst sm pa na bolniški...
25.3.2005 13:51:32   
mtd
drži se!!!!!!!!!!:rozica:

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Jst sm pa na bolniški...
25.3.2005 13:53:25   
Jančika_
Ojoj, drži se in upam, da se bo dobro izteklo (je pa že malo preveč tega zadnje čase na RR:( ).

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Jst sm pa na bolniški...
25.3.2005 13:53:42   
puri
Urša, upam da bo še vse vredu!:rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Jst sm pa na bolniški...
25.3.2005 14:26:23   
TARA in MAJ
DRŽI SE:angel:

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Jst sm pa na bolniški...
25.3.2005 14:26:53   
pegy

Upam da te bom malo potolažila -v prvi in drugi nosečnosti sem prva dva meseca malo krvavela tudi brez krčev ampak to je bilo vedno ta čas ko bi mogla imet M no zdaj imam pa dva srčka ki sta popolnoma zdrava .Res pa je da sem šla obakrat na nuhalo svetlino in je tudi tam pokazal da je vse ok.

Držim pesti zate pa veliko sreče ,pa še naprej lepo počivaj.:rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Jst sm pa na bolniški...
25.3.2005 14:33:40   
Maxica
:rozica:Vse dobro!:rozica:

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Jst sm pa na bolniški...
25.3.2005 16:28:45   
VITA74
Urša držim pesti da bo vse uredu... velik in močan objem vsem :rozica: :rozica: :rozica:

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Jst sm pa na bolniški...
25.3.2005 16:48:36   
SILVA
DRŽIMO PESTI9nebesa9nebesa9nebesa9nebesa9nebesa

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Jst sm pa na bolniški...
25.3.2005 23:49:24   
Urška*
Boš vidla da bo vse vredu.Držim pesti.:rozica::rozica:9nebesa

lp:)

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?