|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Chico kengurujček
25.3.2005 21:12:49   
bobek05
Razmišljam o tem, da bi kupila kengurujčka od Chico-ta (za dojenčka od rojstva dalje) - mislim, da je od 3-9kg, stane pa (novi) okrog 10.000. Kaj mi lahko katera svetuje kako je s tem? Mislim, če ima katera izkušnje!?

Meni je predvsem všeč, ker se da v 3 položaje, pa kengurujčka sem itak mislila kupit, ker imaš potem roke proste....

Hvala vsem za nasvete...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Chico kengurujček
25.3.2005 21:24:50   
malika
kengurujček je res dobra stvar in zelo praktična. Sama imam Tomyevega, tako da tega modela ne poznam, ampak mislim, da 10.000 sit niti ni tako veliko. No dobijo se tudi cenejši, ampak tisti imajo pomoje samo dva načina nošenja. Kaj pa rabljen?

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Chico kengurujček
25.3.2005 22:28:30   
ribica.


Samo eno malo opombo imam, mogoče je vredna razmisleka. Jaz sem za našo pupo kupila kengurujčka, ko je bla stara nekje 2 meseca in pol. Joj kako sem se veselila njegove uporabe. Potem se pa mala ni hotela nosit. Sem dvakrat probala jo dat not doma, pa mi je znorela. Me je skor pobruhala od sile, tako ji ni pasalo. Tako da, mogoče še malo počakaj, da v takem primeru lahko naslednji dan neseš kengurujčka z računom nazaj. Denarja seveda ne vrnejo, mi smo si pol ful ene druge krame navlekli namest tega.


(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Chico kengurujček
25.3.2005 22:58:09   
Urška*
Ojla!

Jaz imam Chiccotovega, pa moram rečt da sem zelo zadovoljna z njim.:bravo::bravo:
Jaz ti tega vsekakor priporočam.

lp:)

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Chico kengurujček
27.3.2005 15:36:14   
AnkaM
Jaz imam chicco kenugujcka od 3-9 kg, ki ima tudi lezeci polozaj in oporo za glavo in jo ze od tretjega tedna v njem nosim. Mala se krasno pocuti, moja hrbtenica pa rahlo trpi, sicer pa je to super zadeva.
Ampak kupi tega, ki ima tudi lezeci polozaj.

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Chico kengurujček
28.3.2005 8:23:20   
lidia
Mimogrede,

denar mora prodajalec vrniti, če se kupec tako odloči, ponavadi velja 8-dnevni rok!!!!

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?