|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nadaljevanje...
24.12.2008 8:32:12   
trapa 33
....zgodbe http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=3474915&mpage=1

Sem bila ful na tleh, vendar...bila trmasta in  prekinila vse stike u tipom, ki...Njegova ljubezen pa je bila tudi tako močna in silna, da...se ni niti malo boril, da bi spremenil mojo odločitev.
Nekaj dni sem se smilila sama sebi, bila depresivna, najbolj nesrečen, sam človek na svetu in...potem tako kot ste mi nekatere napovedala, da sedaj ko je december, je še več možnosti da...srečam koga, ki me bo spoštoval, imel rad takšno kot sem. In res se je to zgodilo. Srečala sem tipa, ki...povsem sem bila že prepričana da takšni ne obstojajo. Ne uživa alkohola, ne kadi, ima redno službo, nima otrok, ni bil poročen, malo starejši od mene...in tista ki ga bo imela, če bom to jaz ali pa katera druga, jo bo nosil po rokah.
In jaz sem mu všeč in to celo ZELO všeč. Saj kar ne morem verjeti. Držite pesti da...vam ne bom nikoli več jokala za to ker...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nadaljevanje...
24.12.2008 8:45:28   
koala
trapa fino, zdaj pa uživaj. In upam da če boš jokala boš od sreče.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu trapa 33)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nadaljevanje...
24.12.2008 9:50:42   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: trapa 33
Srečala sem tipa, ki...povsem sem bila že prepričana da takšni ne obstojajo. Ne uživa alkohola, ne kadi, ima redno službo, nima otrok, ni bil poročen, malo starejši od mene...in tista ki ga bo imela, če bom to jaz ali pa katera druga, jo bo nosil po rokah.


In vse to si ugotovila v enem tednu.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu trapa 33)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nadaljevanje...
24.12.2008 9:57:04   
Marogica
No, lepo, če je takšen...dosti sreče in lepe praznike, ki jih najbrž sedaj ne boš preživela sama...user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nadaljevanje...
24.12.2008 10:01:39   
ajataja
user posted image user posted image user posted image user posted image vso srečo ti želim,ampak nekateri so taki samo na začetku potem pa te nič več ne nosijo po rokah.Po tako kratkem času je težko videt kakšna dobra duša je-ampak upam da imaš prav in boš srečna.user posted image

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nadaljevanje...
24.12.2008 10:10:40   
trapa 33
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: trapa 33
Srečala sem tipa, ki...povsem sem bila že prepričana da takšni ne obstojajo. Ne uživa alkohola, ne kadi, ima redno službo, nima otrok, ni bil poročen, malo starejši od mene...in tista ki ga bo imela, če bom to jaz ali pa katera druga, jo bo nosil po rokah.


In vse to si ugotovila v enem tednu.


Je sicer malo več kot en teden, vendar...glede na to da poznam njegovo sestrično ki je moja dobra prijateljica, mislim da je tale slika dokaj realna. Lahko pa...sigurno se pokaže, da...samo če je podoben svoji sestrični, potem...je o.k.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nadaljevanje...
24.12.2008 10:42:12   
ssevin
IZVIRNO SPOROČILO: trapa 33

IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: trapa 33
Srečala sem tipa, ki...povsem sem bila že prepričana da takšni ne obstojajo. Ne uživa alkohola, ne kadi, ima redno službo, nima otrok, ni bil poročen, malo starejši od mene...in tista ki ga bo imela, če bom to jaz ali pa katera druga, jo bo nosil po rokah.


In vse to si ugotovila v enem tednu.


Je sicer malo več kot en teden, vendar...glede na to da poznam njegovo sestrično ki je moja dobra prijateljica, mislim da je tale slika dokaj realna. Lahko pa...sigurno se pokaže, da...samo če je podoben svoji sestrični, potem...je o.k.



moram user posted image

(odgovor članu trapa 33)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: nadaljevanje...
24.12.2008 10:55:24   
pokica_
Naj se res izteče tako, kot si želiš da se bi....! user posted image  Sicer so pa prazniki,...kdaj pa naj bomo srečni če ne zdajuser posted image .



_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu ssevin)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: nadaljevanje...
24.12.2008 21:48:32   
Rožica I
No, uživaj zdaj! Predvsem pa si zamenjaj nik user posted image ...

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu trapa 33)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: nadaljevanje...
25.12.2008 14:09:07   
Ploha
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: nadaljevanje...
25.12.2008 14:38:20   
mama54
Vso srečo ti želim in uživaj dokler lahko.user posted image

_____________________________

Ne sanjaj svojih sanj, temveč jih živi!

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: nadaljevanje...
25.12.2008 14:47:24   
Anonimen
Ni dobro iti v novo zvezo, dokler s  staro ne razčistiš, ker vse prineseš s seboj. user posted image

< Sporočilo je popravil kind lady -- 25.12.2008 14:48:05 >

(odgovor članu trapa 33)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: nadaljevanje...
5.1.2009 9:34:43   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: ssevin
IZVIRNO SPOROČILO: trapa 33
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: trapa 33
Srečala sem tipa, ki...povsem sem bila že prepričana da takšni ne obstojajo. Ne uživa alkohola, ne kadi, ima redno službo, nima otrok, ni bil poročen, malo starejši od mene...in tista ki ga bo imela, če bom to jaz ali pa katera druga, jo bo nosil po rokah.

In vse to si ugotovila v enem tednu.

Je sicer malo več kot en teden, vendar...glede na to da poznam njegovo sestrično ki je moja dobra prijateljica, mislim da je tale slika dokaj realna. Lahko pa...sigurno se pokaže, da...samo če je podoben svoji sestrični, potem...je o.k.

moram user posted image

v hitrem času si ga odlično precenla... user posted image  
glede podobnosti pa danes se bratu/sestri nismo podobni user posted image

(odgovor članu ssevin)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: nadaljevanje...
5.1.2009 14:27:20   
mojamura
upam, da si zdaj res našla pravo osebo, čeprav je res kratek čas odkar si končala prejšnjo zvezo in se podajaš v novo. ampak....ne glede na vse to....če ti tisti tvoj občutek za katerega veš, da ti ne laže, pravi - da je to to....potem go girl!!

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu trapa 33)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?