|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Se znajdete v takih situacijah?
7.11.2008 21:55:31   
ssevin
No, saj ni to zdaj neka situacija ohoho. V glavnem danes pridem do blagajne, malo pogledam okoli, če je kaj lepega za videt, pa vidim en fuuul znan ženski starejši obraz, ampak v trenutku nisem vedela kam spada in sem se pač obrnila stran..(v upanju, da me ne pozdravi in ogovori, ker se je ne spomnim)Pa čujem takoj valjda, zdraaaavoooo...Evo pa sem se že mogla nasmejat in odzdravit....pa še zdaj ne vem kam spada ženska..no in ona meni Kak si? Jaz pa v redu, pa vi? je rekla, gre, hitro je šlo, res hitro je minlo...si mislim wtf user posted image Študiram če bi se začela režat in jo kar vprašat, odkod se že poznava??user posted image  Nisem upala, sem že bila preveč u govnima. No in jaz ji rečem, fajn da je šlo hitro, da vam je minlo...(V sebi si mislim user posted image user posted image   še zdaj ne vem kaj je šlo hitro)user posted image

No in naenkrat se mi je mudilo user posted image

< Sporočilo je popravil ssevin -- 7.11.2008 21:56:43 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Se znajdete v takih situacijah?
7.11.2008 22:02:13   
Anonimen
Jaz mam srečo pa me nihče ne prepoznauser posted image

Mam pa na FB kao eno sošolko iz srednje....sam jaz se je res ne spomnimuser posted image ....mislm tud sanja se mi ne.....pa se delam da se mi.....kaj čm druzgauser posted image

(odgovor članu ssevin)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Se znajdete v takih situacijah?
7.11.2008 22:02:35   
Gina
Zakaj je pa nisi vprašala, od kod se poznata? Jaz rečem v takih situacijah, joj sorči, čist sem zmešana, ne morem se spomnit, kam naj te dam, odkod te poznam?

(odgovor članu ssevin)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Se znajdete v takih situacijah?
7.11.2008 22:03:18   
tanikaa
Luba moja, to je moj vsakdan. Še sir nima toliko lukenj, kot jih ma moj spomin. To mam po očetu. Tolaži me samo to, da je tudi moja sestra ista. user posted image  Mama pa ma fotografski spomin. Enkrat vidi človeka, pa se ga bo spomnila še čez 50 let. Jeb.at ga.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu ssevin)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Se znajdete v takih situacijah?
7.11.2008 22:04:03   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Zakaj je pa nisi vprašala, od kod se poznata? Jaz rečem v takih situacijah, joj sorči, čist sem zmešana, ne morem se spomnit, kam naj te dam, odkod te poznam?


ja jaz tudi navlečem debato v tej smeri user posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Se znajdete v takih situacijah?
7.11.2008 22:06:46   
ssevin
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Zakaj je pa nisi vprašala, od kod se poznata? Jaz rečem v takih situacijah, joj sorči, čist sem zmešana, ne morem se spomnit, kam naj te dam, odkod te poznam?


Sem jo mislila, ampak preveč sem že zaglumla in bi potem res glupo izpadlo....Tak sem jo odzdravla, ko da se je res spomnim.


A bi mi verjela, če rečem, da me niti ni zanimalo katera je, samo sem hotla, da se čimprej konča to srečanje user posted image user posted image

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Se znajdete v takih situacijah?
7.11.2008 22:09:02   
CatJa
Ni se mi še to zgodilo. Mene bolj imena matrajo. Kam kdo spada pa niti ne.

Sicer ne rečem za take, ki mi jih kdo predstavi, bolj iz vljudnosti, pa čez dve minuti ne vem več kdo in kaj .... Taki pa tud meni hitro izpuhtijo.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu ssevin)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Se znajdete v takih situacijah?
7.11.2008 22:09:29   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Zakaj je pa nisi vprašala, od kod se poznata? Jaz rečem v takih situacijah, joj sorči, čist sem zmešana, ne morem se spomnit, kam naj te dam, odkod te poznam?


