|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   spermiogram-andragog
13.11.2008 12:57:54   
SANDOLINA
pozdravljene,

mene zanima, če partner lahko opravi samoplačniško spermiogram pri dr. Rešu in če ga potem lahko naročim k andragogu v leonišče-samoplačniško?

Mogoče katera ve koliko stanejo te pregledi ? Sestra v Leonišču mi je rekla , da pri njih stane prvi spermiogram samoplačniško 110€!!!

hvala in lp,
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: spermiogram-andragog
13.11.2008 13:06:29   
Anonimen
Glede Reša ne vem. Midva sva šla v Trbovlje, kjer lahko prideš vsako sredo ob 11ih - se ni potrebno naročit. Na izvide pa čakaš cca. 1 mesec.

v Postojni pa baje delajo spermiograme ob sobotah, izvid pride v roku 7-14 dni.

(odgovor članu SANDOLINA)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: spermiogram-andragog
13.11.2008 13:27:51   
KulGirl
Andragog????
Mislim, da bo prav Androlog!

_____________________________

(\__/)
(='.'=)
(")_(")

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: spermiogram-andragog
13.11.2008 13:34:48   
dulcinea
Jaz sem slišala, da v PO dobiš izvide takoj v ponedeljek. Delajo pa v soboto.

Zakaj pa vama ne da ginekolog ali osebni zdravnik napotnice?

Pa še to. Slišala sem, da za te "strokovnjake" ne veljajo spermiogrami od drugih. Za navadnga ginekologa je pa OK, kjerkoli daš.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu KulGirl)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Četrtek je dan za seks
Strokovnjaki iz revije The Sun so našli idealen čas in dan za vse, tudi za strasten seks.
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?