Ja in če ti pove pa še vedno ne veš?user posted image
A ni grdo recimo nekomu rečt da se ga ne spomniš, pa štiri leta si z njim v šolo hodu? Mene je sram to rečtuser posted image

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Se znajdete v takih situacijah?
7.11.2008 22:11:33   
CatJa
Brisačkarca, jaz se za tričetrt sošolk iz SŠ ne spomnim imena, kaj šele priimka.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Se znajdete v takih situacijah?
7.11.2008 22:14:54   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: CatJa

Brisačkarca, jaz se za tričetrt sošolk iz SŠ ne spomnim imena, kaj šele priimka.


Hvala nebeškemu očetu in vsem svetnikom. Sem mislila, da sem edina. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Se znajdete v takih situacijah?
7.11.2008 22:15:57   
ssevin
Jaz se jih tudi dosti iz šole ne spomnim, zanjič me je ena ustavla in tolko da mi ni v objem skočla, ...sem si pa zapomnila njeno ime, ker sem jo ful rada ****, ker ni bila zamerljiva. Ampak tak lepo ****, ne hinavsko, zato pa se je tak smejala ko me je vidla.

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Se znajdete v takih situacijah?
7.11.2008 22:17:02   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: CatJa

Brisačkarca, jaz se za tričetrt sošolk iz SŠ ne spomnim imena, kaj šele priimka.


Hvala nebeškemu očetu in vsem svetnikom. Sem mislila, da sem edina. user posted image


Prou resuser posted image . Sm že mislna da je kaj narobe z manouser posted image

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Se znajdete v takih situacijah?
7.11.2008 22:18:24   
Gina
Zakaj bi bilo čudno, brisačka? A ti, ko imate obletnice mature prec vse prepoznaš, če jih vmes nisi kakih 5 let videla ali 10? Jaz sem sicer še kar talentirana za obraze, ampak vem, da se jih je na naši obletnici pol spraševalo za par ljudi, kdo so... a ni to čist normalno? Meni se že zdi. Aja, drugače se pa meni ponavadi ne zgodi, da me kak človek, ki bi me ogovoril kot da se poznava, ne bi zanimal, al pa da bi si želela prec nehat pogovarjat.. Firbec pač.

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Se znajdete v takih situacijah?
7.11.2008 22:19:02   
tanikaa
Saj je nekaj narobe s tabo. Ne spomniš se imen ljudi, s katerimi si gulila šolske klopi.

In tanika je pesnik postala. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Se znajdete v takih situacijah?
7.11.2008 22:20:18   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Zakaj bi bilo čudno, brisačka? A ti, ko imate obletnice mature prec vse prepoznaš, če jih vmes nisi kakih 5 let videla ali 10? Jaz sem sicer še kar talentirana za obraze, ampak vem, da se jih je na naši obletnici pol spraševalo za par ljudi, kdo so... a ni to čist normalno? Meni se že zdi. Aja, drugače se pa meni ponavadi ne zgodi, da me kak človek, ki bi me ogovoril kot da se poznava, ne bi zanimal, al pa da bi si želela prec nehat pogovarjat.. Firbec pač.



Gina saj ne gre za to, da človeka ne bi prepoznala. Gre za to, da ga po faci poznam, ne morem pa se spomniti kdo je. Pismo, kdo si? Kako ti je že ime? Od kod te že poznam?

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Se znajdete v takih situacijah?
7.11.2008 22:20:57   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Zakaj bi bilo čudno, brisačka? A ti, ko imate obletnice mature prec vse prepoznaš, če jih vmes nisi kakih 5 let videla ali 10? Jaz sem sicer še kar talentirana za obraze, ampak vem, da se jih je na naši obletnici pol spraševalo za par ljudi, kdo so... a ni to čist normalno? Meni se že zdi. Aja, drugače se pa meni ponavadi ne zgodi, da me kak človek, ki bi me ogovoril kot da se poznava, ne bi zanimal, al pa da bi si želela prec nehat pogovarjat.. Firbec pač.


Nismo še mel nikol obletnice.
Sam obletnice valete. Tam pa poznam vse. Sam mene ne pozna noben....no, vsaj dokler ust ne odpremuser posted image

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Se znajdete v takih situacijah?
7.11.2008 22:21:05   
ssevin
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Aja, drugače se pa meni ponavadi ne zgodi, da me kak človek, ki bi me ogovoril kot da se poznava, ne bi zanimal, al pa da bi si želela prec nehat pogovarjat.. Firbec pač.



Kaj pa vem gina, saj ne morem rečt, da mi je zdaj vseeno, samo ni se mi dalo zdaj ugotavljat sredi trgovine najino preteklost...kaj jaz vem, če bi rekla, da se poznava od tam in tam bi ona mene mogoče vprašala kaj pa se je zgodilo s tem in tem..e do tega pa mi ni bilo...je bolj taka lapača veš in zato pač sem tak rekla..

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Se znajdete v takih situacijah?
7.11.2008 22:21:12   
amaya
jaz se še z vrtca spomnem user posted image

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Se znajdete v takih situacijah?
7.11.2008 22:21:25   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: CatJa

Brisačkarca, jaz se za tričetrt sošolk iz SŠ ne spomnim imena, kaj šele priimka.


Hvala nebeškemu očetu in vsem svetnikom. Sem mislila, da sem edina. user posted image


Brisačka, jaz sošolcev iz srednje ne morem preštet na prste ene roke, ker ne vem kako jim je ime, pa od moje SŠ še ni tak veliko časa preteklo.


(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Se znajdete v takih situacijah?
7.11.2008 22:22:13   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Saj je nekaj narobe s tabo. Ne spomniš se imen ljudi, s katerimi si gulila šolske klopi.

In tanika je pesnik postala. user posted image


No od mene niso ble glih kaj preveč zguljeneuser posted image

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Se znajdete v takih situacijah?
7.11.2008 22:22:49   
barika
SSevin, mogoče je bila pa tašča.user posted image

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Se znajdete v takih situacijah?
7.11.2008 22:23:13   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca


IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Saj je nekaj narobe s tabo. Ne spomniš se imen ljudi, s katerimi si gulila šolske klopi.

In tanika je pesnik postala. user posted image


No od mene niso ble glih kaj preveč zguljeneuser posted image



moja je bila pa cela popisana, predvsem pred testi user posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Se znajdete v takih situacijah?
7.11.2008 22:23:16   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

Nismo še mel nikol obletnice.


Ojo, a res ne? Pa nisi valjda še tolk mlada, al samo nikol niste imeli nobenega z organizatorskimi sposobnostmi, ki bi želel to organizirat med sabo?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Se znajdete v takih situacijah?
7.11.2008 22:23:39   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: barika

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: CatJa

Brisačkarca, jaz se za tričetrt sošolk iz SŠ ne spomnim imena, kaj šele priimka.


Hvala nebeškemu očetu in vsem svetnikom. Sem mislila, da sem edina. user posted image


Brisačka, jaz sošolcev iz srednje ne morem preštet na prste ene roke, ker ne vem kako jim je ime, pa od moje SŠ še ni tak veliko časa preteklo.




Ja saj....sam večine se jaz spomnim k slišim ime al pa vidim firs. Pri tej se pa ne spomnim niti imena, priimka, niti frisauser posted image

(odgovor članu barika)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Se znajdete v takih situacijah?
7.11.2008 22:24:36   
ssevin
IZVIRNO SPOROČILO: barika

SSevin, mogoče je bila pa tašča.user posted image



Ja moje tašče pa ne pozna niti njen sin, kaj šele jaz, žal. Drugače pa živi v Sloveniji, živa in zdrava.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?